Skocz do zawartości

Muzyka w MGS


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 miesiące temu...
Trzeba przyznać. Muza w tej grze to mistrzostwo. I z każdą następną częścią staje się coraz lepsza. Oby tak dalej.

Dokładnie tak jest. Za najlepszy OST z Metala uważałem do tej pory muzę z trójki. Po wielokrotnym przesłuchaniu MGS4 OST zmieniłem zdanie. Ten soundtrack miażdży wszystko, tyle tu pięknej muzy, patosu i emocji że urywa głowę podczas słuchania. Utwory dynamiczne, utwory spokojne, dla każdego coś miłego. No i ten podrasowany theme, najlepszy ze wszystkich! Swoją drogą niezłe jaja z tym plagiatem. Rzeczywiście radziecka wersja brzmi zbyt podobnie żeby mówić o przypadku.

 

Ulubione kawałki? Love Theme, Gekko, Great Escape, Desperate Chase, Violent Cease Fire, Atonement, Infinite Loop, Father & Son, Metal Gear Saga i oczywiście Here's To You.

 

Respekt dla pana Harry Gregson-Williamsa i całej ekipy odpowiedzialnej za ten OST.

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

MGS4 OST jest świetny tak jak pozostałe choć ciężko sie go słucha. Jedyna wadą jest to że nie zawarto w nim wszystkich utworów jakie słyszeliśmy w grze, głownie chodzi mi tu o podkłady muzyczne na Shadow Moses, nowe zremixowane wersje.

 

btw. Ending theme Here's to You jest dobre w sam raz na takie zakończenie jak w MGS4, ale mój ulubiony utwór to Calling to the Night poza MGS main theme we wszystkich wersjach

Odnośnik do komentarza
wlasnie,przypomni mi ktos jak nazywa sie utwor z Shadow Moses?

ten który rozpoczyna sie w tle gdy docieramy do heliportu ?

to The best is yet to come by Rika Muranaka

 

Ps. w napisach końcowych pod koniec mamy spis utworów z poprzednich części MGS.

I tak z MGS1 są to the best is yet to come, encounter, enclosure, intruder 2, rex's lair, blast furnance, mantis hymn

z MGS2 - tanker incident, freedom to decide, memories of Hal

MGS3 - Snake Eater

PO - Calling to the night ,hmm nie przypominam sobie by w grze był odgrywany ten utwór... może chodzi o to że można go zdobycia na ipodzie?

A tak wogóle to oprócz tych co wymieniłem są jeszcze jakieś utwory do zdobycia w grze na ipoda ?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
PO - Calling to the night ,hmm nie przypominam sobie by w grze był odgrywany ten utwór... może chodzi o to że można go zdobycia na ipodzie?

Utwór ten był odtwarzany na końcu gry, po ostatniej walce. Swoją drogą coś pięknego. Ja wiem, że fani psioczą na PO, ale mnie bardzo gra przypadła do gustu, z fabułą i sposobem jej przedstawienia(cut-scenki) włącznie. No i okoliczności, w których utwór był odtwarzany -

walka z Genem, wizje umierającej Elisy

+ jego słowa..., ech miałem ciary na plecach.

Edytowane przez Khadgar
Odnośnik do komentarza
PO - Calling to the night ,hmm nie przypominam sobie by w grze był odgrywany ten utwór... może chodzi o to że można go zdobycia na ipodzie?

Utwór ten był odtwarzany na końcu gry, po ostatniej walce. Swoją drogą coś pięknego. Ja wiem, że fani psioczą na PO, ale mnie bardzo gra przypadła do gustu, z fabułą i sposobem jej przedstawienia(cut-scenki) włącznie. No i okoliczności, w których utwór był odtwarzany -

walka z Genem, wizje umierającej Elisy

+ jego słowa..., ech miałem ciary na plecach.

to ten utwór który zaczyna przygrywać w tle zaraz po smierci Ocelota ? Faktycznie troche podobne albo moze ja gluchy juz jestem...

 

2:20

 

http://pl.youtube.com/watch?v=aOtXezaXlJI

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
to ten utwór który zaczyna przygrywać w tle zaraz po smierci Ocelota?

Nie.

to ktory ?

 

"Calling to the Night" można odsłuchać na Ipodzie. Utwór jest dostępny od samego początku albo do zdobycia w pierwszym rozdziale ( chyba to pierwsze;) ).

Edytowane przez Kris Blake
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

stabik - przecież przeszli dalej - trzeba było oglądać do końca :)

 

BTW: Jak wczoraj usłyszałem jaki muzik leci w tym programie, to się zerwałem z miejsca i zadzwoniłem w tej sprawie do Metala :D (co nie zdarza mi się za często)

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...