Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się narazie nie podniecam dopóki nie usłyszę oficjalnej daty premiery. Równie dobrze mogą ogłosić że gra wychodzi w pierwszym kwartale przyszłego roku tylko w Japonii a u nas w połowie roku dopiero. Nie takie wałki już robiono...

 

No i wykrakałem... :(

 

Skoro do tej pory ukończyli dopiero 65% gry to IMO w marcu też nie ma szans wyjść... Ale prawda jest taka, że PD wie że coby nie robili i jakiej ciemnoty by nie wciskali to GT5 i tak będzie jedną z najlepiej sprzedających się gier na PS3 :/

Edytowane przez CHINDOOS
Odnośnik do komentarza

Ja się narazie nie podniecam dopóki nie usłyszę oficjalnej daty premiery. Równie dobrze mogą ogłosić że gra wychodzi w pierwszym kwartale przyszłego roku tylko w Japonii a u nas w połowie roku dopiero. Nie takie wałki już robiono...

 

No i wykrakałem... :(

 

Skoro do tej pory ukończyli dopiero 65% gry to IMO w marcu też nie ma szans wyjść... Ale prawda jest taka, że PD wie że coby nie robili i jakiej ciemnoty by nie wciskali to GT5 i tak będzie jedną z najlepiej sprzedających się gier na PS3 :/

 

Heavy Rain 50%, GoWIII 60%... Gdzie żyletki?

Odnośnik do komentarza

Trzeba przyznać że jak na grę ukończoną w 65% wygląda bardzo ładnie. Coś mi się też nie chce wierzyć, że marcowa data będzie dotrzymana. <_< Przesadzili panowie z Polyphony. Od czasów ostatniego pełnego GT ukazało się 2 części Forza Motorsport, a już niedługo ukaże się trzecia. Albo coś jest nie tengens w Polyphony, albo są bardzo pewni swego.

Odnośnik do komentarza

Ja się narazie nie podniecam dopóki nie usłyszę oficjalnej daty premiery. Równie dobrze mogą ogłosić że gra wychodzi w pierwszym kwartale przyszłego roku tylko w Japonii a u nas w połowie roku dopiero. Nie takie wałki już robiono...

 

No i wykrakałem... :(

 

Skoro do tej pory ukończyli dopiero 65% gry to IMO w marcu też nie ma szans wyjść... Ale prawda jest taka, że PD wie że coby nie robili i jakiej ciemnoty by nie wciskali to GT5 i tak będzie jedną z najlepiej sprzedających się gier na PS3 :/

 

Heavy Rain 50%, GoWIII 60%... Gdzie żyletki?

za rogiem w kiosku, stary z powodu gier będziesz sie ciął hehe :lol::lol:

Odnośnik do komentarza

Trzeba przyznać że jak na grę ukończoną w 65% wygląda bardzo ładnie. Coś mi się też nie chce wierzyć, że marcowa data będzie dotrzymana. <_< Przesadzili panowie z Polyphony. Od czasów ostatniego pełnego GT ukazało się 2 części Forza Motorsport, a już niedługo ukaże się trzecia. Albo coś jest nie tengens w Polyphony, albo są bardzo pewni swego.

 

 

Robili także TT i GTPSP jakby co. czyli raczej się nie obijali. Aha GTHD i GT5P też się pojawiło...

 

 

za rogiem w kiosku, stary z powodu gier będziesz sie ciął hehe :lol::lol:

 

Masowe samobójstwa za sprawą premiery GT5 potwierdzone! O nie potrzeba poczekać 3 msc dłużej, co ja będę robił przez ten czas, życie straciło sens. Moja opinia po przeczytaniu komentarzy na serwisach i forach całego świata. Ludzie nie mają co z życiem zrobić chyba i dodatkowo się nagrzali, ja tam poczekam, daje to nadzieje na dostarczenie produktu, który nie będzie wypuszczany na siłę na święta. Ja spokojnie czekam.

 

Mój komentarz do tego całego zamieszania.

Odnośnik do komentarza

No, to przynajmniej teraz wiadomo na kiedy można spodziewać się premiery. :)

 

A tak na serio to szkoda, że będzie trzeba czekać kolejne 3 miesiące (od Świąt), choć z drugiej strony jest dużo większe prawdopodobieństwo, że gra wyjdzie dopicowana w każdym aspekcie (a nie z bugami jak chociażby Shift). PD się nie śpieszy bo wydali przecież 2 lata temu Prologue'a który skutecznie zapełnił budżet developerki pełnej gry na długi czas.

