Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Levante 0-0 Real Madryt

 

1285445210_extras_portada_0.jpg

 

Czyli seria niespodzianek nawet na Hiszpańskich boiskach. No cóż wielka wielka szkoda. O ile obrona nie zawodzi o tyle skuteczność formacji ofensywnej rozczarowuje :( Może Barcelona też jakieś punkty straci. Valencia liderem :P

podobaja mi sie te Twoje wpisy pomeczowe :)

 

Barca wygrala 3-1

imo nie wiem co ludzie chca od Maxwella i Sergio B...dla mnie sa bezkonkurencyjni na swoich pozycjach w klubie

na minus to nieskutecznosc Villi...Barca powina kupic rasowa 9 w okienku zimowym w celu wiekszej konkurencji lub zrobić cos z Bojanem

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W Październiku Valencia ma 3 ciężkie mecze z Bilbao, Barceloną i Mallorcą. Fajnie by bylo jakby Villa dostal jakieś 3 meczowe zawieszenie to nie zagra z Valencią :P, a jeśli dolączymy do tego kontuzje messiego to = success

Z Valencią Messi powinien być już gotowy do gry :P

 

Valencia po wygranej nadal liderem. Ale już niedługo ;)

 

...Real znów liderem ^^

 

Tak,tak chciałbyś. Wiadomo o kogo chodziło :teehee:

 

Nawet nie wiesz jak bardzo :P

Odnośnik do komentarza

Van Nisterlooy strzela w Niemczech, mówiłem, że tak będzie. Jako fan Holendra totalnie nie rozumiem, czemu go oddali. Owszem, problemy ze zdrowiem, ale przecież gdy tylko wracał po kontuzji, to był nieustannie jednym z najskuteczniejszych napastników na świecie. A kasy tak wiele na jego oddaniu nie zaoszczędzili przecie. Teraz kończą mecze trzema napastnikami i żaden z nich nie umie strzelać, bo tak naprawdę to cała trójka jest skrzydłowymi, a nie "numerem 9".

 

Real miał wczoraj 70% posiadania piłki i oddał 25 strzałów, musiał być zabawny mecz.

Odnośnik do komentarza

Teraz IMO nie ma co wypominać Realowi sprzedaży Ruuda. Jak Holender odchodził Higuain był w formie i był "9" z prawdziwego zdarzenia. Nikt nie przypuszczał,że po naprawdę udanym sezonie w La Liga(26 goli bodajże) i w miarę niezłym mundialu(4 bramki) zacznie teraz tak razić nieskutecznością. Moim zdaniem na najbliższe spotkania od pierwszych minut powinien wychodzić Benzema,myślę że dzięki niemu Real przestanie aż tak razić nieskutecznością ;) Sam Mou powiedział,że woli napastnika ,który wykorzysta jedyną sytuacje w meczu niż takiego co strzeli 3 bramki,a będzie miał 15 okazji do zdobycia gola. A Benzema ostatnio mając jedną jedyną sytuację strzelił bramkę w meczu z Espanyolem...z Higuainem wszyscy wiem jak jest ;]

Odnośnik do komentarza
Moim zdaniem na najbliższe spotkania od pierwszych minut powinien wychodzić Benzema

 

Dzisiaj z Auxerre zagra pewnie od pierwszej minuty to zobaczymy co pokaże, ostatnio z Espanyolem wszedł na ostatnie 10-15 minut i bramke strzelił, może Mou obudził w nim instynkt strzelecki.

 

Btw co do nieskuteczności Realu to prawda, ale weźcie pod uwage gre obronną, Cassilas jest obecnie najżadziej interweniującym bramkarzem La Liga  :thumbsup:

Niech tylko popracują nad tą skutecznością i będzie git. 

Edytowane przez Dziobu1988
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

091e1d42e2a3d068.png

 

Kolejny mecz na wysokim poziomie Valencii oraz kolejny raz pokaz bezradności Athleticu na wyjeździe. Jedynie na San Mames Baskowie są naprawdę groźni. Większość spotkania to zdecydowana dominacja Nietoperzy,jednak końcówka przysporzyła trochę emocji fanom drużyny z Valencii. Na 2-0 w 92 minucie podwyższył Vicente,a chwilę później gola,jak się po ponad minucie okazało honorowego zdobył z rzutu wolnego Gabilondo. Valencia nadal liderem Liga BBVA :P

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

nie ma to jak mieć milion procent posiadania pilki i stracić frajersko bramkę :D

 

 

EDIT: ja pierd.ole remis :D. To ciekawe co będzie za 2 tyg. w Valencią, gdy prawie cala kadra barcy na meczach reprezentacji jest, a kadra valencii będzie wypoczywać, bo żaden nie zostal powolany.

Edytowane przez Pelipe
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...