Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem prezentację FM3 na konferencji M$ i.. boję się teraz oglądać ew. prezentacji GT5 jutro na konf. Sony.

Boję się bo jestem pewien, że to będzie straszna kompromitacja dla Sony i Polyphony :/

Oczywiście zakłądając, że rzeczywiście coś pokażą...

Teraz juz naprawdę nie ma dla nich żadnego usprawiedliwienia. Turn 10 zrobili 2 Forzy szybciej niz Polyphony jedno GT5 <_<

W dodatku każda część wniosła jakieś istotne zmiany i usprawnienia a GT? Tylko widok ze środka i model jazdy (tylko model jazdy, bo cała fizyka to nadal GT4, które w tym elemencie stoi miejscami gorzej niż GT1...).

z drugiej strony wolalbym dodatki w samej symulacji/otoczenia czy trybow gry a nie np. nagrywanie tancow na asfalcie (chyba ze zle to zrozumialem)

widze ze Turn10 upodobnili graficznie FM3 do GT5P i nawet drift mode chyba sie szykuje

wrazenia jak najbardziej pozytywne :)

ciekawe co na to Polyphony...

 

ps. na samej konferencji lepiej wygladaloby Gallardo a nie jego tanszy brat R8 :P

Edytowane przez Terrago
Odnośnik do komentarza

Po tym co pokazano na E3 (FM 3) boję się co może pokazać Polyphony. Kompromitacja na całej linii.

 

:P R8 rządzi !!

troche zbyt pospolity :P

siedzialem kiedys w Viperze, to dopiero KLIMAT !!!

Tia, śmierdząca skóra, śmierdząca benzyna przy oczekiwaniu na światłach i smród palonego sprzęgła przy szybkich przełożeniach. Mówię tu o modelu '98.

No naprawdę klimatycznie. :closedeyes:

Odnośnik do komentarza
Po tym co pokazano na E3 (FM 3) boję się co może pokazać Polyphony. Kompromitacja na całej linii.

 

:P R8 rządzi !!

troche zbyt pospolity :P

siedzialem kiedys w Viperze, to dopiero KLIMAT !!!

Tia, śmierdząca skóra, śmierdząca benzyna przy oczekiwaniu na światłach i smród palonego sprzęgła przy szybkich przełożeniach. Mówię tu o modelu '98.

No naprawdę klimatycznie. :closedeyes:

ja siedzialem w 2005r, niestety nie moglem prowadzic (moze i dobrze)

Odnośnik do komentarza

A jeszcze godzine temu żartowałem sobie, ze po wczorajszym Sony z PD skręcą na szybko render ze zniszczeniami i super grafą i potem będą robić gre kolejny rok czasu... A tu okazuje się, ze pokazali render... ze zniszczeniami xD

 

Daty pemiery nie ma więc kwestia kolejnego roku jest realna...

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza
Przynajmniej mamy pewnośc że one będa.

 

 

Chyba dobrze wiedzieli, że inaczej zrobić nie mogą. Zakładając, że silnik do gry jest ( GT5P ) starczy dodać zniszczenia. Przerobić fizykę, żeby wszystko grało i można grać :D To jest to dość optymistyczne podejście ;P

 

Jeżeli wszystko się sprawdzi i wyjdzie porządnie to zbędny będzie nam kolejny Nascar i Dirt 3. Wychodzi ciekawy kombajn. Ja czekam na nowe Gran Turismo od kiedy skończyłem grac w GT4. Czyli ... prawie 3 lata. (pipi).... boli strasznie. A pamiętam GT1 jak zaczynałem ok 10 lat temu. Nie wiedziałem o co do końca w tym chodzi. Co to za simulation mode. Po co mi licencje ... Potem pierwsze sikanie w majtki jak w PSX Extreme zobaczyłem wyścigi szutrowe w GT2. A teraz.... ku%wa mać. NO FUCKIN COMMENT.

 

 

Odnośnik do komentarza

ja rowniez wk§$%&ony tym co pokazali, smiech na sali

 

wykrakales Emet !

 

co to wogole za cyrk? Nascar i Rajdy? Ze co, znowu bedziemy czekali kolejne lata az wszystkie samochody dodadza do gry? O torach i oesach nie wspomne...

