Skocz do zawartości

Star Ocean 3


Gość Słoik

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Słoik

Generalnie, to ja nie mam pojecia, jak mozna miec problem z jakimkolwiek przeciwnikiem w tej grze. Wystarczy Cliffowi dac skill Aerial Assault, dobra bron, wrzucic Berserk i bywa, ze jednym ciosem zabieramy 15000 Hp, na levelu 40. Ice Daggers Nel przy dobrym ukladzie bije 7500.

Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy później...
  • Odpowiedzi 13
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Wiem, odkopałem temat, ale planuję ponownie zabrać się za tą grę bo system jest przeokrutnie wciągający (no i rozgrzewka przed SO4:P) i tutaj moje pytanko - istnieje osoba która zebrała wszystkie Battle Trophies? Bo tak się przymierzam, ale widzę, ze tam są momentami masakryczne hardkory:P

Odnośnik do komentarza

Ponoć są tacy ludzie którzy mają 100%... Sam nabiłem sobie około 70% i dałem spokój. Niektóre wymagają naprawdę mnóstwo czasu i/lub szczęścia jak np. Defeat Luther at 4D Difficulty at Lv 10, Defeat Lenneth Using Only Symbology albo wszystkie z Urssa Lava Temple(co praktycznie wymaga przejścia gry 2-3 razy). Jakby ktoś cierpiał na nadmiar wolnego czasu polecam następujące linki:

 

FAQ nr 1

FAQ nr 2

Odnośnik do komentarza

Ostrzegam, żeby czasem nikomu nie przyszło do głowy odpalać tego tytułu na ps3 - gra na tym systemie często się wiesza, zacina na filmikach, a momentami wręcz całkowicie freezuje niemalże uniemożliwiając szarpanie. Sam doszedłem do Duggus Forest, by po kolejnej zawiesze zacząć grać od nowa na ps2. Oczywiście od tego moment nie ma już żadnych kłopotów. Od razu zaznaczam, że zarówno płytka jak i konsola na której grałem są nowiutkie, nie ma więc mowy, żeby problem dotyczył wadliwości którejś z nich, najwyraźniej peestrójka nie radzi sobie z uruchamianiem co poniektórych gier ze starszego systemu.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

jestem archeologiem ale co tam.

so2 jest jednya z moich ulubionych gier no i mam w koncu trojke ;).

chce zrobic w tej grze absolutnie wszystko(czyli zabijac gabriele i inne krolowe, battle trophies itd.).

wiec, jaki jest top tier team w tej grze? napewno jedne postacie sa lepsze od innych, to przeciez star ocean.

gdzies czytalem ze fayt, cliff i maria, no ale chce sie upewnic. i jak mozna by bylo to podajcie jakies argumentacje :P.

Edytowane przez Mace
Odnośnik do komentarza

To co napisales to jest Top Tier.

 

Chodzi o 'ostateczne skille', od tych postaci sa najmocniejsze, zzeraja najwiecej HP lub tez uniemozliwiaja przeciwnikow ruchy itd itp.

 

Co nie znacze ze nie da sie grac innymi postaciami. Akurat SO3 jest o tyle fajne ze mozna zabijac zarowno na MP jak i na HP, wiec jak sie uprzec to wszystko mozna zrobic ;)

 

Jedyne co ci moge doradzic to unikanie z daleka Rogera, bo smierdzi karlem, jest brzydki i slabo bije :P

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

sorry ze tak pozno ;).

dzieki trzcina za odpowiedz ;). zostalem przy teamie takim jak napisalem, maria to POWERHOUSE :D. co do rogera, to go nawet nie werbowalem do druzyny. jest strasznie irytujacy.

 

kazuo, tak, dobrze sie czuje :D. SO2 to chyba gra mojego zycia(z naciskiem na chyba) wiec 3ójke łyknałem jak pelikan. a ze mi sie spodobala to tak postanowilem i tyle ;).

podobno kwestia wszystkich batlle trophies to 200-300 godzin. do zrobienia :). tylko ze nie bede robil wszystkich 'na raz', bede odpoczywal i gral w inne gry. ps2 to chyba najlepsza konsola z najlepszymi grami na swiecie, a tyle jeszcze mam do przejscia(gram praktycznie tylko w jrpg) ze ho ho.

Edytowane przez Mace
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.