Skocz do zawartości

Dla poczatkujacych, nie wiesz czegos? Wejdz tu.


Di

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 165
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Szypcio, nie, to wszystko jest na serio. Na prawdę przez 2 godziny mieliśmy ubaw z tego że Snej usłyszał gdzieś "perfecta" a że nie chcieliśmy mu uwierzyć to postanowił zadać pytanie na forum:P. Nie wierzyłem że to zrobi, no ale to zrobił;D.

 

Snej, no 4 walki więcej w tekkena, no faktycznie mnie obiłeś, już nie mówiąc o streecie;D.

Ja sobie jaj nie robię, ani nie robię nikomu na złość. Nie wiem czemu w tym dźwięku, który randomowo się pojawia przy ciosach, słyszysz "perfect". Nie dość że jest on strasznie niewyraźny, w odróżnieniu od faceta gadającego na początku każdej rundy, to jeszcze jest to inna barwa dźwięku, a już w dwóch komentatorów na pewno nie uwierzę ;D.

Edytowane przez CheeseOfTheDay
Odnośnik do komentarza
a tam w(pipi) ;pp powiem to samo co ty powiedziales jak ja wygrywalem...."to ze wygrales o pare punktow (6 walk dokladnie) to nic nie znaczy"

No, szkoda że nie policzyłeś sobie tych pierwszych kilkudziesięciu walk które graliśmy. "to była rozgrzewka wtedy" xDD W twoim stylu. Ale nieważnie, nie o tym ten temat.

^^ jedyna moja porazka to z Liberem byla....w streeta ;d;d;d;d;d;d

Ze mną też w strita dostałeś ostro ;p Ale kupisz, pograsz i bedzie lepiej.

 

@Di - i tak wiem że nie zdam, wiec już sie nie przejmuje ;p

@Liber - jednak troche wiecej niż cztery, z tego co pamietam. Ale jak już pisałem nie od tego jest ten temat. Na temat strita sie nie wypowiadam ;] Co do tego że "usłyszałem gdzieś perfecta", to nie mówiłem tego dlatego że usłyszałem raz, bo wydawało mi sie że to jest powszechnie wiadome. W tamtej sytuacji rozśmieszyło mnie to, jak powiedział to 3 razy w ciągu jednego juggla którego robiłeś.

 

I tak nie dam sobie wmówić że czegoś takiego nie ma, choćby nikt sie nie zgodził, po prostu wiem że mam racje. To że nie słychać tego wyraźnie w filmiku który dałem nic nie oznacza. I tak sie zdziwiłem że tak szybko coś znalazłem. Dobra, narazie koniec tematu, ale jeszcze powróce jak zbiore dostateczne dowody :F

Odnośnik do komentarza

Po dogłębnej analizie tegoż dźwięku jestem w stanie przyznać 50% racji Snejowi i 50% na to że Henio krzyczy "Apsikkk"...

Sprawdziłem wszystkie odgłosy (henia i lwa) z tekkena 5 DR (na psp) , ponakładałem je na siebie w różnych odstępach czasowych.Co w efekcie dało 2 różne dźwięki wysyłane pod stereo.Po "spłaszczeniu" dźwięku do poziomu podobnego w TV-CRT (chyba ze 30 różnych dobierałem) wyszło szydło z wora.Brzmi to mniej więcej jak "harfshik" , "FarSick" lub "Perfhikt".

Nie nabijać mi się tu proszę ze Snaka xD On tylko parówki we flakach jada :P

 

#Edit-Musiał się tam wpiąć 3ci randomowy dźwięk.Jeszcze pokombinuje.Jak będę miał już trochę więcej tego to na potwierdzenie wyślę.

Edytowane przez Keii
Odnośnik do komentarza

Miło mi że mnie popierasz choć w części, ale niestety musze powiedzieć że niepotrzebnie robiłeś to co robiłeś, gdyż ten dźwięk (dokładnie taki sam, na tv bez problemu słychać że to "perfect", praktycznie taki sam jak na końcu rundy) pojawia się (cały czas nie wiem od czego to zależy kiedy) także w walkach innymi postaciami - inaczej nie pisałbym o czymś takim, bo wiadomo by było że to charknięcie Henia czy coś ;] Akurat sytuacja do której sie odniosłem dotyczyła walki Kaza i Bryana. Tak naprawde każdy słyszał to w czasie gry dziesiątki razy, po prostu nikt nie zwrócił na to uwagi. Nic wielkiego.

