Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Gość Maiden

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Maiden

Dobra, to ja dam w nos babci na przystanku i krzyknę "Wisła". Da Ci to podstawę, żeby rozstrzelać kolana wszystkim Wiślakom?

 

To było kilku młodych gówniarzy, a nie żadna Legia.

Odnośnik do komentarza

tak wiem, tak się nazywa ludzi niespełna rozumu, którzy robią zadymy na meczach.

 

 

a tak pozatym: wszystkim kibolom z każdego klubu należy się brak szacunku i należy ich usunąć ze stadionów i wogóle ze społeczeństwa, powinni siedzieć w więzieniach. To, że to byli łebki którzy krzyczeli LEGIA, nieznaczy, że zadymiarze Legii mają być klepani po pupciach. Skazać należy kiboli za to co robią i tych łebków za to co zrobili przed halą.

Edytowane przez przema
Odnośnik do komentarza

Dziwny przypadek,pewnie kibic Zagłębia Sosnowiec a Legii nie lubi? ;)

 

A tak na poważnie to nie wrzucaj wszystkich do jednego wora, i popytaj np. starszych kolegów o znaczenie pewnych obraźliwych słów które tak często używasz, bo nie wiesz jednak co to znaczy...

Edytowane przez ACAB
Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

To źle słyszałeś. Błędowski nie chciał wpuścić na stadion kibiców którzy zakupili wejściówki w Kopenhadze. Kibice wrzucali więc na ITI.

I pisz Legia jeśli możesz.

Odnośnik do komentarza

dobrze słyszałem, jako że było wyraźnie powiedziane że nie będą wpuszczeni, to po kiego tam pojechali. Cywilizowany człowiek, jak mu powiedzą, nie to nie jak małpka skacze i wali drugiego w łeb tylko załatwia sprawę w cywilizowany sposób. Będe pisał, jak mi się podoba, z małej z DUŻEJ ze średniej, nie piszę wypracowania na maturę.

 

 

za sport.pl

 

150 kiboli warszawskiej Legii zostało zatrzymanych w czwartek przez policję w Kopenhadze po i w trakcie pierwszego meczu trzeciej rundy kwalifikacyjnej Ligi Europejskiej z Broendby (1:1).

Około 200 polskich chuliganów stoczyło uliczną bitwę z policją, która mimo że była przygotowana i ubrana w antyterrorystyczne stroje, miała znaczne kłopoty z opanowaniem sytuacji.

 

Dowodzący akcją komendant policji Per Hansen potwierdził liczbę zatrzymanych osób. - Trzech z nich oskarżonych jest o atak na funkcjonariuszy. Dwóch policjantów zostało dotkliwie pobitych. Wszystko działo się w czasie trwającego na stadionie meczu - powiedział.

 

 

SKOŃCZONE CWELE !!

Edytowane przez przema
Odnośnik do komentarza

Około 200 polskich chuliganów stoczyło uliczną bitwę z policją, która mimo że była przygotowana i ubrana w antyterrorystyczne stroje, miała znaczne kłopoty z opanowaniem sytuacji.

 

Dowodzący akcją komendant policji Per Hansen potwierdził liczbę zatrzymanych osób. - Trzech z nich oskarżonych jest o atak na funkcjonariuszy. Dwóch policjantów zostało dotkliwie pobitych. Wszystko działo się w czasie trwającego na stadionie meczu - powiedział.

Hansen dodał jednak, że "przepychanki zaczęły się już po południu. W pobliskim parku doszło wówczas do bójki między kibicami".

 

W czasie meczu pseudokibice obu drużyn użyli rac, które spadły na trybuny, gdzie siedziały całe rodziny. Poparzonych zostało kilkoro dzieci.

 

Warszaffka....

nie rozumieim tego bydla

kiedys w Holandii(choc wtedy chyba nie oni zaczeli) potem w Wilnie teraz tam

bravo

w sumie nie mozna sie dziwic ITI ze probuje ich tepic

szkoda tylko normalnych kibicow co chcieliby powydzierac gardla i porobic oprawy...

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden
W czasie meczu pseudokibice obu drużyn użyli rac, które spadły na trybuny, gdzie siedziały całe rodziny. Poparzonych zostało kilkoro dzieci.

 

To akurat robili tylko Duńczycy.

 

 

Na stronach internetowych duńskich mediów są już pierwsze zdjęcia z zamieszek związanych z meczem Broendby-Legia. Agencje podają, że łączna liczba zatrzymanych wynosi od 111 do 113 osób i są to Polacy oraz Duńczycy. Wszyscy mają zostać wypuszczeni, za wyjątkiem 5 osób, którzy dopuścili się ataku na funkcjonariuszy.

