Skocz do zawartości

Przeglądarki internetowe


Scorp1on

Rekomendowane odpowiedzi

po usunięciu opery poodkurzaj dysk, usuń tempy folder cache4, itp. może to coś pomoże

lub czekaj na opere w wersji 9.5 :(

Spróbowałem teraz posiedzieć na Operze, zaktualizowałem ją ponownie i problem zniknął. Ot, tak, sam z siebie. Może jakiś program jej wadził (odinstalowałem zbędne)? Nie mam pojęcia...

Z tym, że szkoda, że Opera nie zapamiętuje wpisanych haseł, np. w googlach. A może to ja nie mam włączonej jakiejś opcji?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

ee mam znowu problem z thunderbirdem. po części ejst to przegladarka wiec pisze tu xD

 

No więc, nie chce mnie zalogowac na moje konto, pisze że hasło jest nieprawidlowe co jest niemożliwoscią, ponieważ logujac sie normalnie przez mozille wszystko działa cacy a haslo identyczne(kopiuj - wklej na wszelki wypadek)

 

co jest? o_O

Odnośnik do komentarza

Ja mam taki problem - jakimś dziwnym sposobem z google jako głównej wyszukiwarki firefoxa (jak wpisywałem jakąś frazę w pasku adresu, to szukało w googlach) zmieniło mi się na yahoo, jak to zmienić (reinstalowanie nie pomogło, ale nie usunąłem też wszystkich danych aplikacji, bo potrzebne mi są zapisane hasła do wszystkich stron), bo to (pipi) mnie zaczyna już wkur.wiać... Wiem, że wyszukiwarka jest obok, ale przyzwyczaiłem się do używania tego od czasu do czasu.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

mam takie pytanie dotyczace paru stronek torrentowych - czy gdy zalogujecie sie na TB, TL, BC, i paru innych zostajecie po jakims czasie wylogowani? Bo ja tak pierw sadzilem ze to wina FF (uzywalem ciagle tego samego backupu od wersji hmm 1.5) i przez przypadem usunelem kopie i musialem zainstalowac nowego FF na swiezy windows i wszystko powprowadzac - dalej wylogowuje - u was tez tak jest?

Odnośnik do komentarza
Gość ako
Nie wiem czy wiecie , wyszedł FireFox 2 i ThunderBird 2 :D

 

Właśnie zassałem, jutro sprawdzę i opiszę co poprawili a co zepsuli :P

 

Thunderbirda mam 2.0.0.9, jest jakis nowszy?

 

Firefoxa natomiast uzywam juz w wersji 3b3, jezeli ktos moze obejsc sie bez niektorych pluginow ktore jeszcze nie zostaly dostosowane do pracy z ta wersja, to polecam :P

 

 

Mam za to pewnien problem z FF ogolnie, dotyczy tak samo wersji 2 jak i 3. Otoz jezeli otworze wiele zakladek na raz, w kazdej dajmy na to sporo zdjec czy jakis filmik, to czasem (raz wczesniej, raz pozniej, a raz wcale) zdazy sie tak, że Firefox zaczyna jakby odrzucac kolejne polaczenia. Objawia sie to tym ze po kliknieciu na jakis kolejny link po prostu otwiera sie pusta strona i nic sie nie wczytuje, albo wczytuje sie tylko czesc danych (na przyklad tekst, a zdjecia nie, pojawia sie znaczek taki, jakby zdjec w ogole nie bylo na serwerze). Po kilkukrotnym kliknieciu na odswiez czasem sie wczyta, czasem nie, ale problem pozostaje az do momentu zamkniecia FF i ponownego uruchomienia (zazwyczaj pomaga ale czasami dziala dopiero po kliknieciu na "Napraw" w polaczeniach sieciowych). Z góry mowie ze czyszczenie prywatnych danych nie pomaga.

 

Ktos ma pomysl jak temu zaradzic?

