Skocz do zawartości

Koncerty - terminy, relacje, wrazenia


Obsolete

Rekomendowane odpowiedzi

Isis, Dälek - Proxima - 10.11.2009

 

http://www.lastfm.pl/event/1202115+Isis+at...0+November+2009

 

@ Proxima // Warszawa // ul. Żwirki i Wigury 99a

10.11.2009

otwarcie bram: 19:00 | start: 20:00

bilety: 75/85 pln

do kupienia: www.eventim.pl | www.ticketpro.pl | www.ticketonline.pl

 

www.asymmetry.pl/koncert_isis_presspack.html

Odnośnik do komentarza

Specjalnie na życzenie Kovala i Milana, którzy strasznie mi nudzili, żebym zamieścił kolejną relacje z mojego koncertu Faith No more :)

 

Francja, Paryż (Rock en Seine - 29.08.2009)

 

Pogieło mnie już do reszty i pojechałem na 5 już w tym roku koncert Faith No More:) 27 tylu godzin potrzebowałem na dojazd do Paryża specjalnie na koncert Faith No More. Przed Faith No More wystąpili Billy Talent i The Offspring. Pierwszy zespół niczym nie zachwycił a w pamięci utkwiło mi tylko to, że basista tego zespołu miał koszulkę Faith No More:) Tylu dzieci i gówniarzy co na Offspring to już dawno nie widziałem (ostatnio chyba w 2007r. w Chorozwie jak Linkin Park supportował Pearl Jam) Koncert kapeli Dextera Hollanda był dość żywiołowy ale bardzo monotonny. Człowiek stał tak i patrzył na kapele którą słuchał w dzieciństwie i zastanawiał się jak można było ubustwiać taki zespół he he he. Ale w sumie fajnie było pierwszy raz posłuchać na żywo takich kawałków jak: Self Esteem, All I Want, Pretty Fly czy Why Don't You Get A Job? Widziałem Pattona podczas ich koncertu poza sceną jak Mike sobie pisał na spokojnie smsy:)

No i zaczeło się jak to bywa prawie na całej trasie od spokojnego "Reunited" Wykonane jak zwykle świetnie! 34 000 ludzi zaczeło jednak swoje szaleństwo na From Out of Nowhere i ciężko było ustać na nogach, takze Francuzi nie są tak sztywni jak np. Niemcy... Jak zwykle zespół miał dobry kontakt z publicznością i nonstop nawiązywał z nią kontakt. Szkoda, że setlista znowu podobna, ale zagrali tym razem coś specjalnego, bo Midnight Cowboy co w latach 90 nigdy nie czynili tylko grali Theme. A podczas trasy 2009 zdażyło im sie zagrać już parokrotnie cały utwór. Na końcu mojego klipu "We Care A Lot" widać polską flagę Dobrze niech wiedzą, że w Polsce mają oddanych fanów! Zresztą na Sziget Festival pytali się czy ktoś jest z Polski:)

Widać, że zespół jest już bardzo zmęczony trasą, bo dali aż 35 koncertów w Europie, a pózniej jeszcze koncerty w Ameryce Południowej i Australii. Krązą plotki, że zespół zawita jeszcze do Europy na przełomie listopad/grudzień na kilka koncertów w halach:) Zobaczymy co z tego wyniknie...

 

Setlista:

 

01.) Reunited

02.) From Out of Nowhere

03.) Be Aggressive

04.) Caffeine

05.) Evidence

06.) Surprise! You’re Dead!

07.) Last Cup of Sorrow

08.) Cuckoo for Caca

09.) Easy

10.) Midlife Crisis

11.) Epic

12.) I Started a Joke

13.) The Gentle Art of Making Enemies

14.) King for a Day

15.) Ashes to Ashes

16.) Just a Man

Encore:

17.) Midnight Cowboy

18.) Chariots Of Fire/Stripsearch

19.) We Care a Lot

 

 

Reunited

 

I Started A Joke

 

Ashes To Ashes

 

Midnight Cowboy

 

Chariots of Fire/Stripsearch

 

We Care A Lot

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...