Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Gość Maiden

Rekomendowane odpowiedzi

Czekamy na tlumaczenie ;)

 

[...]a obrona to niezły monolit :D A, Legia znów bez napastnika :P

 

Może dlatego, że nie zagrał ani jeden podstawowy obrońca? Napastnik przyjdzie jeszcze w tym miesiącu.

Rozczarował mnie Cabral. Na + Jędrzejczyk, Borysiuk i, o dziwo, Komorowski.

 

 

Tej drużynie potrzeba czasu. Oni są zupełnie niezgrani.

 

 

Co do Antolovicia, jest fatalny. Pamiętam jednak Boruca w bramce po odejściu "Gibonia", pamiętam Fabiańskiego po odejściu Boruca, pamiętam Muchę po odejściu Fabiańskiego. Prezentowali się niewiele lepiej. A Chorwat ma zdecydowanie najlepsze warunki fizyczne z wyżej wymienionych. Jestem pewien, że trener Dowhań zrobi z niego świetnego bramkarza. :thumbsup:

 

 

A co do Ciebie Buła, to z niecierpliwością wyczekuję meczu Twojej drużyny z Ukraińcami.

Odnośnik do komentarza

Czekamy na tlumaczenie ;)

 

[...]a obrona to niezły monolit :D A, Legia znów bez napastnika :P

 

Może dlatego, że nie zagrał ani jeden podstawowy obrońca? Napastnik przyjdzie jeszcze w tym miesiącu.

Rozczarował mnie Cabral. Na + Jędrzejczyk, Borysiuk i, o dziwo, Komorowski.

 

 

Tej drużynie potrzeba czasu. Oni są zupełnie niezgrani.

 

 

Co do Antolovicia, jest fatalny. Pamiętam jednak Boruca w bramce po odejściu "Gibonia", pamiętam Fabiańskiego po odejściu Boruca, pamiętam Muchę po odejściu Fabiańskiego. Prezentowali się niewiele lepiej. A Chorwat ma zdecydowanie najlepsze warunki fizyczne z wyżej wymienionych. Jestem pewien, że trener Dowhań zrobi z niego świetnego bramkarza. :thumbsup:

 

 

A co do Ciebie Buła, to z niecierpliwością wyczekuję meczu Twojej drużyny z Ukraińcami.

 

 

No tak a Polonia nie potrzebuję czasu na zgranie?Przecież tam 7 nowych zawodników doszło :potter:

Zresztą 3-0 to najniższy wymiar kary Polonia mogła spokojnie wygrać 5-0.

Po festynie na łazienkowskiej z Arsenalem legioniści myśleli że są już mistrzami a tu coś mi się wydaje że środek tabeli to i tak będzie dla was sukces :whistling:

Ja też czekam na mecz Lecha z Dnipro zobaczymy co pokązą Mistrzowie Polski.

[domniemana prowokacja usunięta - K.]

Odnośnik do komentarza

Legia ograła Cracovię. Wklejam tu bardzo link do bardzo fajnej serii "Kulisy meczu z", tak więc poniżej: Kulisy meczu z Cracovią :)

Można m. in. zobaczyć jak wyglądają szatnie piłkarzy, czy pomieszczenia klubowe na stadionie przy Łazienkowskiej 8)

 

http://legia.com/www...x.php?akt=16911

 

A kogo to interesuje? :huh:

 

Taa Legia wygrała, grając beznadziejnie, wyrównując z rożnego i strzelając brame z wolnego z dupy. No czegoś takiego nie widziałem. Pośredni za przedłużanie... Nawet jeśli minęło te 10sek. to arbiter mógł pokazać Cabajowi żółtą, czy coś. Śmieszna ta cała Legia. Pasy do przerwy powinny prowadzić przynajmniej 3-0. Żadna z nowych "gwiazd" Legii nie pokazała nic. No może tylko ten bramkarz. Śmiech na sali. Tak czy srak 3pkt dla Legii ale z taką grą nic nie ugrają ;)

 

Kolejny sezon z kompromitującą się Legią uważam za rozpoczęty.

