Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś święto dzisiaj jest, że wychodzą dwa filmiki "tribute for Ferrari 458"? Ten od Turn10 jest niezły, ale Polyphony nie ma sobie równych w kwestii pokazania piękna samochodu i oddania całej tej otoczki wielkiej motoryzacji. Muza jest spoko, uwielbiam rock'a ale o wiele lepiej jeździ mi się przy takich kawałkach.

Odnośnik do komentarza

Mnie osobiscie bardziej podoba sie filmik od T10. Chocby z tego wzgledy ze pierwsze czterdziesci pare sekund w montazu od PD to render i dopiero potem wskakuja replaye...ta dysproporcja troche razi.

Nie widzę żadnej różnicy pomiędzy modelem z garażu, a tym późniejszym w "replayach". Model pojazdu może być taki jak w grze, ale już samo wykonanie na pewno powstało w formie renderu. Nie wiem po co mieli by puszczać to na PS3, żeby później łapać ekran i oprawiać w filmik :lol: Nie ma w tym nic niezwykłego. Podobnie jak poprzednie trailery, intra, outra praktycznie we wszystkich GT. Kwestia leży w tym czy w grze będzie to też tak wyglądać. Jakoś chcę w to wierzyć, bo GT5:P mimo wszystko wyglądało tak jak na trailerach, właśnie.

Odnośnik do komentarza

Nie ma to jak się urwać z choinki, prawa? Większość tras jest dobrze znana z wcześniejszych GT, tylko jedna wydaje się całkiem nowa.

 

Zauważyłem coś ciekawego - oglądajcie tło od 1:23 minuty. Wcześniej też widać ten bug. Wbrew pozorom dobrze to wróży, że to jednak jest pokazana gra, a nie jakieś, nie wiem, mydlenie oczu khe khe.

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

@bigdaddy: Robisz dym bo Polyphony zrobiło lepszy trailer od ekipy Turn 10 :lol: Mało tego, gra ciągle jest w produkcji, a w takiej Forzie 3 jak widać w pełnej wersji samochody będą "latać" nad powierzchnią trasy.

 

Nie robię dymu, potwierdzam fakty że ubogo trasy wyglądają :lol: Po 4-5latach roboty to powinno miażdżyć a nie wyglądać na 7.

PD zrobiło lepszy trailer dla mnie (montaż/muzyka świetna) chodź z drugiej strony od T10 w każdym tygodniu wychodzi taki filmiki a od PD 1szy od e3 :P

Jak samochód na wzniesieniu podbije do góry na 1s i dla ciebie to jest latanie? no fakt w gt5 na 1cm nie oderwiesz go od asfaltu bo mają po 20ton wagi khe khe.

Aha i śmieszy mnie to że teraz jak wylazła niedoróbka engine-u gt5 to piszesz że to dobrze bo to gra. Rodzyn :D

Poproś jeszcze o rwącą animację i inne bugi heh.

Odnośnik do komentarza

Bo jeszcze nie było oficjalnej zapowiedzi. Po TGS możemy liczyć na wysyp info.

 

http://www.youtube.com/watch?v=7jmtxS25MsI&feature=player_embedded

 

http://www.youtube.com/watch?v=6O-CCQzRc1g&feature=player_embedded#t=18

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

Jak tak właśnie patrzyłem dzisiaj na GT5P to doszedłem do wniosku, że tamta 458 to niekoniecznie garaż model. W końcu mamy teraz 2009 rok. Prawie dwa lata.

 

2ueh6dg.jpg

 

34pi1j5.jpg

 

vrzm2q.jpg

 

4fzyoz.gif

 

Co jak co, ale ta trasa jest cudna. 1080p (mam nadzieję, że teraz pełne), co najmniej 2xAA, 60 FPS, 16 aut na trasie, widoczni kierowcy i wnętrza w innych autach (przejrzystość), co jak co na tyle rzeczy naraz jest świetne.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

Emetowi chyba głupio jak ogląda te filmiki wyżej bo zapierał się że auta w GT5:P nie maja wcale ogromnej liczby poly.

 

co do tych poly to jednak moim zdaniem gt i forza wygladaja podobnie

 

To pokaż mi takie bajery w FM3 jak widać na tych replayach z Evo i Ferrari. Nie żartujmy sobie. Auta w GT5:Prologue, ponad 2 letniej grze są najlepiej wykonanymi samochodami w grach i jedynie GT5 może to przebić bo po sreenach z Forz3 jakoś nie widzę tutaj konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...