Opublikowano 7 godzin temu7 godz. 9 minutes ago, Tokar said:Iran dobra paka, przez 20 minut grając w przewadze wyglądali jakby byli w osłabieniu.Bali się deportacji
Opublikowano 6 godzin temu6 godz. Momentami piłkarze z Przylądka wręcz bawią sięEdit:Tak frajersko roztrwonić przewagę, ech Edytowane 5 godzin temu5 godz. przez amarok
Opublikowano 5 godzin temu5 godz. Bardzo fajne widowisko. Przed meczem przylądek był raczej skazywany na pożarcie, ba sam obstawiłem wygrana Urugwaju ale patrząc na to jak do tej pory meczyk wygląda to nie chce by przegrali.
Opublikowano 4 godziny temu4 godz. No mecz zaskakująco dobry i zacięty, a czasem aż nie do wiary, że tak niesamowite akcje przeprowadzał jakiś Przylądek
Opublikowano 4 godziny temu4 godz. mieli więcej strzałów na bramkę niż Urugwaj, ale było widać tak od 75 min niektórzy z Przylądka mieli już dość. W sumie to nawet mogą wyjść z grupy. Fajnie się ich ogląda
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.