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza
Nie wiem czy wiecie , wyszedł FireFox 2 i ThunderBird 2 :)

 

Właśnie zassałem, jutro sprawdzę i opiszę co poprawili a co zepsuli ;)

 

Thunderbirda mam 2.0.0.9, jest jakis nowszy?

 

Firefoxa natomiast uzywam juz w wersji 3b3, jezeli ktos moze obejsc sie bez niektorych pluginow ktore jeszcze nie zostaly dostosowane do pracy z ta wersja, to polecam ;)

 

W becie mozna uzywac rozszerzen ktore sa niedostosowane do aktualnej wersji, jak to zrobic mozesz przeczytac tu. I nie pluginy tylko rozszerzenia, bo to 2 rozne rzeczy ;)

 

Mam za to pewnien problem z FF ogolnie, dotyczy tak samo wersji 2 jak i 3. Otoz jezeli otworze wiele zakladek na raz, w kazdej dajmy na to sporo zdjec czy jakis filmik, to czasem (raz wczesniej, raz pozniej, a raz wcale) zdazy sie tak, że Firefox zaczyna jakby odrzucac kolejne polaczenia. Objawia sie to tym ze po kliknieciu na jakis kolejny link po prostu otwiera sie pusta strona i nic sie nie wczytuje, albo wczytuje sie tylko czesc danych (na przyklad tekst, a zdjecia nie, pojawia sie znaczek taki, jakby zdjec w ogole nie bylo na serwerze). Po kilkukrotnym kliknieciu na odswiez czasem sie wczyta, czasem nie, ale problem pozostaje az do momentu zamkniecia FF i ponownego uruchomienia (zazwyczaj pomaga ale czasami dziala dopiero po kliknieciu na "Napraw" w polaczeniach sieciowych). Z góry mowie ze czyszczenie prywatnych danych nie pomaga.

 

Ktos ma pomysl jak temu zaradzic?

 

Uzywasz moze Fasterfoxa? Jesli tak to wylacz go i sprawdz czy problem nadal wystepuje. Jesli nie korzystasz z tego rozszerzenia, ale recznie w about:config zmieniales pipelining itp. zgodnie z poradnikami do przyspieszenia przegladarki, sprobuj przywrocic te wartosci do statusu domyslnego. Jesli to nie to, to sorry ale nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Gość ako
W becie mozna uzywac rozszerzen ktore sa niedostosowane do aktualnej wersji, jak to zrobic mozesz przeczytac tu. I nie pluginy tylko rozszerzenia, bo to 2 rozne rzeczy 8)

No tak, rozszerzenia. Dzieki za link, przyda sie.

 

Uzywasz moze Fasterfoxa? Jesli tak to wylacz go i sprawdz czy problem nadal wystepuje. Jesli nie korzystasz z tego rozszerzenia, ale recznie w about:config zmieniales pipelining itp. zgodnie z poradnikami do przyspieszenia przegladarki, sprobuj przywrocic te wartosci do statusu domyslnego. Jesli to nie to, to sorry ale nie wiem.

 

Fasterfoxa nie uzywam i nigdy nie uzywalem, nic tez nie zmienialem z about:config, nawet jezeli mam wylaczone wszystkie rozszerzenia to problem wystepuje :)

Odnośnik do komentarza
mam takie pytanie dotyczace paru stronek torrentowych - czy gdy zalogujecie sie na TB, TL, BC, i paru innych zostajecie po jakims czasie wylogowani? Bo ja tak pierw sadzilem ze to wina FF (uzywalem ciagle tego samego backupu od wersji hmm 1.5) i przez przypadem usunelem kopie i musialem zainstalowac nowego FF na swiezy windows i wszystko powprowadzac - dalej wylogowuje - u was tez tak jest?

 

ponowie :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Zadanie bojowe. Kiedyś miałem w F dodatek do zakładek dzięki któremu mogłem sobie przyporządkować klawisze do zmiany zakładek [ tzn. no na "Z" miałem przeskok do poprzedniej zakładki, a na "X" do następnej]. Nie umiem teraz tego znaleźć :) Help lil Stonka change world into better place :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.