Skocz do zawartości

Serie A


Rekomendowane odpowiedzi

Tymczasem stało się i Inter jest już w tabeli za Catanią. Pisałem, że wielkim comebackiem Ranieriego byłby awans do eliminacji LM, ale do Lazio jest już 10 pkt. straty i jeszcze cztery ekipy pomiędzy, tak że Ranieriemu raczej średnio to wyszło. W tym tempie skończą na 9. miejscu, bo wyprzedzi ich jeszcze Atalanta (która gdyby nie kara od ligi już by była przed nimi).

 

 

Shocking news: Claudio Ranieri został zwolniony.

Odnośnik do komentarza

Catania is for real. Cisną srogo i Milan doprawdy może być zadowolony z remisu. Zwłaszcza, że na początek drugiej połowy Gomez strzelił zupełnie prawidłową bramkę, która została nieuznana. Dlaczego? Bo tak. Niestety Obso chyba ma blokadę, więc nie dowiemy się o tym, jak bardzo sędziowie krzywdzą ACM.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

dobra- Milan sie tak czy owak nie popisuje, zobaczymy jak Juve w hicie z Napoli.

 

Napoli podrażnione blamażem (w pewnym sensie w LM , powinni być podwójnie groźni..zresztą bez tego terminarz Juve jest bardzo trudny

Odnośnik do komentarza

546903_10150648317911937_147054831936_9418635_1866628378_n.jpg

Po 1, Ogor ma racje, nawet tutaj pilka nie przekroczyla calym obwodem linii. Swietny filmik pokazujacy naprawde jak mylne moze byc pierwsze wrazenie: http://www.dailymoti...dy-golem_sport.

 

Po 2, nie wydaje sie Wam to zdjecie jakies dziwne? Jakies powykrecane slupki, jakosc fatalna... Nie bylo czegos lepszego?

Edytowane przez jakee
Odnośnik do komentarza

Mecz z Interem to nie jest specjalne wyzwanie. Aczkolwiek jeśli stawką będzie odebranie Milanowi mistrza, to może się zepną.

 

Terminarz to pół biedy, w Serie A każdy jest słaby. Milan jednak dosięgnęły kontuzje, teraz grają faktycznie rezerwami. Rozdawanie im karnych już nie wystarcza. Tymczasem Juve weszło w formę, jakiej nie mieli w tym sezonie. Cztery zwycięstwa z rzędu odnieśli w listopadzie (na tym samym etapie rundy - Fiorentina, Inter, Palermo, Lazio), ale nie tak przekonujące.

 

Najlepszy na boisku znowu był Vidal. Już mi się nie chce szukać postów z tego tematu piszących o nim jako o marginalnym transferze, graczu niskiego poziomu. Może pamiętacie. Przy kłopotach Milanu są znowu widoki na mistrzostwo, które już wykluczałem, ale nie widzę tak grającego Juve z wynikami w LM, jeśli nie kupią w końcu choćby jednego, ale porządnego napastnika. To by naprawdę wiele zmieniło. Ale ogólnie ciekaw jestem, jak im pójdzie, bo ich taktyka jest jak z lat 90. W sam raz na Manchester United, ale na większość ekip Europy - niezbyt. Jeśli już media chcą plotkować o transferze Lewandowskiego czy Błaszczykowskiego do jakiejś znanej marki, no to Juve wydaje mi się wymarzone.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...