Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jaka w tym teoria? To czysty fakt. Tekken na PS3 jest praktycznie gotowy juz od roku, a przez X360 wyjdzie dopiero pod koniec tego roku.

 

Wracajac do tematu o GT5 to.. news zrobil taki poruszenie a juz dobre kilka miesiecy temu Kaz w jakims wywiadzie wspominal, ze zastanawial sie nad jakas gra z serii GT na PC ale raczej w przyszlosci i raczej jest to malo prawdopodobne. Mowil cos w stylu, ze chcialby dotrzec z marka GT do wiekszej liczby osob.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wskazówko-plotki na temat GT5: http://www.gtplanet.net/forum/showthread.php?t=115870

 

There are many winds blowing in the air right now, and every one of them is telling its own tale.

 

First wind whispers that final reunion will happen thirty nights before twelve months pass and that all winds from the whole world will reunite in the same moment for the first time.

 

Second wind says there will be more than half of dozen hundreds birds flying in the beginning of the reunion on almost eight dozen of skypaths, and some of the birds will come from the past reunion just resembling the looks of the newborn birds.

 

Third tale says that for the first time ever skypaths will not be just solid and already known but that new skypaths will be built by birdtamers from the parts of existing skypaths.

 

Fourth wind is talking that birdtamers will reunite in numbers greater than ever and will be granted with ability to talk to each other, make guilds and alliances with undisputed freedom.

 

Fifth wind says that reunion will happen in two forms, one greater than other and birdtamers will have freedom to decide which reunion they will attend. Greater reunion will ask for great sacrifice to be made in order to get all present and future treasures without new sacrifices needed, while smaller reunion will come in form already known, asking for more sacrifices if future treasures catches the eyes of the birdtamers.

 

Sixth wind is telling the tale about different reunion but almost the same as known one, smaller only for the eyes of those who do not want to see it in its whole glory. That different reunion will not happen in the realm same as the known one, but in the different realm which still has not been uncovered to the birdtamers. That realm will resemble realm already known but it will be divine new and made in the image of it.

 

All those birds, skypaths and birdtamers from all realms will unite for the Feast. And as it is already known, it will be the Feast of the Gods.

 

"Rozwiązania":

1. Worldwide release within the next 12 months, possibly 1 Dec, 2009, or March 2010.

2. 600+ cars, 96 tracks with remakes from GT4

3. Track editor splicing tracks from existing tracks

4. Voice chat, party mode, clan suport

5. Two release versions, one SKU where you pay a large amount of money that allows you free excess to all future vehicle DLCs and another SKU which you have the option to purchase singular DLCs for.

6. GT mobile on PSP2 or PC

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Brzmi to całkiem prawdopodobnie. Intryguje mnie wiadomość na temat dwóch różnych wersji gry. Ciekawe czy jako elementy do kupienia w przypadku wersji podstawowej będą samochody oraz trasy. Mimo wszystko chyba nie doczekamy się zniszczeń. Obym się mylił.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pożyczyłam konsole i gdyby ktoś chciał pograć online to jestem teraz i moze poznym wieczorem.

id: nick__t

teraz jestem na expert pp600 awd fuji pro

 

 

PiotrB: przenoszę do odpowiedniego tematu; o GT5 Prologue rozmawiamy w tym temacie; przyklejam też ten temat, aby był lepiej widoczny

Edytowane przez PiotrB
Odnośnik do komentarza

Wlasciwie to chyba juz nie...

Jakis tydzien temu gralem z os. z friendlisty i nie bylo problemu.. Poprostu bylo malo chetnych. Oprocz mnie i jego byly tylko ze 2 inne osoby. To bylo w dzien.. jakos kolo godz 11 moze. Nie wiem czy to teraz norma czy przypadek, ze tak malo osob gralo ale jest to norma to problemu z zagraniem z konkretna osoba juz byc nie powinno.

Odnośnik do komentarza
Pamiętajcie, że ściganie się kolegą/koleżanką w GT5P graniczy niemal z cudem :P.

 

Niestety musze sie nie zgodzic.

