Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Toure to najgorsza decyzja w calej karierze Pepa. Jest 3 razy lepszy niz Busques i Keita razem wzieci. Oby nie stalo sie z Barca to co z Realme po odejsciu Makalele.

Wlasn ie wtedy skonczyli sie galaktyczni gdy sprzedali malego czarnego robotnika, ktorego moglo ni byc widac caly mecz ale jego odbiory i przerywanie akcji blokowaly z 70% akcji przeciwnika zanim zdazyly sie rozwinac.

 

Yaya jest obecnie najlepszym defensywnym pomocnikiem na swiecie a rywalizowac z nim moze chyba tylko Essien jesli odzyska forme po dlugiej kontuzji

Odnośnik do komentarza

No to fajnie, Yaya już na wylocie :/. Sorki, że się powtarzam, ale utrata TAKIEGO piłkarza, to spory cios, tak dla klubu, jak i (może przedewszystkim) dla mnie.

City daje za Ibrahimovica 35 melonów (sporo stracił na wartości przez ten rok...). Robben i Mata na celowniku Guardioli,ale ja bym się bardziej martwił o zastępstwo dla Toure, bo skrzydłowych, to sobie wychodujemy.

 

Barca już odrzuciła ofertę Man City na 35 mln. Teraz jak już piszą katalońskie gazety City złożyło drugą ofertę na 50 patoli. Zobaczymy co teraz Barca odpowie.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Z tym Gerrardem to śmiech na sali...:] Prasie naprawdę się nudzi... :]

 

Wełna - ja bym dorzucił Lassa....ostatnio niestety spuścił z tonu...jakieś konflikty z Pelle i poważna kontuzja...ale jak ten mały następca Makelele jest w formie to nie ma bata :]

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

W ogóle niby Perez się Gerardem interesuję... Jak za małą kasę (maks 40 baniek :D) bo ch.uj, niech będzie ale drożej za dziadka jak da to...

 

Patrzę z lewej, patrzę z prawej i nie moge pojąć, jak Gerard ma się wpasować w taki zespół jak Real. Widać Jose ma pomysł, tylko fani dostaną mało "hiszpańską" piłkę.

Odnośnik do komentarza

Gerrardowi mówimy stanowczo nie!

 

Bardzo lubię Gerrarda, bo to ikona Liverpoolu, a NIE Realu! Nie podoba mi się to. Jose zachowuje się jakby grał w Football Managera, przyjdzie do Madrytu i naściąga piłkarzy z klubów które prowadził wcześniej... Dobrze chociaż, że z Porto nikt nie przyjdzie :confused: Ale za to z Benfici dojdzie <_<

Odnośnik do komentarza

"Za stary na transfer", lol. Rozumiem, że kupno Zidane'a czy Van Nistelrooya to też były pomyłki, bo przecież byli w podobnym wieku, jak przychodzili do Realu. Rozumiem, że Chelsea wtopiła totalnie, kupując Nicholasa Anelkę, a Inter powinien zwolnić całą kadrę zarządzającą za idiotyzm, jakim było zakupienie Diego Milito.

 

Transfer jest raczej dość pewny. Real chce kupić, a Liverpool chce sprzedać. Trochę byłby to transfer nie w stylu Realu, bo Gerrard wydaje się nie należeć już do grona najlepszych graczy świata na swojej pozycji, za to z okazji kryzysu w LFC powinien "zejść" po promocyjnej cenie. Spodziewałem się bardziej czegoś w stylu Lampard, który mimo jeszcze wyższego wieku ciągle zaskakuje formą. Jednak Chelsea musiałaby oszaleć, żeby go sprzedać. Zakup Xaviego czy Sneijdera (hihi) pewnie też nie wchodził w grę. Gourcuff, 23-letni rogrywający reprezentacji Francji, może się wydawać lepszym wyjściem na przyszłość, ale Real wymaga od Mourinho wyników od razu, od pierwszego sezonu. W sumie więc zakup Gerrarda nie wydałby mi się niczym dziwnym.

Odnośnik do komentarza

Co do Lamparda to napiszę krótko. Mundial się nie zaczął, a on już sra ze strachu przed zbliżającymi się rzutami karnymi. O ile przez te 4 lata od mistrzostw w Niemczech strzelał karne w Chelsea dość pewnie, tak ostatnio znowu zaczął nie trafiać (mecz z Man City, albo towarzyski z Japonią).