 

Większość z nich została zatrzymana przed meczem. Były to zatrzymania prewencyjne, mające na celu zapobieżenie rozprzestrzenianiu się zamieszek między kibicami obydwu drużyn. Policja poinfomowała, że użyła gazu łzawiącego.

 

Polskie media piszą o racach rzucanych przez Polaków, tymczasem według duńskich dwie race zostały rzucone z sektora kibiców gospodarzy (jedna z trybun za bramką). Obrażenia odniosły trzy osoby, w tym dwójka dzieci w wieku 8 lat.

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Maiden, nie zmienia to faktu że znowu Legia pozostawia po sobie smród. A to co robisz teraz to trochę jak usprawiedliwianie się dziecka tekstem: "No rzucałem, bo oni też rzucali".

 

Dostaną znowu zakaz wyjazdów, Legia karę, może banicję na puchar.

 

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden
Maiden, nie zmienia to faktu że znowu Legia pozostawia po sobie smród. A to co robisz teraz to trochę jak usprawiedliwianie się dziecka tekstem: "No rzucałem, bo oni też rzucali".

 

Dostaną znowu zakaz wyjazdów, Legia karę, może banicję na puchar.

 

Przeczytaj proszę, raz jeszcze co napisałem wyżej. DUŃSKIE media informują o tym, że zatrzymano Polaków i Duńczyków. DUŃSKIE media informują o tym, że DUŃCZYCY rzucali racami, nie nasi.

 

Odnośnik do komentarza
Proponuję nie wypowiadać się na temat o którym nie macie bladego pojęcia.

Tym bardziej koledzy z innych miast.

 

a mozesz mnie oswiecic co sie kryje pod tym enigmatycznym postem?

 

Chyba nie zwalisz tego na konflikt z ITI i zakazami stadionowymi?

A co się może kryć?

Staropolskie przysłowie idealnie pasuje do tego tematu:

"W d*upie byłeś i gó*wno widziałeś"

Edytowane przez SpideyPL
Odnośnik do komentarza
Proponuję nie wypowiadać się na temat o którym nie macie bladego pojęcia.

Tym bardziej koledzy z innych miast.

 

 

Oficjalnie klub pisał, że bilet należy kupić w Polsce

 

Wiadomo, nie od dziś, że kibole Legii robią burdello bum bum, gdzie się tylko nie ruszą

 

Więc niech jeden z drugim inteligent, nie ma pretensji, że go na stadion nie wpuścili

 

Jak uważasz, że zakaz wstępu na stadion godzi w Twoje prawa, to jest od tego pozew sądowy a nie łysa pała i burdy

 

NIE MA TOLERANCJI DLA KIBOLI WŚRÓD SPOŁECZEŃSTWA I NIGDY NIE BĘDZIE !!

 

ITI popieram w 120 % i życzę im żeby tą wojne z kibolstwem wygrało. To jedyna szansa by mój ulubiony klub, nie błaźnił się w całej Europie.

Edytowane przez przema
Odnośnik do komentarza
Proponuję nie wypowiadać się na temat o którym nie macie bladego pojęcia.

Tym bardziej koledzy z innych miast.

 

a mozesz mnie oswiecic co sie kryje pod tym enigmatycznym postem?

 

Chyba nie zwalisz tego na konflikt z ITI i zakazami stadionowymi?

A co się może kryć?

Staropolskie przysłowie idealnie pasuje do tego tematu:

"W d*upie byłeś i gó*wno widziałeś"

 

Aha czyli rozumiem ze przed chwilą wróciłeś ze Szwecji....

czyli w ramach konfliktu rozbijamy sie po Europie i tluczemy gdzie sie da zeby zrobic psikusa władzom Legii dzieki ktoremu nasza ukochana druzyna bedzie zdyskwalifikowana z rozgrywek europejskich,a wladze klubu zwieksza restrykcje wobec kibiców i konflikt nigdy nie ustanie

tak to jest rozwiązanie..

 

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden
Proponuję nie wypowiadać się na temat o którym nie macie bladego pojęcia.

Tym bardziej koledzy z innych miast.

 

 

Oficjalnie klub pisał, że bilet należy kupić w Polsce

 

Wiadomo, nie od dziś, że kibole Legii robią burdello bum bum, gdzie się tylko nie ruszą

 

Więc niech jeden z drugim inteligent, nie ma pretensji, że go na stadion nie wpuścili

 

Jak uważasz, że zakaz wstępu na stadion godzi w Twoje prawa, to jest od tego pozew sądowy a nie łysa pała i burdy

 

NIE MA TOLERANCJI DLA KIBOLI WŚRÓD SPOŁECZEŃSTWA I NIGDY NIE BĘDZIE !!

