Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bigdaddy

Szkoda, że nikt nie "zbierał" w 2009 roku tych wszystkich wypowiedzi na forach fanów gry, którzy byli pewni, że GT5 wyjdzie na gwiazdkę 2009 roku.

 

Tylko, że one się nie wzięły z niczego. Na TGS rozdawano ulotki o GT5 i była tam napisana data premiery "december 2009" czy jakoś tak.

 

no jak z niczego? były skany nawet z jakiegoś czasopisma nie pamiętam czy to nawet nie było PSM które mówiły o gwiazdka 2009 a teraz gwiazdka 2010 :)

 

ooo ulotki to kolejny fakt, też pamiętam...

 

śmieszny news od HIV-a

 

http://konsolowisko.pl/?t=news&id=4698

Odnośnik do komentarza

Kolejne złe wiadomości dla GT5?

 

http://www.gtplanet.net/no-indy-cars-for-gran-turismo-5/

 

Czy w ogóle coś będzie z rzeczy obiecanych ? :unsure:

 

Czy kiedykolwiek Indy było oficjalnie zapowiedziane?

 

Coś śmierdzi z tym GT5, ale ten temat to po porostu dramat przebijający Titanica.

Odnośnik do komentarza

Nie będzie niczego z tego. Stawiam skrzynkę piwa. PD to cioty

 

Niestety też zaczyna to do mnie oraz bardziej docierać. Ale mam nadzieję, że PD nas jeszcze miło zaskoczy. Kwiecień już blisko. Zobaczymy.

 

Co "Wy" z tym kwietniem ?

W notce opublikowanej na japonskiej stronie PD jest jedynie powiedziane, ze premiera japonska zostala przesunieta na termin blizej nieokreslony a nie na kwiecien.

 

Tak tylko wtracilem bo ogolnie to olalem czekanie na GT5 okolo czerwca zeszlego roku.

Oblivion GOTY, Heave Rain, Dead Nation, Tetris - bedzie co robic.

 

A w ramach protestu postanowilem NIE importowac japonskiej wersji GT5.

Chcialem tez zaproponowac akcje protestacyjna na caly swiat, ale raczej by nie zadzialala ;) chcialem zeby wszyscy gracze zbojkotowali kompletnie GTAcademy i napisali, ze wola zeby PD i SONY poswiecalo czas na produkcje gry a nie na promocje produktu, ktory poki co nie istnieje... :unsure::thumbsup:

Edytowane przez villain
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

na gtplanet byla ciekawa ankieta co ludzie wola:

dostac gre teraz a w grudniu patch dodajacy ulepszone zniszczenia + pogode czy czekac do grudnia.

i wiekszosc woli gre teraz bez tej pogody...

ja zreszta tez

Odnośnik do komentarza

na gtplanet byla ciekawa ankieta co ludzie wola:

dostac gre teraz a w grudniu patch dodajacy ulepszone zniszczenia + pogode czy czekac do grudnia.

i wiekszosc woli gre teraz bez tej pogody...

ja zreszta tez

 

Ja bym jednak wolał te pogode i zniszczenia... Jakoś nie mam ochoty grać znów w to samo co było w GT4 i GT3...

 

PD pogodzi obie strony idąc na kompromis: poczekamy do grudnia i nie dostaniemy zniszczeń i pogody :teehee:

Edytowane przez CHINDOOS
Odnośnik do komentarza

 

To OPM. PD nic takiego nie podawało. Oby nie było tak, że te wszystkie bajery także się okazały pomyłką magazynu. ;P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...