Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

W GT4, było tak, że za sejwy z GT3 dostawało się 100tys, a za GT4P zliczone licencje chyba.

W GT2 dostawało się chyba 1.000.000Cr za savy z GT1. Za sejwy z Concepta coś się dostawało?

 

Ciekawe czy w piątce coś wymyślą na licencjach, w poprzedniej części miłym dodatkiem były kofi brejki, patent z paliwem i ruszaniem bez mielenia.

 

 

Odnośnik do komentarza

http://www.play.com/Games/PlayStation3/6-/...date#27/11/2009

 

Ten 27 listopada to na mocarny dzień się szykuje, GT5, MAG, Uncharted 2, Ratchet. A 30 października wychodzi The Witcher: Rise Of The White Wolf i Beyond Good & Evil 2 :o. A tak na poważnie to większość newsmanów (czy to w Polsce, czy za granicą) jest na tyle mało inteligentna, że nie sprawdza, czy przypadkiem takie daty nie są placeholderami i potem właśnie wychodzą takie kwiatki.

 

Ja jestem przekonany, że gra w tym roku się nie ukaże (gdyby było inaczej to na E3 zobaczylibyśmy co najmniej grywalną wersję na konferencji Sony, a już na pewno za zamkniętymi drzwiami, jakąś akcję promocyjną podczas Le Mans tydzień temu, a tymczasem cisza w temacie). Na GC albo TGS być może łaskawie rzucą nam datę przypadającą na początek przyszłego roku, chociaż wcale bym się nie zdziwił, gdyby to była jednak końcówka 2010. Sorry Batory, dla Sony GT5 to zbyt ważny tytuł, żeby kompletnie go nie promować w przypadku gdy ten niby ma wyjść w ciągu najbliższych 6 miesięcy.

Odnośnik do komentarza

ja znowu gdzieś znalazłem taką plotę:

-październik 2009 - Uncharted2

-listopad 2009- Ratchet

-grudzień2009- GT5

-marzec 2010 GoW3

-maj 2010 Heavy Rain

 

Ja bym się nie pogniewał na takie daty choć uczciwie uważam,że GT5 nie wyjdzie w tym roku.Pewnie będziemy musieli czekać do TGS na jakieś pierwsze konkretne informacje i pierwszy gameplay i demo z pełnej wersji.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...