Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny argument feisara został obalony. Chodzi mi o namioty m.in. No, a co do wykonania trasy to nie będę się wypowiadał ;/ PD ładnie daje tyłka.

Modele samochodow wygladaja gorzej czy ta grafa sie tak postarzala?! Pierwszy scrreen WWTF? wiem ze te auta i namioty to dekoracja otoczenia , ale naprawde nie dalo sie zrobic nic lepszego niz jednolitej bryly z slaba tekstura (auta) , przypomina mi to czasy PS2.

Edytowane przez AbraHAM
Odnośnik do komentarza

Wszyscy zainteresowani wiedzą (chyba), że miejskie trasy w GT5 będą (chyba, no bo przecież pokazano tylko Tokyo R246) pokazywały, przysłowiowego, "pazurka"- można to stwierdzić po trailerze pokazującym trasy w Rzymie i Madrycie (

), ale także po Prologu, w którym Londyńska trasa prezentowała się wyśmienicie. Co prawda w trailerze, o którym wspominałem wyżej widać dwie nowe trasy jedynie przez kilka sekund, jednak pozwala to wywnioskować można, że będą one trzymały wysoki poziom wykonania. Powiedzmy sobie jasno: nie ma się co łudzić, "licencjonowane" tory będą wyglądać przeciętnie/dobrze zaś te osadzone w miastach (fikcyjne) bardzo dobrze/wyśmienicie.

 

Nie wiadomo co z trasami do WRC, czy będę one w stylu poprzednich części (za takie to ja szczerze podziękuję), czy może w formie os`ów. Prawda jest taka, że wiemy cały czas niewiele. Szumnie zapowiadane na trailerze, z zeszłego E3, licencje na NASCAR i WRC, prawdopodobnie skończą się jedynie na licencjonowanych wózkach, kierowcach i tego typu duperelach. NASCAR nie został, odłożony na bok, coś tam niby troszkę o nim wiemy, ale WRC ? NIC, kompletnie NIC...

Nie wierzę w to, że "szanowny" Kaz nie pochwaliłby się specjalnie stworzonym i zaimpletowanym w "karierę" sezonie WRC- z miejscówkami, trasami, samochodami i prawdziwymi kierowcami. Widzieliśmy 2? 3? samochody na licencji WRC i end!

 

Nie wiem, ale Kaz i spółka za dużo obiecali, nie podołali i obudzili się z ręką w nocniku. Teraz próbują, "niby" kończą i szlifują... Oby, tylko tak "ciężko" pracowali nad tym wszystkim co obiecali tak żeby całość miała ręce i nogi.. oby. Bo jeśli okażę się, że przesuwają sobie premierę bo impletują 3D i sterowanie pod różdżki, to chyba wyjdę z siebie :/

 

Najchętniej, nie kupiłbym tej gry. Moje ciśnienie na nią spada co raz niżej. Jeszcze przed rokiem dałbym się za nią pokroić, a teraz? Phi, za przeproszeniem, koło ch**a mi to lata... Nie ma mowy o kupowaniu w premierę (ciekawe kiedy?), uprzednio pójdzie ciężka analiza recenzji, wrażeń i opinii. Jeśli wtedy dojdę do wniosku, że "PD dało radę" - może nie do końca, ale włożyli w tą grę swoje "serce" to jak najbardziej jestem na TAK. Nie myślę nawet, jak zareaguję gdy dowiem się, że gra jest całkiem inna, niż została nam zapowiedziana.

 

Życzę Wam i sobie 4 rzeczy:

1) Premiera w tym roku;

2) Masakrycznej prezentacji GT5 na konferencji SONY;

3) Tego by gra sprostała oczekiwaniom większości( bo wszystkim się nie da )na całym świecie;

4) Oby, po tylu latach dewelopingu, nie wyszedł z niej typowy średniak jak GT PSP;

 

A i jeszcze jedno SONY, dlaczego mając tak potężnego asa w rękawie, zachowujesz się tak jak gdyby go nie było/nie zależało Ci an nim?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A i jeszcze jedno SONY, dlaczego mając tak potężnego asa w rękawie, zachowujesz się tak jak gdyby go nie było/nie zależało Ci an nim?

To jest też dla mnie zagadka.

 

Rozumiem gdyby chodziło o jakąś niszową/mniej znaną markę w której Sony nie pokładałoby dużych nadziei. Ok albo projekt do kasacji albo dłubcie sobie ile chcecie i tak Wasza gra hitem nie będzie, nie śpieszy się.

Ale mówimy o GT. Serii/grze która z miejsca stałaby się najprawdopodobniej najlepiej sprzedającym exem Sony. O grze która ma miliony fanów. Cholera o grze legendzie.

