Jump to content

Legia Warszawa


Guest Maiden

Recommended Posts

Guest lukasz

że legia mistrzostwo oddała walkowerem to już wszyscy wiemy przez przyjrzenie się transferom wisły przy bierności warszawy.teraz ITI strzela jeszcze samobója wypożyczając Grosickiego w momencie gdy wrócił do formy dając niezły występ w reprezentacji..Nie dobrze się robi :D

Link to comment
 • 3 weeks later...
 • 1 month later...
 • 3 weeks later...
Guest Maiden

Zgierzeckie :)

 

 

Legia w pucharze UEFA :) Ciamajda jest jednak moim ulubieńcem - Jak tu go nie kochać :)? No i taki piękny, cały czarniutki ;)

 

 

Mam szczerą nadzieje, że łykniemy zarówno Puchar Ligi jak i krajowy :)

Link to comment
 • 2 weeks later...
Guest Maiden

Paskudne bydło Bosmana. Niech no zaraz się zacznie pier. dolenie, że "SLKW" odcina się od tych zdarzeń. Banda kure. stwa, i złodziejstwa. O ile ITI nie trawię o tyle to (pipi) trzeby by wydalić na Magadakar. Banda cwelstwa, coś w tym jest - Bezzębni idioci.

Link to comment
Guest lukasz

Najśmiesznie są argumenty typu:kto nie był na meczu niech się nie wypowiada.Prawda jest taka ,że znowu bydło jest i znowu Legia. Ja wiem ,że "awanturki były som i bendom" , ale lata 90 się skończyły.Słyszałem ,że nowym szefem ochrony został jakiś typ z "formacji która nie przestaję maszerować" (legia cudzoziemska?) , być może zmieni się na lepsze. Ciekawe czy w PU Legia wyśle komunikat o nie braniu odpowiedzialności za kibiców , na wzór tego z Bełchatowa.OBY!!! 5 lat bez pucharów to katastrofa a już chodza pogloski o Wilnie-bis.

Link to comment
Słyszałem ,że nowym szefem ochrony został jakiś typ z "formacji która nie przestaję maszerować" (legia cudzoziemska?) ,(...)5 lat bez pucharów to katastrofa a już chodza pogloski o Wilnie-bis.

Błoński ps "Gruby" ps "PODOBNO" 8)

 

Co oczywiście nie zmienia faktu, że samobój był wręcz popisowy. Aż ciężko w to uwierzyć.

Link to comment

Bardzo ładnego tego Merca sobie Roger zgarnął po meczu. Nie dziwię mu się, że nie skakał z radości, skoro cała trybuna przebiegła mu po prezencie. Z tego, co widziałem, to nie był zbytnio obity, ale co kamery mogą pokazać. Na pewno ma mnóstwo drobnych uszkodzeń. Swoją drogą wybitna mądrość ze strony Remesu, żeby go ustawić właśnie tam.

Edited by Linek
Link to comment
Guest Maiden

: /

 

Kojarze gościa w czarnej bluzie, z białą chustą na ustach - niewiarygodne.

 

 

 

Łukasz: Tak, na 90% wyśle - Nie zamówi też biletów. Miklas wypowiedział się na oficjalnej.

Edited by Maiden
Link to comment
 • 1 month later...
 • 1 month later...
 • 10 months later...

mam nadzieje, że legia się obudzi i powalczy chociaż jak za dawnych lat, a te cepy z zakrytymi mordami, nie będą jej w tym przeszkadzać. Zamiast takie dopingu prostaków, wolałbym grać przy pustych trybunach. Powinno się to granatami wysadzić razem z żyletą. Ale póki co w tym sezonie spokój, pewnie cwele, bały się gruzinów z karabinami, szkoda że nie bali się policji pod KDT, powinni ich tam spałować, żeby niewstali

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.