Odnośnik do komentarza

Cały czas toczą się dyskusje na temat słuszności i prawidłowości decyzji Daniela Stefańskiego, który w 93. minucie meczu podyktował rzut wolny pośredni dla Legii, po tym jak zbyt długo z jej wybiciem zwlekał bramkarz Cracovii Marcin Cabaj. - Decyzja była całkowicie słuszna i duże brawa dla arbitra za odwagę. Podjął on dwie trudne decyzje - o rzucie karnym dla Cracovii w 4. minucie i o rzucie wolnym dla Legii w 93. minucie. Obie decyzje były słuszne, wszelkie pretensje są bezzasadne - tłumaczył dla stacji Orange Sport Info Rafał Rostkowski, sędzia i asystent FIFA.

Odnośnik do komentarza

Cały czas toczą się dyskusje na temat słuszności i prawidłowości decyzji Daniela Stefańskiego, który w 93. minucie meczu podyktował rzut wolny pośredni dla Legii, po tym jak zbyt długo z jej wybiciem zwlekał bramkarz Cracovii Marcin Cabaj. - Decyzja była całkowicie słuszna i duże brawa dla arbitra za odwagę. Podjął on dwie trudne decyzje - o rzucie karnym dla Cracovii w 4. minucie i o rzucie wolnym dla Legii w 93. minucie. Obie decyzje były słuszne, wszelkie pretensje są bezzasadne - tłumaczył dla stacji Orange Sport Info Rafał Rostkowski, sędzia i asystent FIFA.

 

Naprawdę nie musiałeś specjalnie dla mnie przepisywać całego tekstu. I doceniam że tak ładnie przechyliłeś literki.

 

Akurat karny to nie była trudna decyzja z tego co wiem powinno się gwizdać jak obrońca wjeżdża w nogi. Obojętnie czy jest to 4min czy 64min. W każdym razie rzut wolny pośredni po długim przetrzymywaniu piłki przez bramera to śmiech na sali.

 

A i mam jeszcze pytanko bo niepoinformowany jestem. Kto wybierał miejsce z którego był wolny? No bo Cabaj piłkę trzymał prawie na linii końcowej a pośredni był gdzieś na 12 moze 13 metrze. Tak bardziej z boku. Pewnie takiego filozofa jak Maiden nie znajde ale będzie mi miło jak ktoś udzieli odpowiedzi ;)

Odnośnik do komentarza

Jestem kibicem Legii od 3 roku życia ( bardzo nieświadomie, ale teraz, jestem za to wdzięczny ) i jest mi smutno, czytając takie rzeczy. :)

 

Wiadomo przecież, że piłka sportem uczciwym nie jest. Niech za przykład posłuży choćby awans Francji na mundial. Ani im się to nie należało za ich grę, ani nie byli zdecydowanie lepsi od nikogo ze swojej grupy. Premię otrzymali dzięki zagraniu ręką Henry'ego.

 

Co do samego meczu, byłem wtedy na stadionie, a dziś tankiem oglądałem go jeszcze w telewizji, żeby rozwiać wszelkie własne wątpliwości.

 

Legia nie grała piłki słabiej od drużyny z Krakowa. Wręcz przeciwnie, co pokazują choćby statystyki i procent utrzymania się przy piłce. To, że drużyna trenera Ulatowskiego grała dobrze, nie zmienia faktu, że Warszawiacy tworzyli sobie sytuacje podbramkowe i akcje, z których powinny padać gole.

 

Poza tym, stałe fragmenty to część tego sportu, więc nie widzę niczego złego w poprawnym ich wykonywaniu.

 

 

O ile mi wiadomo, rzut wolny wykonuje się z miejsca przewinienia. W tym wypadku, bramkarz przetrzymywał piłkę dłużej niż 10 sekund, więc, jak sądzę, sędzia mógł wybrać miejsce wykonania takiego rzutu zgodne z przepisami.

 

Abstrahując, Cabaj pajacował z wykopami, to mu się dostało.