 

I co zostało teraz z tej legendy nic, kompletnie nic. Pośmiewisko i śmiech na sali. Nawet najwytrwalsi fani już chyba dawno "skreślili" ten tytuł. I stracili nadzieję.

 

Dla mnie to wygląda tak jakby nawet Sony nie miało żadnej kontroli nad poczynaniami PD, Kaza....szkoda, wielka szkoda, że tak to wszystko się potoczyło. Bo kto nie pograłby sobie w nowe GT, w GT na Ps3.

 

Jedno jest pewne GT5 przejdzie do historii jako gra która wyszła na screenach i trailerach.

Edytowane przez SłupekPL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gameplay z Nurburgring 24h.

Porównanie obecnej wersji toru z ta pokazywaną wcześniej. Po lewej oczywiście nowa wersja.

diff.jpg

Jak widać zmiany są dosyć spore. Jestem ciekawy dlaczego wcześniej ciągle pokazywali tą brzydką wersję N-Ringu skoro mieli dużo lepszą...

E: Zastanawiam się... czy lepiej byłoby mieć pusty tor z lepszymi drzewkami czy tak jak zdecydowało PD, czyli "żywy" tor ale z kartonową roślinnością :unsure:

 

E2: 2 kolejne filmy.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

ten pierwszy filmik wystraszył...może to przez lipną jakość i przekłamane kolory bo lepiej to wygląda na tych zdjęciach. Bynajmniej jest lepiej, poczekam na normalną jakość.

Jakby to powiedział feisar - namioty, baloniki i kolorowanki to ozdóbki wymyślone przez T10 :D

Edytowane przez bigdaddy
Odnośnik do komentarza

Po obejrzeniu tych filmików na mojej twarzy ponownie zagościł uśmiech. Uczucie prędkości, praca zawieszenia które "chodzi" na nierównościach, iskierki, poluzowany zderzak...może to niewiele, ale biorąc pod uwagę ogromną posuchę w konkretach na temat postępów w pracach, to całkiem dużo contentu jak na jeden raz :smile: Drzew nie będę się czepiał, bo narzekanie i tak niczego nie zmieni - są przeciętne, ale i tak pewnie tylko na replayach będą kłuć w oczy.

Nie chcę się jeszcze napalać, ale mam nadzieję(który to już raz?) że tym razem GT5 jest już na ostatniej prostej...byleby tym razem nie była zbyt długa(ten rzekomy listopad 2010 byłby jeszcze do przełknięcia)

Odnośnik do komentarza

Na tym pierwszym filmiku jak gosciu przywala pod koniec w bande widac ze ludziki sa gorzej wykonani niz ci w GT5P , ktorych widzimy na trasie w alpach

 

Co do tego porownania od Emeta , to nie rozumiem dlaczego wywalili ze starej wersji ten kozacki widoczek z budynkiem w horyzoncie. Nie wiem dlaczego ale bardziej podobala mi sie stara wersja trasy, moze to przez widok albo oswietlenie.

 

Jak w finalnej wersji nie bedzie mozna zmieniac por dnia( nie ma jak wyscig o swicie :> ) jak naobiecywali to GT jest pogrzebane, po NFS:S dynamika w nowym GT odstrasza od gry , chyba ze jestes maniakiem z kolkiem za 500zl to juz inna sprawa...

Edytowane przez AbraHAM
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

po NFS:S dynamika w nowym GT odstrasza od gry , chyba ze jestes maniakiem z kolkiem za 500zl to juz inna sprawa...

jak dla mnie te porównianie jest troszke chybione bo moim zdaniem porównujesz gry z 2 róznych biegunów.

 

ps kierownica to 400zl :P

Odnośnik do komentarza

po NFS:S dynamika w nowym GT odstrasza od gry , chyba ze jestes maniakiem z kolkiem za 500zl to juz inna sprawa...

jak dla mnie te porównianie jest troszke chybione bo moim zdaniem porównujesz gry z 2 róznych biegunów.

 

ps kierownica to 400zl :P

Nieraz slyszalem opinie ze GT a nowy NFS to inne gatunki, (moze gt podchodzi pod symulator lodzi podwodnej ?) tylko tym razem chodzi mi o dynamike w sensie sterowania, grajac w gt5 na padzie myslalem nieraz ze usne ( ta gra nie wymaga skupienia) , co innego grajac na kierownicy gdziee nieraz mialem poczucie ze siedze za prawdziwym kolkiem

 

Wszystko fajnie ale nawet te 400 zl to za duzo na przecietnego uzytkownika ...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...