Skocz do zawartości

Featured Replies

Opublikowano

Witam. Utknąłem w jaskini w Lesie Agata. Jest tam takie fioletowe jeziorko i nie mogę tam namalować kwiatu lilii bo znika. Muszę tam uratować psa chłopca od wędki. Pomoże ktoś??

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 110
  • Wyświetleń 77,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Najpopularniejszy posty

  • Zwyrodnialec
    Zwyrodnialec

    Wystarczy nagrać całą sekwencję na telefon.

  • Zwyrodnialec
    Zwyrodnialec

    Jak zdobyć Power Slasha 2 i 3? Wiem, że trzeba w N Ryoshima Cost wrzucić kasę do fontann, ale znalzłem tylko 2 ( do jednej da się wrzuciś 20 000, do drugiej 40 000 Yenów). Gdzie w takim razie jest ta

  • Zwyrodnialec
    Zwyrodnialec

    Niestety, ale nadal Power Slasha nie zdobyłem. Nie wiem gdzie jest 3 fontanna na N Ryoshima Cost, a obok rybaka nie ma nic.

Opublikowano

 

 

Hmm, chyba zaczne znow grac w Okami. Raz juz przeszlem ale gra jest tak swietna i grywalna, ze z mila checia do niej wroce.

 

Niemozliwe, nikt nie PRZESZEŁ Okami, dokonałes tego swoimi rencami?:P

 

Wszystkie ważne informajce bez ktorych posuniecie akcji do przodu byloby znacznie utrudnione sa pisane czerwona czcionka, dodatkowo do dyspozycji mamy notatnik (logbook) gdzie mozemy poczytac czego od nas chca, brush techniques mamy raptem 13 a na tym etapie z 5 wiec wachlarz mozliwosci jest wcale niepokazny, do dzieła!

  • 3 miesiące temu...
  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

Ile czasu średnio zajmuje przejście tej gry za pierwszym razem?

Opublikowano

około 40h.

Opublikowano

a jak chcesz ukonczyc w 100%, to mniej wiecej 2 razy tyle

Opublikowano

Dokładnie, ja miałem za pierwszym razem ponad 80h, ale zaliczyłem wszystko (m. in. 100 stray beads zdobyte, czy dodatkowe moce). Najlepsza gra na PS2. :turned:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Gdyby ktoś nie miał gry i chciał kupić, to w MM jest za 49zł.

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

A ja sie zacielem gdzies na poczatku gry jest taka mala lokacja z drzewem i wisi na nim wielka morela i jest napisane ze mozna ja siegnac tylko z pomoca specjalnej mocy. Wyczytalem na gamefaqs, ze musze uzyc power slash, czyli chyba ta funkcja dzieki ktorej cielem przeciwnikow malujac ciecia pedzlem z tego co dobrze pamietam bo dawno nie odpalalem tej gry. ale teraz za cholere nie moge tego zrobic. Chyba bede musial zaczac gre od poczatku :confused:

 

 

Ok temat juz nieaktualny, kiedyś już to zrobilem,ale nie wiem czemu save byl zanim posiadlem moc slashowania i "odczarowalem" wioske

Edytowane przez Robal_09

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.