Skocz do zawartości

Serie A


Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda Beckhama, o ile jeszcze parę lat temu bardziej zależało mu na nowych fryzurach niż na grze (do dzisiaj pamiętam kiedy Beckham pierwszy raz ojebał się na łyso i strzelił gola z wolnego od poprzeczki, to i tak wszystkich bardziej intersowała jego zmiana image'u LOL), tak ostatnio widać, że mu zależało, by jechać na mundial. No trudno, ale Anglia i tak ma dobry skład, ze świniakiem, Gerrardem i Lampardem na czele.

Odnośnik do komentarza

Ale w sumie remis na wyjeździe z Palermo to niezły wynik.

 

 

No wlasnie. To nie liga hiszpanska gdzie wygrywa sie na wyjezdzie 6-0. Zreszta Palermo to mocna druzyna, ktora ma ambicje na LM. Nie wiem czy Inter gra slabo w serie a bo ich meczy nie ogladam, ale nawet zakladajac ze sa w dobrej formie to z rozowymi mieliby problem i dlatego wlasnie w tej kolejce upatrywalem zmiany lidera.

 

Napoli to ciezki przeciwnik, ale ma wrocic Pato;]

Odnośnik do komentarza

Mylisz się, następna kolejka już w środę 24 marca.

 

Vucinic, Toni i wszystko jasne. 3 punkty do Milanu i 4 punkty do Interu.

fixed

 

Nie myle sie. Wiem, ze nastepna kolejka jest 24 marca, ale Milan bedzie mial szanse wskoczyc na 1 miejsce dopiero 28 marca. Inter nie zgubi punktow grajac u siebie z Livorno.

Odnośnik do komentarza

Kurna 3 dni przerwy między kolejkami a włoskie media się zajmują takimi pierdołami, że głowa mała.

Pierwsza: Fabregas od przyszłego sezonu w Interze. (ploty zaczynają być irytujące :P)

http://goal.com/en/news/10/italy/2010/03/23/1846000/arsenal-ace-cesc-fabregas-will-join-inter-who-have-opened

 

Druga: Balotelli przymierza koszulkę Milanu w programie satyrycznym

http://goal.com/en/news/10/italy/2010/03/23/1845302/inter-star-mario-balotelli-pulled-on-the-milan-shirt-as-a

Odnośnik do komentarza

Ja czytałem ostatnio, że Juventus kupił Gourcuffa za 25 baniek, sprowadził za darmo jakieś drewno do ataku z Schalke i przymierza się do rajdu po Ribery'ego.

 

To bardziej już wierzę w tego Fabregasa w Interze. Balotelli to jest as nie z tej ziemi, więc wypchnięcie go gdziekolwiek byłoby strzałem w 10.

Odnośnik do komentarza

No, Fabregas to juz 5 raz podpisal kontrakt w tym roku z Milanem o 300 innych zawodnikach nie mowiac.

 

 

Swoja droga to ostatnio obejrzalem skroty z ostatniej kolejki i nie mam pytan do bramkarza JuvexD Najpierw babol z Fulhamem teraz babol z Sampa (http://www.youtube.com/watch?v=9jXJS-4xGeg xD). Typ po meczu postawil wisienke na torcie i uderzyl piescia w sciane w szatni i zlamal sobie reke. W sumie kazdy sposob, by przestac sie kompromitowac jest dobry.

 

 

Podobno ktos z dwojki Buffon-Manniger ma byc juz zdrowy, wiec obejdzie sie bez smiechow w kolejnym meczu, bo Juve musialoby grac w bramce typem z wzietym ze skladu mlodzikow albo obronca.

 

 

Dzis Milan musi wygrac z Parma, by nie stracic dystansu do Interu, a w przyszlej kolejce Roma pyka Inter <ok>

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...