Skocz do zawartości

GRY ONLINE NA PC


BieŃ

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że bywam monotematyczny, ale ostatni update Star Trek Online spowodował, że ponownie wsiąkłem w grę, po lekkim okresie znużenia. Choć Free-to-Play wchodzi dopiero w styczniu, to już teraz udostępniono najnowszą aktualizacje, którą równie dobrze można potraktować jako re-launch gry, z naprawdę znaczącymi zmianami w wizerunku całości.

 

Co więcej, Cryptic szykuje trochę niespodzianek na święta, co może być niezłą okazją nie tylko do wspólnej zabawy, ale także załapania jakichś fajnych nagród (w grze, oczywiście). Dlatego też raz jeszcze wspomnę o możliwości skorzystania z darmowego referral demo, a także z klucza Alienware Arena na wersję retail gry + 10 dni subskrypcji + bonusowe itemy.

 

Co więcej, jedną ze wspomnianych niespodzianek są dwa darmowe okręty z C-Store (sklepik w grze), dla każdego grającego w grudniu - jeden federacyjny i jeden klingoński, o dość pokaźnej wartości (w przeliczeniu).

 

Referral to takie darmowe demo. Tutorial i jedna misja, jeśli nic się nie zmieniło. Póki co wygenerowałem jeden klucz na zapas - http://www.startreko...VY8XQFRX4HDK3YP

 

Gdyby okazał się on nieaktywny (kto pierwszy ten lepszy), a ktoś jeszcze by był chętny, to proszę o mail na PM - wyślę kolejny. Referral jak to referral - naturalne korzyści dla tego oferującego, szczególnie jeśli zachęcony gracz później kupi grę (w tym przypadku wpisze klucz z Alienware Arena), a następnie subskrypcję (to ma się zmienić na F2P) - ale mimo wszystko zależy mi też na rozreklamowaniu gry. Może i nie ma ona budżetu TORa, a sama w sobie posiada trochę baboli, ale to mimo wszystko naprawdę przyjemna gierka, łącząca w sobie elementy RPG, TPS i symulatora kosmicznego, a od ostatniego patcha także "minigierkę" z zarządzaniem załogą. Najnowszy patch zaś utwierdził mnie tylko w przekonaniu, że będzie już tylko lepiej. Powyższe referrale i klucze to całkowita darmocha - okazja do sprawdzenia gry w niezłym momencie. A jeśli się Wam spodoba, to F2P wchodzi 17 stycznia i będziecie mogli swobodnie kontynuować grę na utworzonym już koncie. Nic więc do stracenia.

 

Zmuszać nie będę oczywiście, ale zachęcam. ;)

 

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...

Jak grałem kilka miesięcy temu to już grało niewiele osób, chociaż dało się zebrać ekipę po jakimś czasie. To samo jest w NFSie.

Więc ja bym się nie nastawiał na bardzo wiele, ale pewnie kogoś tam zawsze trafisz.

Odnośnik do komentarza

1: Nie trawię strzelanek, gdzie dostajesz +50% szybkości/nieśmiertelność/widzenie przez ściany

2: Porównaj sobie perki z BF3 z tymi z filmiku/screenów z Gołsta.

3: Szczam na strzelanki TPP ;)

4: O, nie wiedziałem. To ratuję tę grę. Tzn o tyle ratuje, że nie będzie kompletnym failem.

 

Tak czy srak, kompletnie mnie nie zainteresowało. Liczyłem na Gołst Rekona w starym, dobrym stylu :(

Odnośnik do komentarza

1: Jak by się tak zastanawiać to: w BF3 masz perk na szybsze bieganie, widzisz przez ściany dzięki minimapie oraz na ogromne odległości dzięki 3D spottingowi. Ba, choćby ostatni Deus, którego skończyłeś.

2: Źle patrzysz: zastanawiasz się jak by taki perk działał w BF etc. Każda gra ma swój styl i w jego obrębie dany perk nie jest w żadnej kwestii przegięty. Invisibility i Skakanie na 5m w górę by zniszczyło BFa, w Crysisie się sprawdza i nie daje takiej mocy jak myślisz.

3: To nie znaczy, że każdy musi...

4: Biorąc pod uwagę zarobek gier F2P to to niektórym tytułom daleko do "fail".

 

 

Odeszli od tej koncepcji laaaaaaaaaaaata temu. Nie masz co liczyć na to.

Odnośnik do komentarza

1. I o ile jesteś szybszy dzięki temu perkowi, o 15%? 3d spoting mi nie robi, nie gram w SC między innymi też z jego powodu. Deusa traktowałem jako SKRADANKĘ. Jako strzelanka byłby kwasem strasznym.

2. Dobrze patrzę. Oceniam gry przez pryzmat mojego widzimisię, bo to ja będę w nie grał.

3. Oczywiście że nie każdy musi. Rzuciłeś tematem GR. Napisałem co o tym sądzę.

4. Wiadomo, sam ostro rżnąłem w NavyField czy World of Tanks, więc mam świadomość że to często droższa zabawa [czytaj bardziej dochodowa dla wydawcy] niż jednorazowy zakup gry.

 

Ojtam, Teraz jest moda na back to the roots, więc może kiedyś się doczekam jeszcze dobrych gierek :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś lubi słuchać/oglądać rozmaitych internetowych recenzentów, to być może zainteresuje go najnowszy odcinek MMO Grinder poświęcony Star Trek Online. Autor pół żartem pół serio opisuje najważniejsze aspekty gry, począwszy od oprawy i stylu rozgrywki, po społeczność i cash-shop. Materiał warty uwagi szczególnie dla osób dopiero zaczynających zabawę, lub też ciągle nie będących przekonanych czy jest to tytuł warty ich uwagi.

 

Link: http://mmogrinder.net/2012/02/19/star-trek-online-episode-15/

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

http://alliances.com...onquer.com/home

 

Jak ktoś ma klucz i gra samemu, a chciałby mieć jakiś "sojusz" to gram wraz z 2 kolesiami. Właśnie założyliśmy bazy na dziś stworzonym serwerze (aka wszyscy gracze młodzi). Jeżeli chceta to róbce bazę w północno-północnej (xD) części mapy - aka na godzinie 12 równo.

 

 

 

 

 

[EDIT]

Dostałem klucz od EA Polska na maila do gierki... jak ktoś chce spróbować to PM na forum rzucać... potrzebujemy odważnych wojaków, którzy będa filarem naszego sojuszu przeciw innym graczom ;p

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...