Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Cos nie moge sie polaczyc Online, wyskakuje:

Matching Failed [11:00000000] :)

 

Czy ktos moze sprawdzic u siebie ?

 

Dodam, ze inne gry dzialaja bez problemu, a test polaczenia w konsoli wychodzi prawidlowo. :)

 

Czytalem, ze trzeba wylaczyc UpNp i niby pomaga, pozniej sprawdze czy dziala. :)

 

 

Ja mam znowu na odwrót, do demka MGO musiałam wyłączyć UPnP w PS3 i w routerze, a GT5:P działa z UPnP, ale mam włączone DMZ na PS3.

 

Kolejna gówniana cecha GT5:P OnLine - na liście recent players nie pojawiają się gracze spotkani podczas online w GT5:P.

 

Wczoraj usiłowałam zagrać online ale po którymś razie jak do mnie ktoś w(pipi)ał przed zakrętem i dostałam za to karę wyłączyłam to (pipi)ując.

Całkowity brak grywalności On-Line...

Pozostaje przejść singla i sprzedać.

Odnośnik do komentarza

Witam moich szanownych kolegów :D

Wiem jak bardzo stęskniliście sie za mną wiec oto znowu jestem ;)

 

Nadal przebywam w Norwegii i pomyślałam, że wcześniej czy później trza bedzie kupić PS3. I kupiłam (pare dni temu)

Kosztuje to to tutaj 4500 kr, czyli jakieś 2000 zł. Taki zwykly starter pack z padem (sixaxis) dwoma gierkami (NFS: PS, Uncharted)

Zaraz potem zaopatrzyłam sie w kabelek HDMI i oczywiście w GT:P

I na tym kończy sie właściwie moje dobre samopoczucie, bo jestem po kilku sesjach z konsolą i serią GT delikatnie

mówiac zaniepokojona...a wlaściwie zawiedziona :(

Jestem też od pewnego czasu posiadaczką X360 i po konsoli Sony oczekiwałam czegoś więcej.

Ale ja nie o konsolach.

 

No więc wszystko cacy - włączyłam, i zabrałam sie za "iwenty" (online nie uruchomiłam bo zawieruszył sie klucz WPA)

Skupiona na singlu udało sie opanować wszystko w trzy popołudnia. rzecz jasna na złoto (pozostał jakiś event w "dealership")

 

I co? to już?...... koniec? :blink:

No normalnie kpina!! Najdroższe demo świata!! :wsciekly:

Całą nadzieje pokładałam w online.

Przedwczoraj udało sie uruchomić i aż żal że sie udało....

 

Carmagedon :blackeye: zero zasad.

Jak mnie po raz n-ty wywalili na tym samym zakręcie 200m przed metą, to miałam dosłownie łzy w oczach.

 

Może jest coś czego nie wiem? można założyć jakiś prywatny wyścig?

Chyba nie...

 

Pozostał Trial:

Pierwsza losowo wybrana trasa (High Speed Ring) auto jakie miałam akurat "przy sobie" to Mitsu. EVO IX (chyba)

Pare kółek miejsce 78 ... WTF? Lekko sie zaniepokoiłam więc ogladam powtórke gościa z miejsca #1

A ten jak nie przy(pipi) w ściane, aż mi pad wypadł z ręki :zgon:

o so chozziiiii................ :cierpienie:

 

PS. po paru godzinach wróciłam na tą trasę i "kombinując" zrobiłam 6 czas.

Dosłownie przed chwilą skończyłam Fuji (też Mitsu) Tutaj na szczęście okazało sie że nie ma gdzie przywalić.

Po około 10 kółkach zmieściłam sie w pierwszej #20 (?) czas jak najbardziej w zasięgu, wiec chyba jeszcze nie wyśrubowali.

 

pozdrawiam starą ekipe :thumbsup:

co słychać ?

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Kurde fajans, wszyscy w koło już w nowe Pleyaki zaopatrzeni...nono. Emigracja popłaca ;)

 

 

nick__t@

No cóż, nic nie poradzisz na to co Polyphony odwala, ogólnie gra jest fpyte - toć Gran Turismo ;]

Mogę Cię jedynie pocieszyć tym, że na jesień Kazunori obiecuje zniszczenia i usprawnienie online w patchu.

 

Odnośnik do komentarza

Witam po dłuższej przerwie nick_t !! W końcu będziemy mogli sobie pograć online :). Rozumiem Twoje rozczarowanie (szczególnie trybem online), ale tak jak napisał FLooK na jesieni będzie stosowny patch (tworzenie prywatnych pokoi). Warto dodać, że przeważnie dirty drivers pojawiają się w wyścigach na fizyce Standard (przynajmniej ja tak miałem). Jakby co to mój PSN ID jest podany w profilu na forum.