 

Zastanawia mnie jeszcze jedno - skoro mówi się o 65% to przez te pół roku faktycznie musieli by sporo jeszcze pozmieniać. Rozumiem, że teraz ekipa dłubiąca przy GTPSP przerzuci się na GT5 więc prace będą szybciej szły (ile to lat;) ), ale mimo wszystko zastanawiające :)

 

Niech robią ją ile uznają za stosowne, jeśli tylko efekt końcowy powali wszystkich na kolana - wolę poczekać na premierę niż męczyć się z jakimiś uciążliwymi bugami w grze.

Odnośnik do komentarza

Niech robią ją ile uznają za stosowne, jeśli tylko efekt końcowy powali wszystkich na kolana - wolę poczekać na premierę niż męczyć się z jakimiś uciążliwymi bugami w grze.

heh Ty tak poważnie? przecież to jawne robienie ludzi w bambuko. Mówimy tutaj o pięciu latach pracy, a gra skończona jest w 65 procentach. Czy ktoś przy zdrowych zmysłach wierzy, że w kilka miesięcy ukończą całą grę? Tak jak pisałem - marze tak, ale 2011 lub 2012. Kompromitacja PD.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie jestem w nienajlepszym nastroju (mówiąc delikatnie..) z powodu tej daty..

 

Nie zapominajcie, że marzecz 2010 to data dla Japonii. Poza tym, nie ma konkretnej daty co dla mnie ni mniej ni wiecej oznacza pewność, że premiera opóźni się o przynajmniej kolejny miesiąc...

 

E: Kolejna sprawa to potwierdzone 20 tras i 950 samochodów (tak.. juz nie 1000).

Niestety ale jestem juz na 100% pewien, że GT5 będzie straszną kompromitacją dla Sony i PD.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

nightrunner: Nie produkuj się, każdy kto kupił PS3 dla jej hitów chciałby w końcu te GT5 zobaczyć, a nie ciągle czekać. Nie ma co oszukiwać siebie i innych.

 

Skoro 65% nie wiem, chyba 4 lata robili to 35% jakieś 2 lata ;)

 

PD mnie zaskoczyło bo myślałem, że Forza 3 ich ruszy, a tu się okazuje, że Forza 3 zastała GT5 w lesie.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Bardziej ambitny plan, czyli dać radę przed końcem świata w grudniu 2012 roku ;)

 

Kazunori Yamauchi zasmucając wszystkich zebranych wskazał na marzec 2010 jako na datę wydania Gran Turismo 5 w Japonii. Nie określono, kiedy premierę będzie miała gra w innych regionach, ale jak podaje się GT5 ukończone jest dopiero w 65%.

 

http://tiny.pl/hqc7n

Edytowane przez kiko
Odnośnik do komentarza

Możliwe, ale przynajmniej ludzie w tym roku dożyją świąt i się na wzajem nie pozabijają.

 

Podobno Ferrari ma zniszczenia na TGS...

 

http://qik.com/video/2989238

 

Zresztą co tak obwiniacie PD? To ludzie i SCE nakręcali na premierę w tym roku. Kaz powiedział, że mogą wypuścić kiedy chcą, ale mogą jeszcze coś poprawić. I poprawiają.

Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

Pewnie, że tak. Skoro Wy możecie tutaj jeździć po Forzie to czemu ja nie mogę Wam odpisać ? Mówiąc o te porównania chodziło mi raczej o robienie fotek, wstawianie, ktoś zrobi analogiczną w GT5. Samochody w GT5 są lepsze, ale oczywiście GT musi być dużo lepsze, jednak jest tylko troszkę lepsze. Pewnie jakieś słabe wózki będą sporo brzydsze niż prezentowane flagowe modele. Nie wiem po co te uszczypliwości wszelkie. Czekamy na TGS.

 

dokładnie, jutro sobie odpalę fm3 i gt5p i porównam :D Sądzę że mit o super grafice GT polegnie....albo mit o super grafice fm3 okaże się renderami jak to mawiają posiadacze ps3 i tak naprawdę dostaniemy fm2 z widokiem z kokpitu.

 

Porównanie ferrerek bez szału, od razu widać które to gra a które to real.

