Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

 

SarcasmAlert.gif

 

Ejj... zbyt sielankowo się tu zrobiło, przecież ta gra jest tworzona ponad 5 lat, ludzie ! PD dodało tylko lipny deszcz, zmienną porę dnia, edytor tras, NASCAR, WRC, wyzwania, nowe trasy, kartingi, ślady opon, porządne zniszczenia i masę masę innych dupereli jak A-Spec, B-spec WTF?!

Tyle lat pracy, tyle lat a drzewek dalej nie poprawili .. <_<

 

 

 

 

 

 

 

 

Ktoś jeszcze nie wierzy w ten tytuł ? Anyone ? :whistling:

Odnośnik do komentarza

(pipi) MAJĄ MNIE !!! Tzn już dawno mnie mieli !!!

 

Ktoś napisał, że może poczekać na wnętrza wszystkich aut.... ale MY NIE. My chcemy GT5 z autami podzielonymi na premium i standard. S.ram na ten podział. Ja chcę tylko upalać !!! Wziąć sobie beztrosko jakiegoś uturbionego AWD i tagrać bo jakiejs krętej trasie :) I zostawiać ślady na asfalcie!!! Z dobrą fizyką oczywiście :)

Odnośnik do komentarza

do miejmy nadzieje poprawy pozostaje deszcz z innych kamer na autach np. z widoku z maski w ogóle go tam nie ma :) krople tez powinny spływać po niej, ale tak czy siak robi wielkie wrażenie z widoku z kokpitu.

 

---

 

Laguna Seca gameplay

http://www.gamersyde.com/stream_gran_turismo_5_tgs_laguna_seca-17201_en.html

 

wygląda fantastycznie, jedynie do poprawy kanciaste cienie.

Edytowane przez peter
Odnośnik do komentarza

[czepiam się]

http://www.gamersyde.com/stream_gran_turismo_5_tgs_rain_gameplay_dark_-17179_en.html - jak jedzie tutaj w deszczu i wjeżdża do tunelu to szyba pozostaje mokra po bokach tam gdzie wycieraczki nie dosięgają a na innych filmikach, np. Subaru jak jedzie w deszczu i wjeżdża do tunelu to w ułamku sekundy szyba robi się sucha

[/czepiam się]

Odnośnik do komentarza

[czepiam się]

http://www.gamersyde..._-17179_en.html - jak jedzie tutaj w deszczu i wjeżdża do tunelu to szyba pozostaje mokra po bokach tam gdzie wycieraczki nie dosięgają a na innych filmikach, np. Subaru jak jedzie w deszczu i wjeżdża do tunelu to w ułamku sekundy szyba robi się sucha

[/czepiam się]

 

Moze to zalezy od predkosci jazdy, jak wiadomo ped powietrza spycha krople :whistling::D

Odnośnik do komentarza

do miejmy nadzieje poprawy pozostaje deszcz z innych kamer na autach np. z widoku z maski w ogóle go tam nie ma :) krople tez powinny spływać po niej, ale tak czy siak robi wielkie wrażenie z widoku z kokpitu.

 

---

 

Laguna Seca gameplay

http://www.gamersyde.com/stream_gran_turismo_5_tgs_laguna_seca-17201_en.html

 

wygląda fantastycznie, jedynie do poprawy kanciaste cienie.

 

czy na tym filmiku nie jest to przypadkiem auto typu "standard"?

 

A i na tym filmiku z Impreza WRC w deszczu, nie ma kibiców :(

Edytowane przez rydziu87
Odnośnik do komentarza

Cieszę się bo te wszystkie rzeczy, które mówiłem, że będą są. Nie wszyscy wierzyli (nie mówię koniecznie tylko o forum PSXE) w to co gadałem, ale jest.

 

2vt5hfa.jpg

 

Te rzeczy były już zapowiadane parę lat temu.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

Czesciowo jest :P

 

Troche dziwne ze w lusterkach odbijajace sie latarnie nie oddalaja sie od nas tylko poruszaja sie w naszym kierunku...zupenie jakbysmy jechali do tylu.

 

Czekaj sobie na PS4.

 

To samo przeczytałem na NeoGafie, ty też? Polecam obejrzeć filmik, a nie oceniać po gifach które są zapętlone.

 

2s0odac.jpg

 

Fajnie te eventy się zapowiadają. Na oficjalnej już są filmiki w HD.

 

34jf6gm.jpg

 

photo05a-1.jpg

 

2s7tk50.jpg

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

Zajebiście, że będzie można strzelać. Ciekawe czy będą jakieś perki.

 

Widok TTP dalej jest do bani i nie da się tak grać. Już w czwórce było gorzej niż w trójce. W ogóle nie da się wyczuć prędkości i samochodu. Obok standardów to obecnie najgorsza rzecz w tej grze.

 

jsmenugtauto02.jpeg

 

Lol nawet pianę z mydła dali

które wygląda jak rozpikselizowane...

 

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...