 

ITI popieram w 120 % i życzę im żeby tą wojne z kibolstwem wygrało. To jedyna szansa by mój ulubiony klub, nie błaźnił się w całej Europie.

 

Ty też przeczytaj, co na temat wczorajszych zdarzeń pisząD U Ń S K I E media!

 

 

 

Tuż przed meczem biletów nie mogły kupować już ani osoby, które przybyły do Kopenhagi bez wejściówek, ani te które w Warszawie nabyły vouchery. Policja zaczęła stosować odpowiedzialność zbiorową, pod stadionem zaczęło dochodzić do dramatycznych scen. - Mieszkam od 5 lat w Kopenhadze, dziś przyszedłem by dopingować Legię razem z synem. Zatrzymano nas, gdyż mieliśmy na sobie szaliki i nie pozwolono nam zakupić wejściówek. Skandal - mówił jeden z fanów przybyłych pod stadion.
Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza
Aha czyli rozumiem ze przed chwilą wróciłeś ze Szwecji....

czyli w ramach konfliktu rozbijamy sie po Europie i tluczemy gdzie sie da zeby zrobic psikusa władzom Legii dzieki ktoremu nasza ukochana druzyna bedzie zdyskwalifikowana z rozgrywek europejskich,a wladze klubu zwieksza restrykcje wobec kibiców i konflikt nigdy nie ustanie

tak to jest rozwiązanie..

 

Zastanów się co piszesz.

Nie, nie wróciłem z żadnej Szwecji (to nic że Legia grała w Danii) i na meczu nie byłem.

Wyznaję zasadę, że o pewnych wydarzeniach powinni się wypowiadać ci którzy w nich uczestniczyli.

Twoje smęcenie to jedynie gdybanie i łykanie bez popitki informacji podsuniętych na tacy przez media (co dobrze przedstawił Maiden o tych racach).

Dziwne że akcja Widelec was biernych obserwatorów nic nie nauczyła.

 

P.S. Polecam poglądać fotki tych wielkich rozrób:

http://www.legia.com.pl/pl/index.php?view=8&idg=1529

oraz http://jp85.pl/index.php?option=com_conten...&Itemid=244

Edytowane przez SpideyPL
Odnośnik do komentarza
Proponuję nie wypowiadać się na temat o którym nie macie bladego pojęcia.

Tym bardziej koledzy z innych miast.

 

 

Oficjalnie klub pisał, że bilet należy kupić w Polsce

 

Wiadomo, nie od dziś, że kibole Legii robią burdello bum bum, gdzie się tylko nie ruszą

 

Więc niech jeden z drugim inteligent, nie ma pretensji, że go na stadion nie wpuścili

 

Jak uważasz, że zakaz wstępu na stadion godzi w Twoje prawa, to jest od tego pozew sądowy a nie łysa pała i burdy

 

NIE MA TOLERANCJI DLA KIBOLI WŚRÓD SPOŁECZEŃSTWA I NIGDY NIE BĘDZIE !!

 

ITI popieram w 120 % i życzę im żeby tą wojne z kibolstwem wygrało. To jedyna szansa by mój ulubiony klub, nie błaźnił się w całej Europie.

 

Ty też przeczytaj, co na temat wczorajszych zdarzeń pisząD U Ń S K I E media!

 

 

 

Tuż przed meczem biletów nie mogły kupować już ani osoby, które przybyły do Kopenhagi bez wejściówek, ani te które w Warszawie nabyły vouchery. Policja zaczęła stosować odpowiedzialność zbiorową, pod stadionem zaczęło dochodzić do dramatycznych scen. - Mieszkam od 5 lat w Kopenhadze, dziś przyszedłem by dopingować Legię razem z synem. Zatrzymano nas, gdyż mieliśmy na sobie szaliki i nie pozwolono nam zakupić wejściówek. Skandal - mówił jeden z fanów przybyłych pod stadion.

 

 

napiszę raz jeszcze, co najważniejsze w mojej wypowiedzi.

 

 

KIBOLE LEGII SAMI ZAŁATWILI SWOIM KOLEGOM KIBICOM TAKI LOS. NIE OD DZIŚ WIADOMO, JAKICH KIBICÓW MA LEGIA i DOPÓKI NIE WYPLEWI TEGO ZE SWOJEGO PODWÓRKA TAKIE RZECZY BĘDĄ NA PORZĄDKU DZIENNYM, JAK NIE WPUSZCZANIE BOGU DUCHA WINNYCH KIBICÓW. TAK SOBIE LEGIA ZROBIŁA I TAK MA !!

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.