Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Last Epoch

Featured Replies

Nie widzę tematu, a parę dni temu miała premierę wersja 1.0 wręcz fanowskiej produkcji ekipy kochającej rpg hack& slash, która zbiera świetne opinie

 

 

Gra ktoś z forumka?

Edited by Daffy

  • Replies 10
  • Views 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Zaraz... 2025 xD

  • Długo zleci? Lepiej poczekać ten rok czy dwa niż stracić 120zl

  • El Loco Chocko
    El Loco Chocko

    No ja mam ponad 150h juz zrobione, ale troche bylo w becie. Dla mnie to najlepszy arpg na ten moment. Fakt ze start mieli lekko slaby, ze wzgledu na problemy z online, ale na szczescie true offline is

Odpaliłem demo jakiś czas temu i nawet chciałem dać szansę, ale jak zobaczyłem, że zaraz premiera Path Of Exile 2, to wstrzymałem się z zakupem.

2 hours ago, easye said:

Odpaliłem demo jakiś czas temu i nawet chciałem dać szansę, ale jak zobaczyłem, że zaraz premiera Path Of Exile 2, to wstrzymałem się z zakupem.

Zaraz... 2025 xD

Długo zleci? Lepiej poczekać ten rok czy dwa niż stracić 120zl

Lol, byłem pewny że zaraz, skoro data premiery na steam jest oznaczona na "wkrótce premiera".

XD

 

A to dopiero beta...

Totalnie bez sensu ten kalendarz steam.

 

 

Gram gra jest mega ale brakuje mi tego samego co w diablo czyli wyszukiwarki party

No ja mam ponad 150h juz zrobione, ale troche bylo w becie. Dla mnie to najlepszy arpg na ten moment. Fakt ze start mieli lekko slaby, ze wzgledu na problemy z online, ale na szczescie true offline istnieje.

1.0 mocno sie rozni od bety. Graficznie jest o wiele, wiele lepiej. Postaci nie sa juz takie plywajace, bez ciezkosci jak to bylo wczesniej. Tak samo dzwiek poprawili. Nie jest to oczywiscie nie wiem, poziom diablo, ale za te cene i jak na gierke, ktora zrobili kolesie z reddita to imo jest mega dobrze.

 

Ja gram w LE od startu early access z mniejszymi lub większymi przerwami i gra się bardzo przyjemnie. Aktualnie ok. 250h nabite.

Miła odskocznia w przerwach od PoE i D4. 

Aktualnie 97lvl falconer i lecę w explosive ballisty - jeden przycisk czyści ekran.

 

A i nie radzę odpalać polskiego chatu bo można dostać raka.

 

Powiem Wam pany, że jako aRPGowa dziewica (Diablo się nie liczy) w gierkę pykam od wczoraj i wygląda to naprawdę spoczko. Połowy systemów nadal nie rozumiem, ale core jest syty i przyjemnie tłucze się potworki. Bardzo fajna giereczka wideo dla dzieci się zapowiada.

  • 11 months later...

Temat żywy :) ?? Właśnie się przesiadłem z PoE2 :) 

Brak WASDu, po 3 godzinach już przywykłem :)
Po 16h  mogę powiedzieć, że gra mi się bardzo dobrze, na razie szukam postaci pod siebie i próbuje buildy sam tworzyć. Chyba zostanę przy paladynie (zostanę młodkowym).

A u was, czym gracie lub graliście?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.