Odnośnik do komentarza

Serio ogladałem ten mecz na w TV, potem oglądałem skróty i gdzie ta Legia grała taką super piłkę ? Te wszystkie 20 wrzutek do nikogo ? Posiadanie piłki ? LOL, co z posiadania by im było, gdyby nie bramkarz, który wybronił im ze 4 setki. Vrdoljak i Knezevic zagrali bardzo dobrze ? Ja rozumiem, ze jest sie fanatycznym kibicem druzyny, ale bez przesady. Vrdoljak to na razie przypomina Wojciecha "łokieć" Szalę.

Odnośnik do komentarza

Serio ogladałem ten mecz na w TV, potem oglądałem skróty i gdzie ta Legia grała taką super piłkę ? Te wszystkie 20 wrzutek do nikogo ? Posiadanie piłki ? LOL, co z posiadania by im było, gdyby nie bramkarz, który wybronił im ze 4 setki. Vrdoljak i Knezevic zagrali bardzo dobrze ? Ja rozumiem, ze jest sie fanatycznym kibicem druzyny, ale bez przesady. Vrdoljak to na razie przypomina Wojciecha "łokieć" Szalę.

 

Nigdzie, nie powiedziałem, że Legia grała "super piłkę". Stwierdziłem jedynie, że nie grała źle, co wystarczyło do pokonania Cracovii.

 

Kibic jest przecież od tego, by bronić drużynę, będącą targetem jego supportu, przed "atakami z zewnątrz". Nie może więc dziwić fakt, że tak, a nie inaczej argumentuje swoje zdanie.

 

Szala jest legendą klubu z Łazienkowskiej i widać, że, przy obecnej formacji obronnej, trochę go brakuje.

Odnośnik do komentarza

Po niezłym meczu Legia wygrywa ze Śląskiem 1-0. Piękna bramka Maćka Rybusa. 8)

 

 

Ktoś powinien powiedzieć działaczom Śląska, że wypadałoby przyciszyć głośniki rozprowadzające głos z gniazda na stadionie we Wrocławiu. Tego bydlaka słuchać się nie dało. A darł się tak głośno, że momentami przekrzykiwał komentatorów. :geek:

Odnośnik do komentarza

Legia przegrywa z GKS'em 0:2. Gdybym chciał być bardzo ironiczny to zwaliłbym wynik na postawę sędziego. Nie podyktował wolnego po faulu na Manu, poszła szybka kontra, i Legia dostała bramkę która de facto ustawiła mecz. Można by też dodać, że sędzia wielokrotnie nie wstrzymywał gry po faulach na legionistach. Vide cios a la Nastula w wykonaniu obrońcy Bełchatowa na Manu.

 

 

A mówiąc poważnie. Bełchatów zagrał bardzo ambitnie i to wystarczyło. Na dzień dzisiejszy Legia nie ma napastnika:

 


  •  
  • Po kontuzji, Chinyama irytuje bardziej niż kiedykolwiek.
  • Mezenga wciąż nie przestawił się na europejski styl gry. Jest jednak coraz lepiej, miał kilka przebłysków.
  • Ambitnie zagrał Kucharczyk, ale na nim ataku opierać nie można

 

 

Wypożyczyli do Gorzowa Górskiego który w debiucie strzelił dwa gole. Sprzedali Donga. Po prostu muszą kogoś kupić do ataku. Nie zimą, teraz!

 

 

Jak widzę ten stadion, atmosferę to serce mi rośnie. Aż miałem ochotę wejść w telewizor ^_^

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Nie przesadzaj, Manu jest najlepszym skrzydłowym Legii na chwilę obecną. Umiejętności mu nie odmówisz, choć sam meczu nie wygra.

 

Co do Kneżevicia, faktycznie w destrukcji nie wyglądało to dobrze. Podobała mi się natomiast jego gra w ofensywie. Pokazał kilka niezłych przerzutów, zapędzał się pod pole karne bełchatowian.

 

Wbrew pozorom, Legia wcale nie zagrała złego meczu. Po prostu nie ma kto strzelać bramek.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...