 

Weź Ty już lepiej nic nie porównuj, bo wiadome że nad Forzą sie będziesz spuszczał jak nastolatek. Jesteś zupełnie nieobiektywny więc jak Cię proszę, nie sil się na żadne porównania. Tym bardziej że według Ciebie porównanie Ferrarek szału nie robi. To ja Ci napiszę tylko tyle. Jeżeli to porównanie szału nie robi to zapewne grafika w Forzie 3 a szczególnie modele aut muszą Cię mocno obrzydzać.

Odnośnik do komentarza

Niech robią ją ile uznają za stosowne, jeśli tylko efekt końcowy powali wszystkich na kolana - wolę poczekać na premierę niż męczyć się z jakimiś uciążliwymi bugami w grze.

heh Ty tak poważnie? przecież to jawne robienie ludzi w bambuko. Mówimy tutaj o pięciu latach pracy, a gra skończona jest w 65 procentach. Czy ktoś przy zdrowych zmysłach wierzy, że w kilka miesięcy ukończą całą grę? Tak jak pisałem - marze tak, ale 2011 lub 2012. Kompromitacja PD.

 

Napisałem, że tylko w przypadku jeśli finalny produkt rzuci wszystkich na kolana - tylko wtedy. Mam takie zdanie, że mając wybór między zbugowaną grą wydaną od razu, a wydaną później ale bez bugów wybieram ta drugą (oczywiście wiem, że to trochę śmiesznie brzmi przy grze robionej od lat, ale jednak). To jest tylko moje zdanie i nie twierdzę, że inni też tak myślą jak ja...

Edytowane przez nightrunner
Odnośnik do komentarza

GT1,2,3 wycięło mi z życia kilka lat. PS3 nie mam, ale właśnie GT5 jest/było tym czymś, co w dużej mierze zmusiłoby mnie do jej zakupu. Wiadomo, że PD w dużej mierze liczy na zagorzałych fanów, którzy mogą czekać na premierę w nieskończoność. Pytanie, jaki ich procent w końcu im podziękuje i pójdzie w stronę FM3. Oby się się nie przeliczyli, bo takie KZ2 też miało bić wszystkie rekordy - oczywiście wiadomo, że seria GT ma wyrobioną markę, ale w ostatnich miesiącach jej reputacja została mocno nadszarpnięta.

Odnośnik do komentarza

a wiadomo coś o demku na TGS?dalej widzę Tokio Route 246 ale z innymi samochodami.Zmienili tylko pojazdy czy to jakiś nowszy bulid i np. zniszczenia są lepsze albo ulegają im wszystkie auta na torze?

 

Polyphony kompromitacja!!marzec 2010 Japonia....albo przyniesiecie nam racera wszechczasów albo świat was podliczy ocenami w prasie i opiniami...

Odnośnik do komentarza

@ MajorZero64

 

Nie.. <_<

 

20 tras po ponad 5 latach...

 

70!

 

Co Ty gadasz?

 

GT1,2,3 wycięło mi z życia kilka lat. PS3 nie mam, ale właśnie GT5 jest/było tym czymś, co w dużej mierze zmusiłoby mnie do jej zakupu. Wiadomo, że PD w dużej mierze liczy na zagorzałych fanów, którzy mogą czekać na premierę w nieskończoność. Pytanie, jaki ich procent w końcu im podziękuje i pójdzie w stronę FM3. Oby się się nie przeliczyli, bo takie KZ2 też miało bić wszystkie rekordy - oczywiście wiadomo, że seria GT ma wyrobioną markę, ale w ostatnich miesiącach jej reputacja została mocno nadszarpnięta.

 

Każde GT miało obsuwę. Tutaj obsuwy nie ma ponieważ nigdy nie było oficjalnej daty premiery. Ludzie przestańcie. Chcecie żałobę narodową?

Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

Jestem bardzo zniesmaczony. Aczkolwiek pisałem na forach że zapewne będzie to marzec 2010, ale jednak liczyłem że coś więcej pokażą. Wypowiedź o tych 65% ukończonej gry to kompromitacja. Skoro tyle czasu robili ten tytuł i jest dopiero 65%, to jak w parę miesięcy nadrobią do 100%??? Pomijam żenujące 20 tras. Jeżeli dalej tak pójdzie to GT5 będzie najsłabiej sprzedającym się Gran Turismo.

 

PS. Jedyne co mnie pociesza to że grafika ryje beret jak nic innego. Jednak to za mało jak na TGS. Chcę więcej.

Edytowane przez =-FEISAR-=
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...