Odnośnik do komentarza

Siema Nick_t.Mnie też tu sporo czasu nie było.Czyli co znów pierwsza pozycja zajęta :) .

 

Apropo online możemy załozyć temat na forum i umawiać się na sesje online z jedno lub kilku dniowym wyprzedzeniem , żeby każdy miał czas się dowiedzieć.

 

np:

 

Ustawka o godz 14.00 Wyścig numer...

 

Mój nick rnario-x pisane przez r n

 

Wogóle ile osób lata w GT5P ???

 

Jakaś lista ścigantów????

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Witam, GT5 bedzie obslugiwalo skrzynie biegow H z kierownicy G25? wiadomo cos na ten temat? dzis chcialem zakupic PS3 zestaw z GT5P i do tego G25, ale ponoc drazka H nie obsluguje... wiec dalem narazie sobie spokoj...

 

Gdzie takie bzdury wyczytałeś? :P

 

GT5:prologue obsluguje w pełni dobrodziejstwa kierownicy G25 (drążek H i sprzęgło też)!

 

P.S. Jazda w z tymi bajerami nabiera zupełnie nowy "feeling" - polecam :D

Odnośnik do komentarza

śmigałem w to do niedawna, sporo czasu minęło gdy ostatnio grałem w gt, chyba w gt3 jak pamiętam, o wiele mniej w gt4. teraz kasę zbieram na F1 2.000.000 same sie nie uzbierają, tryb online uważam za kompletne nieporozumienie i lepiej by było bez tego typu żenady, z przeciwnikami wo gole nie da sie grac, jak wchodzę w zakręt ładnie po wyścigowej linii to pasują mi sie na drzwi i wchodzą po mnie w zakręt. szkoda czasu na tryb online, myślę ze lepiej jest sie spotkać w GRID'a, ale jak sie uprzecie to i mnie dopiszcie. chętnie uzupełnię koniec stawki bo jak macie mnie spychać z strasy to ja sr,am na taki wyścig i lepiej będę czul sie jadąc za kimś nie wdając sie w jatkę na trasie <_<

Odnośnik do komentarza

czy ktoś z Was zaliczył na złoto S6 <wyprzedzanie f40> na padzie?

kombinuje z ustawieniami i ogólnie robie co moge z umiejętnym wykorzystaniem kar włącznie... ale najlepiej pojechałem na srebro... Da sie wogóle czysto przejechać ten wyścig na padzie?

btw kij w oko polyphony za tak czuły gaz i hamulec... <_<

Odnośnik do komentarza
Nightrunner jak uruchomiłeś sprzęgło?

 

U mnie nie ma różnicy czy włączam sprzęgło czy nie w trybie H.Biegi i tak sie przepinają.

 

Jakaś opcja?

 

Tuż po napisie "START" na początku wyścigu wciśnij trójkąt (a raczej odpowiednik trójkąta na kierownicy).

Tym samym przyciskiem w trakcie wyścigu możesz wyłączyć obsługę sprzęgła.

 

P.S. Pamiętaj, że w w wozach, w których w realu fabrycznie nie ma sprzęgła (np. Daihatsu OFC, Nissan GT-R, Lancer Evo X), Polyphony o tym nie zapomniało i obsługa sprzęgła jest w nich wyłączona.

Odnośnik do komentarza

To jak ściągasz nie ma nic do rzeczy. Musisz poprostu ciągle próbować. To co się ściągnęlo zostaje na dysku i potem jest pobierana za każdym raziem reszta (mimo, ze pasek leci od początku). Ot możesz to ściągać na raty (przymusowo) albo pewnego razu załączy się i ściągnie do końca ;)

Odnośnik do komentarza
macie jakiś pomysł jak ściągnąć update ?? <_< za każdym razem wyskakuje mi błąd, próbuje ściągać poprzez news i wyłączając grę po nieudanej próbie i włączam ją znowu. za każdym razem w rożnych miejscach mam błąd.

No to ja chyba miałem fuksa bo mi update ściągnął się za drugim razem :).

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj był kolejny update eventów online. Do ciekawszych można zaliczyć eventy ze startem z miejsca (PP600 na Suzuka i Fuji) i czasówka F2007 na Eiger (PRO). Eventy na expercie trzeba teraz jechać na oponach S2. Super sprawa.

