Skocz do zawartości

Serie A


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

no to tak: Juventus pokona Milan 3-2.

 

Obso jest gdzieś transmisja?

 

a nie wiem, ja odpale veetle/stream

 

 

Co prawda podobno ma zagrac Bonera (sic!), a Allegri na konferencji przedmeczowej zamiast glosic jakies motywujace haselka, oznajmil, ze gra wciaz tymi samymi zawodnikami od 1,5 miesiaca i bedzie bardzo ciezko dorownac Juve pod wzgledem przygotowania fizycznego, ale chu,ja tam. 3 punkty sa w zasiegu.

Odnośnik do komentarza

Abboa

Póki co Abiatti najlepszy na boisku, a Milan nie może wyjść z własnej połowy.

Słabo.

 

zawsze mnie dziwilo niepowolywanie Abbiatiego do repry... to co zrobil z Udinese to jedyny blad jaki mu sie zdarzyl w ciagu ostatnich kilku lat. Z reguly mecze dobre, przeplata z bardzo dobrymi i jest bez watpienia najlepszym bramkarzem Serie A.

 

Co do nieistnienia Milanu - to Juve musi sie starac, gra u siebie. To remis jest dla nich niekorzystny. Poki co obrona MIlanu jest zelazna i Juve go,wno moze. W 80 minucie na boisku wejdzie Superpippo i strzeli gola posladem albo inna czescia ciala nie sluzaca z reguly do strzelania goli :potter: u mad juventus?

Odnośnik do komentarza

u mad Milan? xD Abbiati dał pieknie du.py na koniec, aż mi go szkoda, bo za epizod w Juve bardzo go polubiłem. Dzisiaj jednak nie było sentymentów, a dwa gole w końcówce to juz czysta rozpusta. Udany łikend, tym bardziej że druga połowa Mediolanu wczoraj także brała z połykiem.

Edytowane przez Stranger
Odnośnik do komentarza

W obecnej sytuacji jest to dla nich dobre. Będą mogli odskoczyć Milanowi czy Napoli, póki te grają w pucharach (a wiele wskazuje na to, że mogą awansować do rund wiosennych). Latem, dzięki awansowi do LM, będą w stanie poszerzyć kadrę, w której to kwestii mieli tego lata ograniczone możliwości, właśnie z powodu braku Ligi Mistrzów.

Odnośnik do komentarza

Marchisio, nigdy nie bedziesz Polakiem.

 

 

Coz, nawet najlepszy klub swiata jakim jest Milan nie jest w stanie dac rady, gdy gra rezerwami. Do zejscia Nesty wszystko bylo pod kontrola, potem na nie swoja pozycje musial wejsc Antonini, no i wisienka na torcie, czyli koniecznosc przesuniecia Bonery na srodek, co dosc szybko przynioslo efekt w postaci totalnej spie,rdoliny w jego wykonaniu. Druga bramka nie miala juz zadnego znaczenia. Gdyby nie Bonera, Milan wywiozlby remis a byc moze z braku koniecznosci dokonania zmiany Nesta<-Antonini, na boisko wszedlby Inzaghi i Milan by wygral. Na 99% tak by wlasnie bylo.

 

 

 

Dobrze, ze teraz jest przerwa reprezentacyjna, to moze w koncu sklad sie wylize z urazow i odzyska swiezosc.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Coz, nawet najlepszy klub swiata jakim jest Milan nie jest w stanie dac rady, gdy gra rezerwami.

 

O dziwo gorsze kluby świata, jak Manchester United, nie mają z tym problemu.

 

 

Dobrze, ze teraz jest przerwa reprezentacyjna, to moze w koncu sklad sie wylize z urazow i odzyska swiezosc.

 

Milan musi odzyskać świeżość. Po piątej kolejce sezonu. Przed którym była wyjątkowo długa przerwa letnia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...