 

dla mnie tragedia i wielka farsa co PD wyprawia

 

toca tez mi sie przestala podobac po tym jak zrobili z niej wyscig wszystkich typow

 

obstawiam ze FM3 przejde, Turn10 skonczy support gry dodatkami na Live a PD w czerwcu oglosi ze dojdzie do tego jeszcze jedna atrakcja - F1 w "The Real Driving Simulator"

 

Zenujace...

Odnośnik do komentarza

wyczytałem na forum: "nie do końca wydaje mi się, że to był render"

zapytam - co o tym myślicie. Fakt niektóre sceny są wręcz niemożliwe ( samoloty itd ) Ale popatrzcie jak koła nienaturalnie się ruszają ( impreza przy wypadku ) jakbyś wcisnął za mocno skręt :D

 

tak se próbuję wmówić, że to nie był render i że premiera jest pod choinkę ;P

Odnośnik do komentarza

hmm musiałbym to zobaczyć w HD by ocenić czy to render czy nie....niesamowicie jestem za to szczęśliwy z licencji na wrc i nascar.Coraz pewniejsze jednak się wydaje,że tą grę zobaczymy pewnie gdzieś pod koniec 2010 roku,do tego czasu to może Forza 4 zapowiedzą :/ niby fajnie ,że Kaz chce nam dać grę kompletną ale przeginają z pracami....

 

Co mnie jednak bardzo zaszokowało to GT Mobile-były plotki,że ten projekt skasowali,zero czegokolwiek,a tu nagle wyskakują,że premiera 1 października czyli raptem za 4 miechy...

Odnośnik do komentarza
W linku,ktory podalem pare postow wyzej masz wersje 720P tego "trailera".

 

http://www.gran-turismo.com/jp/movie/d3283.html

ściągnąłem-jednak to realtime,widać wyraźnie silnik z Gt5p,nawet drzewa 2d się załapały :D jednak detale tras i wygląd samych kierowców mocno poprawili.

 

Co mnie ciekawi to licencje wrc-to się tyczy tylko samochodów i kierowców czy całego cyklu.mamy przez to rozumieć,że w GT5 będą wszystkie rajdy z wrc i koniec z beznadziejnym pokonywaniem okrążeń i mamy w końcu wyścigi z punktu A do B?

 

Zniszczenia na bak będą w trybie wrc-na to pozwoli silnik bo będzie renderowany tylko 1 samochodzik,a nie 16 jak w innych trybach.Oby były mimo wszystko zniszczenia w nascarze bo to będzie parodia bez tego :D

 

Odnośnik do komentarza
W linku,ktory podalem pare postow wyzej masz wersje 720P tego "trailera".

 

http://www.gran-turismo.com/jp/movie/d3283.html

ściągnąłem-jednak to realtime,widać wyraźnie silnik z Gt5p,nawet drzewa 2d się załapały :D jednak detale tras i wygląd samych kierowców mocno poprawili.

 

Co mnie ciekawi to licencje wrc-to się tyczy tylko samochodów i kierowców czy całego cyklu.mamy przez to rozumieć,że w GT5 będą wszystkie rajdy z wrc i koniec z beznadziejnym pokonywaniem okrążeń i mamy w końcu wyścigi z punktu A do B?

 

Zniszczenia na bak będą w trybie wrc-na to pozwoli silnik bo będzie renderowany tylko 1 samochodzik,a nie 16 jak w innych trybach.Oby były mimo wszystko zniszczenia w nascarze bo to będzie parodia bez tego :D

 

oglądałem właśnie w hd.

i tak:

 

jeżeli to jest render - to słaby. bo takie wtopy jak kwiatki w 2d, albo brak bumpmappingu na cegłach nie za bardzo pasują. ( stroje mechaników )

jeżeli realtime - to miażdży sutki :) Forza może kucnąć :D Modele aut - siekierka. Oglądałem uważnie moment gdy Subaru uderza. No miażdży. Tylko niech potwierdzą, że wyjdzie przed 2012 :P

Odnośnik do komentarza

jesli zniszczenia beda tylko w wrc to sie posikam ze smiechu i z załamania...

 

od pol roku sie nabijam ze gt nie ma zniszczeń (patrzac na inne gry ktore maja swietne zniszczenia), jednoczesnie wierząc ze 5 bedzie miała, bo w koncu obiecali ;p

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...