Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

I jedna i druga gra ma swoje + i -, ale mówienie, że model pro w GT5P jest słaby, albo jakoś strasznie nierealistyczny to spore nadużycie. Samochody zachowują się tak jak bym się tego spodziewał. Świetnie czuć wszelkie wprowadzane zmiany w ustawieniach samochodu itd itp. Są pewne bzdurki, ale fizyka jazda jako taka sprawuje się całkiem przyzwoicie :D.

 

Oczywiście wiadomo, że np. model kolizji czy drafting jest beznadziejnie zrobiony (pisk opon w SpecIII jest już całkiem przyzwoity IMO) - ale modelu jazdy stricte to bym się już tak bardzo nie czepiał.

Odnośnik do komentarza
Może dla Ciebie jest świetny, ale dla kogoś, kto wcześniej grał w którąś z części Forza taki model jazdy jest nie do przyjęcia. Nawet w trybie profesjonalnym.

Nie wiem. Wcześniej grałem na PC w różne real simulatory, a GT5P jest po prostu świetne. Nie mówię, że realistyczne, bo takimi furami nie jeździłem, a swoją też nie jeździłem po torze czy na granicy możliwości.

Odnośnik do komentarza

Problem w tym, ze 90% fanow Forzy twierdzi, ze fizyka i model jazdy w GT to porazka w porownaniu do FM... Oczywiscie identycznie dziala to w druga strone. Wystarczy wejsc na stosowne fora poswiecone tym seriom i poczytac wypowiedzi userow.

 

O ile sam model jazdy jest porownywalny (ale jednak rozniacy sie.. pewne elementy sa lepsze w FM inne w GT.. ogolnie IMO sam model jazdy wypada lepiej w GT) o tyle fizyka jako taka (kolizje, zachowanie zawieszenia i inne elementy) w GT jest naprawde kaleczny i Forza zjada tu GT na sniadanie.

Dlatego mam ogramna nadzieje, ze w GT5 w koncu fizyka zostanie MOCNO poprawiona (a pewnie okaze sie, ze bedzie taka sama jak w GT5:P <_<).

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

Jakiś czas temu skończyłem gt5p i...no cóż zraziło mnie to do g5. Poza świetnie wyglądającymi samochodami i menusami oraz tylko średnim/ładnym otoczeniem niczego więcej wybijającego się poza przeciętność nie znalazłem :P

brak uszkodzeń, brak tuningu i grzebania w bebechach, model jazdy słaby, a.i. tragedia, pole siłowe dookoła samochodu na 0,5m, nie ruchoma kamera, brak trybu foto, dźwięk (muzyka i piski opon blehhh)

 

Rozwala mnie cała ta szopka z bawieniem się w wróżbitów - będą zniszczenia czy nie? będą tylko w wrc? będzie tuning czy nie? premiera w tym roku czy za dwa lata? itd...cyrk. PD postawiło by sprawę jasno że będzie to i tamto i że premiera w 2010 a nie ,,niebawem zdradzimy wam premierę gt5'' woow nie no fanfary...

Co do filmiku z e3 to jest render z migawkami gameplay-a, tak to się dzisiaj robi przy większości gier, trailer forzy3 gdzie samochody triki tak robią to też render (na końcu można zobaczyć kwadraty na budynkach, czy nie dopracowanie ścianek, co nie oznacza że to real hehe)

 

Jeszcze gt vs fm, hmm kilka dni temu zacząłem katować fm2 (dopiero) i stwierdzam że PD pierw musi dogonić fm2 :P w fm2 jedyny problemem jest to że grafika nie zachwyca dzisiaj ale to się zmieni przy fm3 za 2 miesiące :P

Odnośnik do komentarza

Heh, rzeczywiscie. Plastik za malo wychodzi na zewnatrz (w GT te nadkole jest wymodelowane jak w podstawowej wersji Corvetty C6).

Skoro juz wdajemy sie w szczegoly to... rant felgi jest minimalnie zbyt gruby i srednica tarczy jest znacznie mniejsza niz w realu :P (chociaz to drugie moze byc spowodowane tym, ze na zdjeciach moga byc widoczne jakies opcjonalne hamulce ;) )

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Ja z kolei doszedłem do wniosku,że zdjęcia robione były pod minimalnie innym kątem,(popatrzcie na spód przedniego zderzaka,real photo bardziej z "ziemi" ustrzelone),rant wydaje mi się bardzo zblizony zauważcie ,że jest węższy u góry,błotnik jakiś taki "bezpciowy" co do oryginału...jakies mam dziwne uczucia co do wymiarów przodów na tych zdjęciach ale to tylko wycinki..

Odnośnik do komentarza

Mam problem ze sciagnieciem aktualizacji do GT 5 Prologue.Odrazu powiem ze inny niz wszyscy.

Moja konsola zostala zbanowana okolo2 miesiecy temu.Niemoge sie polaczyc z psn,ale neta jako przegladarke mam.Aktualizacje do Fify,Kane and Lynch sie sciagaja normalnie w sensie wyskakuje komunikat jak wlaczam gre i sciaga sie.A w gt 5 przechodzi od razu do menu.Ma ktos jakies pomysly?Z gory dzieki za dopowiedz.Z opcja szukaj nieznalazlem takiego problemu.

Odnośnik do komentarza
Mam problem ze sciagnieciem aktualizacji do GT 5 Prologue.Odrazu powiem ze inny niz wszyscy.

Moja konsola zostala zbanowana okolo2 miesiecy temu.Niemoge sie polaczyc z psn,ale neta jako przegladarke mam.Aktualizacje do Fify,Kane and Lynch sie sciagaja normalnie w sensie wyskakuje komunikat jak wlaczam gre i sciaga sie.A w gt 5 przechodzi od razu do menu.Ma ktos jakies pomysly?Z gory dzieki za dopowiedz.Z opcja szukaj nieznalazlem takiego problemu.

Może masz wydanie platynowe, tam ponoć jest już patch na płycie i nie potrzebna jest aktualizacja?

lub jakimś cudem nie zauważyłeś aktualizacji:) najlepiej wejdź w zakładkę Game Data Utility i zobacz czy jest tam plik GT5:P jeżeli waży 7155MB to wszystko gra

Tak z czystej ciekawości, za co konsola została zbanowana?

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...