Skocz do zawartości

GRY ONLINE NA PC


BieŃ

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to odpowiedni temat na takie pytania , ale innego nie widze. Czy we wszystkich grach z serii "Games for Windows" można nabijać achievementy ? Zaimportowałem konto z X360 i w Batmanie widze , że mogę nabijać , ale czy np w Crysis-ie też jest taka możliwość?

W normalnych krajach gry z aczikami sa w serii Games for Windows LIVE, u nas z wiadomych wzgledow nazwa zostala skrocona do GfW. Plota glosi, ze niektore tytuly nie pozwalaja nabijac osiagniec, jesli masz ich xboxowy odpowiednik (np. Shadowrun).

Liste gier z aczikami znajdziesz klikajac na link ponizej:

http://www.xbox360achievements.org/games/pc/

 

edit:

Jeszcze jedna wazna rzecz. Sa pozycje, ktore wykorzystuje steama (Dawn of War II + dodatek) albo sa tytulami SSA, czyli gry sa przypisane do gamertaga (np. BioShock 2, Section 8, Dirt 2). Tak wiec trzeba uwazac, bo mozna kupic uzywke, sprzedawca nie da nam dostepu do swojego konta i sobie nie pogramy.

Edytowane przez kubicz
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Ja polecam "Requiem: Memento Mori" - taki trochę "Lineage 2" dla dorosłych, z ciężkim klimatem (postapokaliptyczna mieszanka fantasy i steampunka), fruwajacymi kończynami i bardzo fajnym systemem "przemiany w Bestie".

 

screencapture2010022321.jpg enb2010321125142.jpg enb201042023221.jpg

 

Darmowy (oczywiście jest Item Mall, ale z powodzeniem można się obyć bez niego, bo same duperele tam sprzedają), cotygodniowe "apdejty" i spora populacja Polaków. :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Ja ze swojej strony moge polecic gre Runes of Magic, to typowy MMORPG. Graficznie to pomieszanie Lineage II z WoW'em (ladne postacie w lekko, ale naprawde lekko bajkowym swiecie). Grafika jest naprawde swietna, podobnie jak muzyka, olbrzymi swiat z kliamtycznymi miejscowkami, duzo instancji, dungeonow, wszystko w najrozniejszych klimatach. Gra jest calkowicie po polsku z polskim forum i polskimi dedykowanymi serwerami do gry, duzy wplyw na gre ma cala spolecznosc graczy, developerzy biora pod uwage wkazowki i pomysly graczy. Nie jest to tez typowy skosnooki grindowy mmorpg, tutaj exp dostajemy za questy ktorych w grze jest 2300. Z dostepnych ras mamy ludzi i elfy, kilka klas postaci i system dwuklasowaosci. Ogolnie cud miod orzeszki i dla mnie aktualnie MMORPG ideal, takiego czegos wlasnie szukalem. Gra jest darmowa ale jest tez dostepny item shop bez ktorego mozna sie spokojnie obejsc i chyba jedynym zakupem ktory warto rozwazyc jest zakup mounta dzieki ktoremu podrozowanie po swiecie jest o wiele latwiesze. Chociaz mozna obyc sie i bez niego bo w grze mozna wynajac kobylke ktora zawiezie nas tam gdzie trzeba. Polecam zagrac.

 

http://www.runesofmagic.com/pl/index.html

 

W razie czego w grze Moonslieb - elf zwiadowca/strażnik

Odnośnik do komentarza

Nie, ludzie, nie grajcie w to. Kumpel w to gra 8h w pracy CODZIENNIE. Masakracja. Nazywamy to "hobbity" i polewamy z tej gry na maksa. Jakieś stworki skaczą i strzelają, skrzynki zbierają, mrówki, i inne gówna. Ofkoz niby gra za free ale jakieś tam smski wysyła żeby mieć lepszy sprzęt czy inne dijazy o.O Ustawki na jakieś wojny , runy sruny , pokojówki , chatki, mikołaje biegają. Beka totalna. A grafa jak na atari.

 

Gra ma 1 plus. Czasami jakiegoś czaru użyje i zamienia się w pana ciasteczko ze szreka :D Dobre to jest :D

 

PS. Mina kumpla po powrocie z fajki i zobaczeniu, że przez moje bieganie po planszy[zostawił grę na chodzie] zabiło mu pamperka bezcenna :D "(pipi)aaaaaaaaa, mam teraz dług przez ciebie!" o.O

Odnośnik do komentarza

Dungeons&Dragons online w grudniu dostało DX11 i nowe rasy jakby ktoś chciał pograć. Spora róznica w grafice jak ktoś ma mocnego pc i odpala wszystko na max :thumbsup:

 

Jak ktoś ma dość kolorowej pixelozy z wowa czy koreanskich popierdolek to polecam. Chowanie się za krzakiem i robienie headshotow orkom ze strzałek to dużo większa zabawa niż 'kliknij i czekaj aż zdechnie'! Najlepiej ze znajomymi ofc, samemu nudno i trudno, w solo instancjach nic fajnego nie leci..

 

 

 

moj stary gameplay, wyglada latwo bo instancja na easy + mialem 2 lvle wiecej niz koboldy :turned:

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jak ktoś nie miał jeszcze okazji wypróbowania Star Trek Online, to lepszej okazji nie znajdzie:

 

http://www.alienwarearena.com/giveaway/star-trek-online/ - klucze do gry + 60 dni zabawy + bonusy do odblokowania. Za darmo. Haczyk taki, że liczba kluczy jest ograniczona, a skorzystać z nich mogą tylko osoby, które nie posiadają jeszcze wykupionej gry.

 

A gdyby ktoś chciał skorzystać, to przed rejestracją klucza na stronie STO może dać mi znać, to wyślę referrala dającego jakieś obustronne korzyści ;>.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

To była kwestia czasu, ale zaskoczony jestem, że ma to nastąpić jeszcze w tym roku. Wszyscy przewidywali najwcześniej 2012, a tu taka niespodzianka. Zobaczymy tylko czy okaże się to prawdą.

 

Jak już gra wejdzie w F2P, to polecam sprawdzić. Nawet osoby na co dzień unikające MMO nie powinny się krzywić, gdyż nie jest to gra AŻ tak czasochłonna i wymagająca jak wielu jej konkurentów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...