Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p...p;postcount=262

 

http://www.gtplanet.net/forum/showthread.php?t=116309

 

Wierzycie w takie rewelacje? Przypominam sobie przed premierą GT4 podobnego newsa. Jak to się skończyło wszyscy wiedzą. Według mnie ta lista to wielki FAKE. Dlaczego? Po pierwsze dlatego, że nie wierzę, że Polyphony Digital zdąży zrobić tyle tras, jeszcze na PS3, gdzie tworzenie każdej trasy/toru trawa dłużej niż na PS2. Po drugie na tej liście tory japońskie takie jak Suzuka czy Fuji są wymienione w wielu konfiguracjach. Dlaczego więc tory takie jak Brands Hatch czy Silverstone nie są wymienione w innych konfiguracjach skoro te tory mają wiele innych wersji? Dodanie innej konfiguracji toru jest mało czasochłonne, więc czemu mieliby tego nie robić?

Odnośnik do komentarza

ja tam w nic nie wierzę z plotek :P

 

wg plotek miały być DLC do Prologue'a, patch ze zniszczeniami w zeszłym roku itp :P

 

Co więcej dalej jestem wręcz pewny,że zniszczeń nie będzie i jedynie może jakimś cudem pierwszy raz w historii przyjdzie nam się ścigać w deszczu ,a nie tylko na mokrym asfalcie :/

Odnośnik do komentarza

plotki plotkami ale na uwage zasluguje jedna ciekawostka, tworcy sami nie sa w stanie okreslic nawet przyblizonej daty ukonczenia GT5. a to daje juz do myslenia, widocznie pracują intensywnie nad wszystkim, beda i trasy i samochody i zniszczenia i pogoda i online z pokojami i samochody do kupienia za prawdziwą kase na psstore, co tam jeszcze obiecują, nie wiem ale nie wczytuje sie w kazdą plotke bo to bez sensu.

 

czekac nawet nie ma co na te gre. ot ostatecznie sie pojawi ^_^ i warto tego dnia miec kierownice naoliwione i wygodne stanowiska wyscigowe wlasnorecznie urzadzone :]

Odnośnik do komentarza

ja w te ploty nie wierzę-puki nie zobaczę na żywo na moim ps3 lub w formie filmiku zniszczeń i zmiennych warunków pogodowych to się nie jaram.PiortB zresztą wspominał GT4- już wtedy obiecywało cuda na kiju a ostatecznie wyszedł mission pack do GT3 z photo mode i B-Spec.

 

edit-Kaz w wywiadzie wyraźnie zaznacza,że jego team PRACUJE nad wprowadzeniem tego do GT5......pewnie ostatecznie skończy się na tym,że mimo "szczerych" chęci się nie wyrobili i będzie nam mydlił oczy,że po premierze to dodadzą w DLC lub w GT6.....:/

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
pajace, gdyby sami sobie nie wyznaczali dead line to mogli by pracowac az skonczą, szkoda tylko ze tak sie nie da. puzniej po zamknieciu projektu budzet wynioslby pewnie drugie tyle. i tak jestesmy skazani czekac na niespelnione obietnice.

Nie lubię wytykać błędów, ale takie rażą.

 

Co do GT5, to i tak hype zrobi swoje i masa ludzi kupie grę. Ja pewnie też kupię, bo GT to chyba moja ulubiona seria ścigałek. :)

Odnośnik do komentarza

Gran Turismo 5: Prologue has sold 3.3 million

According to Polyphony Digital, this "extended demo" of the upcoming racing simulator has now sold more than 3.3 million copies. (link to source in article)

 

Gran Turismo 5 Prologue (North America) 730,000

Gran Turismo 5 Prologue (Europe) 1,870,000

Gran Turismo 5 Prologue (Asia) 90,000

Gran Turismo 5 Prologue (Japan) 620,000

 

LET US hope Sony will give us more news on Gran Turismo 5 (full game) at E3 2009!

 

Klik - http://www.quadgamer.com/

 

Nieźle jak na demo :)

Odnośnik do komentarza

bzdura, łasi są na kase i tyle. nowe samochody to nie jest zadne opusnienie dla GT i argument ze pracuja nad kazdym mowym modelem jaki pojawi sie na rynku do mnie nie przemawia, nie od dzis wiadomo ze furki będą dostępne pewnie za 1$ na ps store, tak samo jak i trasy. jakby nie bylo takiem mozliwosci w GT5 to polyphony dalo by ciala po calosci nie wykorzystując tego dobrodziejstwa.

 

ring niby jest ale go nie ma.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

GT5 na E3

Magazine confirms the presence of Gran Turismo 5 in E3

 

The most recent edition of french magazine Playstation 3 indicates that the long awaited "Gran Turismo 5", Polyphony Digital's racing simulator will be shown in E3 2009, between 2 and 4 June.

 

According to the magazine, both Polyphony Digital and Sony Computer Entertainment will put an end to the mystery and reveal the game to the world.

 

But the magazine doesn't reveal in which way it'll be presentated - in playable version or in video.

 

E3 will be between 2 and 4 June, in Los Angeles, United States, being covered by UOL.

http://www.gtplanet.net/forum/showthread.php?t=116875

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Staną się dwie rzeczy, albo Polyphony wypuści "kolejną" wersję GT i wyjdzie dupa, i się wszyscy w końcu wypną. Taka opcja raczej się nie stanie.

 

Druga opcja to taka, że tak d.o.je.bają grę, że będziemy zbierać szczęki, moszny i inne części ciała z podłogi. I na taką opcję liczę i wydaje się nawet sensowna.

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem prezentację FM3 na konferencji M$ i.. boję się teraz oglądać ew. prezentacji GT5 jutro na konf. Sony.

Boję się bo jestem pewien, że to będzie straszna kompromitacja dla Sony i Polyphony :/

Oczywiście zakłądając, że rzeczywiście coś pokażą...

Teraz juz naprawdę nie ma dla nich żadnego usprawiedliwienia. Turn 10 zrobili 2 Forzy szybciej niz Polyphony jedno GT5 <_<

W dodatku każda część wniosła jakieś istotne zmiany i usprawnienia a GT? Tylko widok ze środka i model jazdy (tylko model jazdy, bo cała fizyka to nadal GT4, które w tym elemencie stoi miejscami gorzej niż GT1...).

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...