Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, gol był bardzo ładny. Po reakcji CR widać, że chyba go samego zaskoczył efekt strzału/dośrodkowania. Czasami tak się zdarza, że zawodnik bez naładowania sobie paska super shota robi go zupełnie nieświadomie, ot taki losowy efekt który włożyli programiści żeby uatrakcyjnić rozgrywkę.

 

Coś w ten deseń:

 

Ogółem chyba nie starczyło płuc Atletico. Kurde szkoda, bo przydałby się remis żeby zaostrzyć starcie za półtora tygodnia. Chociaż i tak będą walczyć jak o mistrza. Ciekawe ile palców wyląduje w oczach, ile "put" zaleje Katalonię, i ile sytuacji zmarnuje CR ;)

Odnośnik do komentarza

Mędrek co ty jarałeś :sorcerer:

 

Ronaldo ostatnio w kazdym meczu pakuje takie golaso ;)

 

Tak, szczególnie mogło się podobać jego golaso w ostatnim spotkaniu z Valencią :turned: Stadiony świata1!

 

Bramka ładna, ale nie ma co się nad nią spuszczać, ginie w gąszczu setek podobnych, a po za tym to CR (przyzwyczaił nas;).

btw. Co ostatnio Tonev w spotkaniu ze scyzorykami hycnął to nie mam pytań :D

Odnośnik do komentarza

Kurde, Krystyna jest zagrożony wykartkowaniem przed GD :confused:. Chcę mieć CR7 na boisku w klasyku, właśnie jak jest w formie!

Nie wiem, jak Wam ale mi już staje na myśl o tym meczu, reszta jest zupełnie nieistotna :wub:

spokojnie nie zagra z sportingiem. Odpocznie. Powinni wygrac i bez niego wkoncu Sporting jest 3 od konca :D

Odnośnik do komentarza

Messi wygrał "sam"(wtedy tak pisano, że był Messi, długo, długo nic i dopiero później reszta składu) któreś tam MŚ do chyba lat 20. Wygrał też Olimpiadę (też będąc kluczową postacią). Z dorosłą reprezentacją nic nie wygrał, bo też należy pamiętać, że gra w reprezentacji A-R-G-E-N-T-Y-N-Y, która jest prowadzona w dosyć specyficzny sposób, nie nazwałbym jej drużyną mogącą walczyć o jakiś tytuł (jeżeli na ostatnich MŚ za jej kierowanie odpowiadał człowiek, który nie wie po co jest 11 zawodników w drużynie i z chęcią wystawiałby samego Leo, to ciut zaskakujące i tak było jak daleko Argentyna zawędrowała).

Co do Krystyny, to w 2004 jego wkład w grę Portugalii był mniej więcej taki jak w grę Man Utd w owym czasie, facet sprzedawał koszuliki, machał nogami i nosił kupę żelu na włosach. Piłkarsko był tak z 30 razy gorszy niż teraz

Odnośnik do komentarza

No tradycyjnie wielkie odkrycie, że Portugalia jest lepszym zespołem od Argentyny. Coś w związku? Polska jest lepsza od Belgii, rozumiem że czyni to Jakuba Warzyniaka lepszym piłkarzem od Edena Hazarda?

 

A Cristiano akurat był jakąś tam gwiazdą na Euro 2004. Był to najlepszy turniej reprezentacyjny w jego życiu. Każdy następny to zawód na razie. Ale nie widzę sensu oceniania klasy piłkarzy po tym, w jak dobrym piłkarsko kraju się urodzili. Patrząc na osiągnięcia reprezentacyjne, obaj nie umywają się do Diego Forlana czy Thomasa Muellera. O Klose czy Villi nie wspominając. Dobrze, że Messi się nie urodził w San Marino, wtedy to w ogóle by nie umiał grać w piłkę.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...