Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Gość Maiden

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Szkoda, że nasz sympatyczny kolega z Jarosławia nie dodał, że gniazdowego który tę przyśpiewkę zaintonował wygwizdało 3/4 trybuny :potter:

 

 

StoLyca wieśniaki!!!!!1111<jedenaście>

 

 

 

 

Swoją drogą - w której lidze gra KS Jarosław?

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Co za różnica w której gra? Klub z ekstraklasy powinien dawać przykład pozytywnym zachowaniem swoich kibiców plebejuszom z klas niższych. Jak widać,w tym wypadku Legia przykładem świeci, ale negatywnym.

 

Kolega z Jarosławia nie dodał tego, ponieważ "opinia publiczna" o tych gwizdach nic nie wie. Nieważne, że na forum Legii jest o tym napisane. Polacy tego forum nie czytają, swoją opinię o ekstraklasie i zwyczajach panujących na stadionach biorą z telewizji i prasy, a tam słowa o tym nie było.

 

Ponownie mała grupa debili psuje opinię wszystkim fanom. Tak ten cyrk właśnie działa i trzeba się z tym pogodzić.

Albo się to wyeliminuje, albo smród* będzie się za Wami [fanami Legii czy jakiegokolwiek innego klubu] ciągnął zawsze.

 

*nie odbieraj tego jak ataku.

 

EDYTA

 

@Maiden

Chciałem Ci wysłać PM ale nie możesz żadnych otrzymywać, więc wysłałem raport , bo mnie obrażasz ;/

Edytowane przez stona
Odnośnik do komentarza

Stona - widzę, że na dzień dzisiejszy prowadzenie rozmowy jest pozbawione jakiegokolwiek sensu:

 

 

 

 

Ogaqkozo: "Legia bydło, kibole obrazili zmarłego".

 

Maiden: "Nie Legia bydło, a wodzirej się zbydlił. Co więcej, cała trybuna wygwizdała wodzireja".

 

Stona: "[...] Legia bydło! - Nie odbieraj tego jako ataku" :potter:

 

 

 

 

I nie wiem jakie ty media czytujesz: http://www.zw.com.pl/artykul/1,416290_Staruch_bedzie_ukarany_pozniej_.html

 

Kilka godzin przed meczem zmarł Jan Wejchert, współwłaściciel klubu, założyciel spółki ITI. W trakcie meczu Piotr S. miał zaintonować okrzyk : - Jeszcze jeden.

Prawdopodobnie chodziło o drugiego właściciela Mariusza Waltera. Część kibiców podchwyciło obraźliwy okrzyk, inni wybuczeli i wygwizdali zachowanie zaśpiewajły.

 

+

 

A było tak. Na kilka minut przed rozpoczęciem meczu gniazdowy ?Staruch? zaintonował przyśpiewkę ?jeszcze jeden?, którą część widzów dwukrotnie powtórzyła. Spotkało się to z żywą reakcją reszty trybuny, która skwitowała te okrzyki gwizdami

 

[sport.pl]

 

Kilka godzin przed meczem Legii z Ruchem zmarł 59-letni Jan Wejchert. Inny współwłaściciel klubu Mariusz Walter ma 72 lata. - Jeszcze jeden - zaintonował kibolski zapiewajło, gdy tylko rozpoczęło się spotkanie. Sto kilkadziesiąt gardeł podchwyciło. Reszta wygwizdała krzyczących, ale ci nie przestali śpiewać.

[weszlo.pl]

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

kur.wa dobry meczyk, gdyby nie słabi bramkarze to zwycięstwo by było xd. może się jeszcze ogarną.

 

fabian też nie błyszczał hehe. no i mezenga na razie bez rewelacji, ale cabral i vrdoljak kozakami są.

Bo potem drugi bramkarz wszedł, tego babola przy bramce Nasregio to już nie Antolović puścił.

Edytowane przez Junkhead
Odnośnik do komentarza

Pewnie fani Legii napompowali sie, i mysla ze moga wiele zadzialac w europejskim futbolu, podobnie jak to bylo z wygrana Wisly nad Barcelona. Bardzo bym prosil o zejscie na ziemie, nadal jestesmy pilkarskimi karlami- to znaczy ci graja w Polsce w futbol. Lata swietlne dziela nas od poteg futbolowych.

 

I jeszcze jedno, o ile poziom futbolu jest zatrwazajacy, to jeszcze bardziej zatrwazajaca jest mentalnosc polskich pilkarzy. Dostaja 30-40 tys. zeta na miesic, i mysla ze sa "bogami". Maja bagno w glowiem ,nie ambicje. Podpisuja kontrakt z czolowym polskim klubem lub tym srednim, i wpadaja w sampzachwyt, w nirvane. I na tym koncza sie ich ambicje. A potem to juz... zreszta sami widzicie. ..marnosc nad marnosciami- pamietacie ten utwor? Dedukuje go calej ekstraklasie....

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Chętnie zostanę fanem części z was. Macie fejsbuka? :whistling:

 

 

Arsenal nie grał pełnym składem. To fakt. Ja sobie tylko pozwolę przypomnieć, że Legia też nie zagrała najsilniejszym składem. Zabrakło czterech podstawowych obrońców. Po poważnej kontuzji wraca "Chini". Grać nie mógł świetnie prezentujący się we Francji Żyro. Na domiar wszystkiego, przypomnę, że połowę drużyny wymieniono latem. Piłkarze są ze sobą niezgrani.

 

 

Najlepszymi z legionistów byli dla mnie Borysiuk i Jędza. Serce rośnie gdy słyszy/widzi się doping na takim stadionie. Pod wrażeniem atmosfery był nie tylko sam Wenger, a i większość fanów Arsenalu o czym można się przekonać czytając ich fora.

 

 

Mówiąc przekrojowo, po tych kilku sparingach, zdecydowanie więcej spodziewałem się po Bruno. Cóż, mam nadzieję, że się szybko przełamie, choć po zwolnieniu Donga pewnym jest, że Legię wzmocni jeszcze jeden napastnik.

 

O Antolovicia jestem spokojny. Pan Dowhań i ze mnie zrobiłby świetnego bramkarza. A warunki fizyczne by takim zostać ma znakomite (196 cm wzrostu).

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...