 

Dzisiaj grałem online i muszę powiedzieć, że tryb online nie jest wcale taki zły. Grałem na PRO (eventy PP600) i tam prawie wszyscy jeżdżą w miarę czysto, więc gra się mega przyjemnie. Denerwuje trochę lag u niektórych, ale specjalnie to nie przeszkadza. No i grając online można zarobić masę kasy np. na F2007. Wczoraj wieczorem grało sporo kolesi z GT Planet i GT RP. Muszę powiedzieć, że oni naprawdę grają czysto (szczególnie ci z GTP) no i w sumie byłem zaskoczony

ich poziomem bo myślałem, że będą szybsi. W większości wyścigów na mecie byłem przed nimi, a grę mam dopiero od tygodnia. Warto zwrócić uwagę na fakt, że Polyphony nieźle przesadziło z efektywnością tunelu aerodynamicznego przez co ciężko jest komukolwiek uciec grając online.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam sie Piotrek we wszystkim co powiedzialeś.

Jeśli towarzystwo na to pozwala gra sie bardzo fajnie.

Tunel areodynamiczny to coś 'ala "Wipeout" ;) i jest w nim sporo przesady.

Tryb Pro mnie milo zaskoczył jest według mnie taki jak być powinien z jednym małym ale:

można zapomnieć o jakichkolwiek przyzwoitych wynikach grając na padzie.

Na Fuji różnica miedzy kierą a padem w trybie Pro to u mnie ok 4.sek (Clio V6)<_< a najgorsze że moja kierownica jest w Polsce....

W Norwegii trzeba za nią zapłacić 600zł (model bez sprzęgła) więc mało opłacalny interes.

Z tego właśnie powodu w trybie Pro sie nie udzielam i ewentualny sparing tylko standart.......oczywiście do sierpnia :)

 

Co do rywali to mogę śmiało napisać, że niestety najlepsi zawodnicy jeżdżą właśnie "Pro" a w "Standart" nowicjusze, więc

ewentualna wygrana jest malo ekscytująca :(

 

Odnośnik do komentarza

Ostatnio też zauważyłem, że w trybie online jest włączony boost (nie mylić z tunelem aerodynamicznym), czyli ten który jest ostatni ma szybsze auto (również w zakrętach). Trochę to niesprawiedliwe bo jak jesteś dobry to bardzo ciężko jest uciec rywalom, ale z drugiej strony jak wypadniemy na pierwszym okrążeniu nie z naszej winy to łatwo jest dogonić rywali.

 

Na GT TV jest nowy filmik :).

Edytowane przez PiotrB
Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiąc jeżdziłem 2,3 razy w trybie standard.Możemy spróbować , może więcej osób się zdecyduje jak będzie łatwiejszy poziom.

 

Co do GT5P mogę się dołączyć , że tunel aerodynamiczny to mocne przegięcie.Boost dla ostatniego zawodnika pachnie lipą.

 

Według mnie polyphony powinno ustawić qual tak , żeby każdy mógł walnąć ze 2,3 kółka.Start powinien zawsze odbywać się z miejsca.Straszne też jest to , że każdego zawodnika konsola puszcza po odliczeniu czasu.A gdzie falstart?

 

Również wyścigi powinny być podzielone na 3 ,6 ,9 okrążeń.Trzy okrążenia to rozgrzewka.

 

Zrobienie time trial formula 1 na torze Eiger to mocne nieporozumienie.Czy nie lepiej byłoby polatać na Suzuce.O czym oni myślą.

 

Mistrzostwa możemy np latać w jednym time trial zaserwowanym przez polyphony do jego zakończenia.Dzięki temu będziemy mogli wbić sie na liste online i jak i odrazu powalczyć ze sobą

Edytowane przez mario-x
Odnośnik do komentarza
Ostatnio też zauważyłem, że w trybie online jest włączony boost

 

to nie boost, tylko catch up. bardzo popularna opcja która daje szanse tym z tyłu. nie chodzi oto ze nie można im uciec tylko oto ze mają oni zawsze szanse nas dogonić ale na tym sie kończy. nie wiem poco to jest ale faktycznie potrafi wkurzyć ale nigdy jak jesteś na końcu.

 

tunel zauważyłem dopiero dziś rano, jak grałem na speed ring jechałem za ferrari i nagle musiałem je wyprzedzić, nie zauważyłem jak szybko jadę na prostej. nissan na maksa idzie ze 315 kmh a ja przed zakrętem mailem 328 kmh :huh: wcześniej to w tym miejscu zawsze musiałem zwalniać z 305 kmh do 280 kmh a tu nagle taka niespodzianka. rozumiem ze po kilku sekundach za ferrari podczas wyprzedzania wystrzeliłem jak z procy ale tego nie zauważyłem.

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...