Skocz do zawartości

Wrestling


Mendrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...
Gość GregZPL

I szkoda, że z Lesnarem, który ma 37 lat, występuje okazjonalnie i ten streak do niczego mu nie jest potrzebny, bo i tak jest bestią.

 

Chyyyyba, że to sprytny plan na push dla Jasia. Jasiu pokonał Lesnara, Lesnar Takera, więc Jasiu best in the world

Odnośnik do komentarza
Gość GregZPL

Wiem, że pokonał. Dlatego właśnie mówię.

 

Storyline z Punkiem nie był kiepski, ale Punk miał zerowe szanse na streak. Z Tryplem i Shawnem jako sędzią było ok. Jak dostał SCM, a potem Pedigree to zamarkowałem :D

Ale dobrze jest jak jest, przynajmniej oszczędzą nam "walki" Taker vs Sting

Odnośnik do komentarza

Smutni panowie w kuluarach liczący miliardy wpływające im na konto.

 

Co jak co, wiedzieli kiedy odpalić tą petardę. W zasadzie wiadomo było, że w końcu to nastąpi i WM 30 to chyba najlepszy moment, bo sheetstorm jest największy od lat, więc teraz kasa pewnie leje się czterema wodospadami ;)

Odnośnik do komentarza
Gość GregZPL

Jest Creative Team, który rozpisuje storyline. Zawodnicy tacy jak Undertaker, czy John Cena mają wpływ na prowadzenie swojej postaci, a taki Hulk Hogan miał możliwość zablokowania storyline, który mu się nie podoba. Reakcja publiczności na zawodnika decyduje, kto jest pushowany, czyli ma rozpisane wygrane, a który jest jobowany. Z bardzo grubsza tak to wygląda

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Działo się, oj działo. Nikt się nie spodziewał, że to właśnie teraz streak się zakończy - Tym bardziej, że feud był szczerze mówiąc, dość słaby. No i serio, z Lesnarem? Szacunek dla Takera, że się na to zgodził, ale ja tam wolałbym jednak, żeby zrobił to CM Punk, John Cena (za którym osobiście nie przepadam, ale szanuje), Sting czy (chyba najlepszy wybór) Shawn Michaels! Pewnie o to właśnie chodziło WWE, żeby zrobić to gdy się tego kompletnie nie spodziewamy, jednak trochę szkoda, że legenda została przerwana w taki sposób i że Phenom nie dostał w tym celu Main Eventu.

 

Sam Mani Event również był bardzo fajny, a Batista Bomb + RKO wygrało wszystko.  :woot:

O ile na żywo oglądałem zawsze tylko WM'ki, tak tym razem zrobię wyjątek i obejrzę dziś także RAW - Podejrzewam, że Taker przyjdzie wygłosić pożegnalną mowę.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli nie to chciałbym znać kulisy i argumenty które zdecydowały, że to właśnie tak mało godny zaufania człowiek jak Lesnar przerwał streak

Może chodziło właśnie o element zaskoczenia? Tego nie spodziewał się NIKT. Gdy tylko sędzia doliczył do trzech, wszyscy byli w szoku, a internet zalała masa komentarzy na ten temat.

Odnośnik do komentarza

Dziwne zagranie, obstawiałem raczej, że Sting w końcu podpisze kontrakty z WWE i na kolejnej WM, która odbędzie się w jego mieście, stoczy walkę z Undertrakerem i przełamie ten jego streak.

Nie tylko ty tak obstawiałeś. Sting pojawiał się w typach równie często co John Cena. Jeżeli Taker dziś nie wygłosi mowy pożegnalnej, to kto wie, może za rok doczekamy się chociaż walki ze Stingiem? Co prawda streak nie będzie już na szali, ale zawsze coś.

Odnośnik do komentarza
Gość GregZPL

Nie, tylko nie to. To już chyba Bret Hart po wylewie vs McMahon prawie 70 letni na którejś WM było lepsze.

 

RAW ciekawe. Nowy Paul Heyman Guy zasługuje na push. Tryplak fajnie rozstawił po kątach Botchiste i Ortona, a jednocześnie pokazał jakimi śmieciami są pasy tag teamów. Faceturn Shield jakiś czas temu trochę z tyłka wyjęty. Średnio to kupuję. No i na koniec nowa mistrzyni. Może Paige będzie dla AJ rywalką. Bo bida w divach taka, że szok

Odnośnik do komentarza

RAW ciekawe. Nowy Paul Heyman Guy zasługuje na push. Tryplak fajnie rozstawił po kątach Botchiste i Ortona, a jednocześnie pokazał jakimi śmieciami są pasy tag teamów. Faceturn Shield jakiś czas temu trochę z tyłka wyjęty. Średnio to kupuję. No i na koniec nowa mistrzyni. Może Paige będzie dla AJ rywalką. Bo bida w divach taka, że szok

Faktycznie, Cesaro jako nowy Paul Heyman Guy na pewno dostanie duży push - W końcu jest też pierwszym zwycięzcą battle royalu ku pamięci Andre The Gianta,a kto wie, może walka ta stanie się tradycją na Wrestlemanii, tak jak kiedyś Money in the bank.

Jeśli chodzi o Page vs AJ, to podejrzewam, że będzie z tego dłuższy feud i mi to pasuje, wreszcie coś ciekawego w dywizji div.

 

 

Obejrzałem przed chwilą galę i co to ma kur.wa być?

 

Jak to co? Jedna z lepszych Wrestlemanii ostatnio. A w szczególności pod względem emocji.

Odnośnik do komentarza

http://kotaku.com/the-ultimate-warrior-has-died-1561162797

 

 

The WWE is reporting that The Ultimate Warrior (born James Brian Hellwig), has passed away at the age of 54. Just days ago, he was present at Wrestlemania 30.

He is survived by his wife Dana and his two daughters.

I haven't been into wrestling for over 15 years, but when I was a kid, damn. His fight against Hulk Hogan at Wrestlemania VI was one for the ages.

 

Ej, pamiętam go nawet, chyba nawet go widziałem w gali na żywo (w WCW Monday Nitro się pokazał bodajże). Szkoda że zmarł... :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...