Skocz do zawartości

Aktualnie na blacie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

nowy album Richarda Duranda - Always The Sun

 

masakra, tech-trance :!:

Jeśli cały album trzyma poziom utworu tytułowego to ja dziękuję :yucky:

Np. Bakke & Joni - "Envision" (Original Mix) :good:

No właśnie, że Always The Sun to dla mnie najsłabszy kawałek z płyty;p Jedynie Dub Mix jako tako brzmi.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Kalinho

ale klawa wixa powyżej!! ech pamiętam gdy i ja popuszczałem w spodnie na dźwięk tych wałków :(( stare dobre 'momenty'

 

anyway!!

 

 

 

i Wszyscy razem: sleeepyyyyheeaaaaadddddd !! sleeeeappyhead!! :imprezka:

Odnośnik do komentarza

Zarówno "For an Angel" jak i "Traffic" to klasyka trance. Określenie tych kawałków jako "wixa" jest IMO obraźliwe dla ich twórców, którzy teraz są może bardziej komercyjni, ale wtedy byli świetni. No ale ile ludzi tyle opinii.

 

 

Aktualnie na blacie? Płyta: Paul Van Dyk - Seven Ways (z 1996 roku, LOL).

 

 

EDIT:

 

No tak, nie potrzebnie to komentowałem. Bynajmniej nie zrobiłem tego z powodu słońca :). Co nie zmienia faktu, że nadużywanie i nieodpowiednie używanie stwierdzenia "wixa" nie jest fajne.

Edytowane przez PiotrB
Odnośnik do komentarza
Gość Kalinho
Zarówno "For an Angel" jak i "Traffic" to klasyka trance. Określenie tych kawałków jako "wixa" jest IMO obraźliwe dla ich twórców, którzy teraz są może bardziej komercyjni, ale wtedy byli świetni. No ale ile ludzi tyle opinii.

 

 

Aktualnie na blacie? Płyta: Paul Van Dyk - Seven Ways (z 1996 roku, LOL).

 

 

EDIT:

 

No tak, nie potrzebnie to komentowałem. Bynajmniej nie zrobiłem tego z powodu słońca :). Co nie zmienia faktu, że nadużywanie i nieodpowiednie używanie stwierdzenia "wixa" nie jest fajne.

ej luzaki, ja przecie również uwielbiam te kawałki tylko napisałem to w dość prowokujący sposób :) Adagio jest niepowtarzalne i co by o Tiesto nie mówić to ten remix udał mu się zajo a sam kawałek (jak i Tiesto) to legenda muzyki elektronicznej czy to się komuś podoba czy też nie. Zdecydowanie słonko zmiękczyło nam mózgi :) Pokój, trance i wiecznie szczęście niech raczy zagościć w Waszych sercach elektroniczne Siostry i Bracia :* :)

Odnośnik do komentarza

Sam Andre w którymś z wywiadów powiedział, iż po tej płycie będzie można spodziewać się nowych brzmień i dźwięków ( np. utwór what about us ). To, że ATB zrobił się trochę komercyjny- no cóż, przyroda. Słuchałam go od zawsze i pewnie tak pozostanie, dla mnie album na plus- znalazłam tam brzmienia na podobieństwo albumów z początku kariery i sączą się one przez całą płytkę, tworząc specyficzny klimat. Typowy dla ATB.

 

ATB - What about us.

Edytowane przez Kania
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...