Skocz do zawartości

Dla poczatkujacych, nie wiesz czegos? Wejdz tu.


Di

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 165
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

więc drogi kolego chodzi mi dokladnie o to, ze rozkrecajac pada (x360) i w odpowiedni sposob rasując "krzyzak" tam gdzie trzeba, uzyskujemy efekt krzyzyka bardzo zbilozny do tego z ps3. pytanie brzmi tak samo jak wyzej............ a moze powinno brzmiec czy w ogole ktoś z Was wie o czym mowie? hehe

Odnośnik do komentarza

Hej, mam 2 pytanka:

 

1. jak wyrywać się z rzutów ?

2. jak zrobić panterkę ? Jest to chyba cios który ma każda postać i robi się ją z leżenia.

 

I bonusowe - znacie jakiś uniwersalny sposób na "dobre wstanie" ? Chodzi o to, że w ostatnim dojo położenie na deski = co najmniej połowę paska życia mniej (krew już mnie zalewa >_<)...

 

(chodzi mi o Dark Resurection na PSP)

Edytowane przez garam
Odnośnik do komentarza

Z rzutów wyrywasz się poprzez wciśnięcie 1,2 lub 1+2 - w zależności od tego jakiego rzutu użyje przeciwnik (z 1+3 wyrywasz się naciskając 1, z 2+4 - 2, a z 1+2 - 1+2). Rozpoznać który rzut idzie można patrząc na ręke, którą przeciwnik próbuje cię złapać (1+3 - lewa ręka, 2+4 - prawa ręka, 1+2 - obydwie ręce). Nie jest to proste i wymaga niezłego refleksu, no i ogrania.

 

Uniwersalny sposób wstawania to techroll (1 lub u+1 w momencie uderzenia ziemi), ale nie zawsze jego wykonanie jest możliwe ze względu na ciosy przybijające do ziemi - wtedy trzeba kombinować ;]

 

Co do panterki, to nie napiszę Ci jak się ją robi, bo tylko wyrządziłbym tobie krzywde.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dlaczego krzywdę ? :D Nie jestem jakiś nie wiadomo jak początkujący - gram jeszcze od PSX'a a w DR jestem na ostatnim dojo :) (jako Lili, Chworangiem zbytnio nudziły mnie poprzednie doja by grać w ten tryb ;) ) więc raczej nauczę się ją robić tylko w odpowiednim momencie.

Edytowane przez garam
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...