 

W ramach contestu ludzi grajacych wylacznie na PADach spokojnie udawalo mi sie scigac z graczem z Kanady! Wystarczy uruchamiac wyscig w tym samym momencie...

Aczkolwiek ;) Problem moze byc w tym, ze obaj mielismy wersje japonska czyt. malo popularna i scigalisy sie w czasie gdy w kraju wschodzacego jena ;) panowala NOC...

Odnośnik do komentarza

wczoraj grałam z takim jednym z konkurencyjnego forum i wystarczyło kliknąć start w tym samym momencie.

Na 5 prób udało sie ze 3 razy.

No i faktycznie cos jakby mało osób?

btw nadal jesli trafi sie na normalnych graczy to jest nieźle, ale wystarczy jeden pipip i pozamiatane <_<

W porównaniu do tego co gracze reprezentowali rok temu poziom bardzo sie podniósł i już nie zawsze udaje mi sie wygrywać ;) Na dodatek gram na beznadziejnej kierownicy bo do mojego starego Pro GT zgubiłam zasilacz :(

Odnośnik do komentarza

Chętnie bym z Tobą zagrał (pewnie dostanę w supę, ale co tam ;) ) więc jakby co to zapraszam na moję friendliste.

 

Może z kilkoma osobami z forum się umówimy na jakis dzień i godzinę i z pomocą odliczania (3..2..1..go) na czacie spróbujemy wylądować w jednym wyścigu.

 

Są chętni?

Odnośnik do komentarza

Czyli jednak się da razem ścigać, choć mi się osobiście udało 1 raz kiedyś, ale to było dawno. W ogóle zastanawia mnie co bierze pod uwagę "automatching" dobierając ludzi do danego wyścigu.

 

Co do wspólnego ścigania to jestem za. Chętnie przypomnę sobie maga stabilny model jazdy GT5P (po Ferrari Challenge to już nie taki pro sim).

 

@ Emet: pomysł z odliczaniem na czacie świetny !

Odnośnik do komentarza

Wczoraj z nick__t i Emetem testowaliśmy tryb online w GT5P. Okazało się, że zagranie razem jest całkiem możliwe i praktycznie za każdym razem się udawało. Co prawda chyba z 2 czy 3 razy tylko graliśmy we trzech razem, ale w reszcie przypadków przynajmniej dwie osoby były razem. Tak więc nie jest tragicznie i można nawet pograć. Zdarzało się , że kogoś wywaliło z gry czy nawet wszystkich, ale nie za często. Jednak zdarzały się też świetne wyścigi, gdzie praktycznie nie było lagów i grało się super. Szczególnie mile wspominam pierwszy wyścig z nick__t, gdzie udało mi się z nią wygrać, choć w to nie wierzyłem :). Była fajna walka. Nick__t coś tam niby zmaściła z ustawieniami i szybko się za nią znalazłem. Czaiłem się przez kilka okrążeń aż zaatakowałem. Byłem na moment pierwszy, ale momentalnie nick__t kontratakowała i wróciła na pierwsze miejsce. Potem drugi raz zaatakowałem i nie oddałem prowadzenia do mety. Dobry też był ostatni wyścig, gdzie nick__t szybko wyszła na prowadzenie i zrobiła sobie bezpieczną przewagę. Bezpieczną dlatego, że drugi zawodnik nie mógł złapać jej slipstreamu. Ja ciągle walczyłem z pewnym kolesiem o drugie miejsce. Koleś trochę przestrzeliwał zakręty i przez co mnie nieco blokował. Nie mogłem się skupić w pełni na gonieniu nick__t. Jakbym nie dał rady jej dogonić to chociaż bym zobaczył ile tracę na okrążenie do niej, ale niestety się nie dowiedziałem. Nick__t wygrała z ładną przewagą (chyba 10 sekund nade mną).

Także było dużo dobrej zabawy. Bardzo mnie ciekawiło jak sobie poradzą zarówno nick__t jak i Emet w normalnym wyścigu. Poradzili sobie świetnie bo jechali jak doświadczeni gracze online :).

 

Teraz tylko czekam aż więcej Polaków rzuci się na forumowe ściganie online :).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...