 

Gerrard nie odejdzie, chyba, że zrobi z siebie błazna jak Henry, który przeszedł tylko dlatego, bo chciał wygrać LM. Teraz jest przeciętniakiem bez formy. Tylko różnica jest taka, że Gerrard pewnie chciałby zdobyć mistrza kraju. Może mieć status legendy Liverpoolu, nie warto tracić tej szansy grając w klubie, który wydaje grubą kasę, a i tak nic wygrać nie może.

Odnośnik do komentarza

No tak, bo Liverpool ma wielkie szanse cokolwiek wygrać. Przy obecnych problemach finansowych 'poolu oraz rozwoju w Tottenhamie i Manchesterze City jest raczej mało prawdopodobne, by Gerrard do końca kariery mógł tam jeszcze walczyć o cele, na które zasługuje gracz takiego formatu. Real oferuje mu kluczową pozycję w otoczeniu wielu doskonałych piłkarzy, pod opieką najlepszego trenera na świecie. Myślę, że kiedy tylko Real się zdecyduje, że chce Gerrarda, transfer będzie na drugi dzień gotowy i to stosunkowo tanio.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie taki transfer jest kompletnie bez sensu...rozumiem jakby w Realu nie grał Kaka albo VdV,ale na jakiego (pipi)a brać jeszcze jednego zawodnika o podobnych predyspozycjach :] Bardziej popieram transfer Di Marii czy Silvy ,jeden dobry skrzydłowy drugi człowiek mogący grać nieco z boku albo tuż obok Kaki :)

Odnośnik do komentarza

Dla mnie taki transfer jest kompletnie bez sensu...rozumiem jakby w Realu nie grał Kaka albo VdV,

Ile razy to można wałkować to NIE SĄ prawdziwi środkowi pomocnicy :verymad:

 

(pipi)...a Gerrard jest ... :] Kaka,VdV i Gerrard są ustawieni tuż za napastnikami... :] Środkowy pomocnik to Xabi...nie Gerrard :] Ile można to wałkować ?

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Dlatego potrzebujemy Fabregasa :potter:

Barca raczej nie da 50 melonów (czy ile tam za niego chcą), więc proszę bardzo :).

Proponuje tercet Gerard+Lampard+Fabregas i na dokładkę Hazard, a co ! Dzień dziecka był w końcu przedwczoraj.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

Ciekawe, jakie wyzwanie podejmie Mourinho, kiedy wygra już tę CL z Realem <dream mode>... może czas na Ekstraklasę?

 

Na poważnie, czy chcecie tego, czy też nie, Real jeśli nie w pierwszym sezonie to w drugim zdobędzie z Realem tytuł mistrza kraju i CL. Gdyby każdy tak przykładał się do swojego zawodu...

 

Już teraz wiem, że pod jego okiem Ronaldo wróci do formy za czasów gry w Manchesterze. Mam też nadzieję, że da szansę Benzemie i na zbity ryj wyrzuci Kake.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe, jakie wyzwanie podejmie Mourinho, kiedy wygra już tę CL z Realem <dream mode>... może czas na Ekstraklasę?

 

Na poważnie, czy chcecie tego, czy też nie, Real jeśli nie w pierwszym sezonie to w drugim zdobędzie z Realem tytuł mistrza kraju i CL. Gdyby każdy tak przykładał się do swojego zawodu...

 

Już teraz wiem, że pod jego okiem Ronaldo wróci do formy za czasów gry w Manchesterze. Mam też nadzieję, że da szansę Benzemie i na zbity ryj wyrzuci Kake.

Przecież każdy wie że po Realu idzie do ManU ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

Yaya Toure odchodzi z Barcelony. Podobno podpisał juz kontrakt z jednym z angielskich klubów - zapewne z City. Jeśli to Chelsea, to kompletnie tego ruchu nie rozumiem. Kolejny piłkarz, który miałby osłabić zespól podczas PNA.

 

Nie mógłbym patrzeć na Mourinho w Manchesterze, podobnie jak na Joe Cole'a w Arsenalu. Za dużo pięknych wspomnień, a przy całej swojej miłości do Chelsea, zdobycie tytułu mistrzowskiego byłoby ze 3x trudniejsze niż w zeszłym sezonie.

 

bajdełej@ Prawdopodobnie Drogba nie pojedzie do RPA na MŚ, z powodu kontuzji. Jedyna taka szansa w karierze i jeszcze nie mogą jej wykorzystać(Essien i Drogba).

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...