Odnośnik do komentarza

Dziwię się, że kłócicie się o cos tak oczywistego. Może ja wiem to dlatego, że chodziłem do klasy IB i umiem angielski na trochę wyższym poziomie, niż ten, który wystarczy do włączenia gry. Snake. ma rację, komentator mówi perfect. Nie wiem, czy to jest efekt nałożenia dwóch dźwięków, czy tak miało byc, ale w efekcie słychac słowo "perfect". A wszyscy, którzy polemizowali na ten temat i się nie zgadzali ze Snakiem. po prostu się ośmieszyli. Niestety, niektórzy chcą komuś dopiec na siłę, tak dla zabawy, mimo, że sami nie są pewni kto ma rację. Nawet jeśli sami nie mają, ale znajdzie się jeszcze ktoś, kto ich poprze, to się doczepią. Musieliście się dowartościowac przed monitorem, bo w "realu" nie umiecie? Czy po prostu jesteście takimi chamami?

@ Snake.

Nie dyskutuj z kretynem, bo najpierw zostaniesz ściągnięty na jego poziom, a potem on pokona Ciebie doświadczeniem :D

Ja bym dał sobie siana, bo po co dyskutowac z kimś, kto nie jest tego warty...

Odnośnik do komentarza
A wszyscy, którzy polemizowali na ten temat i się nie zgadzali ze Snakiem. po prostu się ośmieszyli.

(...)

Czy po prostu jesteście takimi chamami?

(...)

@ Snake.

Nie dyskutuj z kretynem

Czy jeśli ktoś czegoś nie słyszy to rzeczywiście się ośmiesza i jest kretynem?

Swoją drogą to nie obrażaj innych użytkowników bez powodu, bo 20% na forum można łatwo dostać. (tak, wiem, ta druga część cytatu to nie obraza tylko pytanie)

 

Musieliście się dowartościowac przed monitorem, bo w "realu" nie umiecie? Czy po prostu jesteście takimi chamami?

A nie wziąłeś pod uwagę tego, że znamy się z "reala" i lubimy tzw. "forumowe napinki", z których się potem w ów "realu" śmiejemy?

 

Tak to niestety jest, jak do dyskusji włącza się ktoś trzeci... :closedeyes: Sneju, przyznaj się że to jakiś Twój kolega.

Odnośnik do komentarza

Ja dopiero "coś" usłyszalem po obejrzeniu walki w HD. Ale nie jestem do konca pewien co to jest. Wydaje mi sie, ze to jakies "chrzakniecia" połaczone nakładaniem sie innych dzwiekow, wiec sprawe olałem.

EDIT:

Teraz słuchałem u kolegi na lapku na głosniczkach. Musze przyznac, ze dopiero teraz ten perfekt słysze. Wczesniej na słuchawkach nie slyszałem. TRoche to dziwne. Sprawdze to jeszcze w domu.

Edytowane przez janix
Odnośnik do komentarza
Dziwię się, że kłócicie się o cos tak oczywistego. Może ja wiem to dlatego, że chodziłem do klasy IB i umiem angielski na trochę wyższym poziomie, niż ten, który wystarczy do włączenia gry.

 

A może to dlatego bo jesteś jednym z tych ludzi który bardzo łatwo "łykają" wszelkie teorie bez żadnego wcześniejszego ich potwierdzenia jakimiś konkretnymi dowodami? Angielski nie jest tu w ogóle potrzebny, ja czytając wczoraj tego tamtego posta puściłem to mojej dziewczynie, która zarabia na życie ucząc w szkołach angielskiego i gdy spytałem się jej czy słyszy perfect uśmiechnęła się i powiedziała "lol", i tak naprawdę jej zdanie w tym temacie nie ma dla mnie znaczenia, bo do czegoś takiego nie jest potrzebna żadna znajomość angielskiego, wystarczy grać w bijatyki by wiedzieć co to, oraz jak wymawia się "perfect".

Poza tym wystarczy się trochę wsłuchać by zaobserwować, iż ten dźwięk jest zbyt mało wyraźny (a skoro niby jest to jakieś słowo to czemu nie jest to wyraźne tak jak wszystkie kwestie w tej grze) i że może być to cokolwiek, nawet pervert (jeżeli upieramy się już przy jakimś słowie), poza tym jest to inna barwa dźwięku niż głos komentatora, no i inaczej brzmi niż perfect na końcu rundy który jest cichszy, wypowiadany dłużej.

 

I nie panie Malid, nie uważam że posiadanie własnego zdania przy, już nawet nie prawdzie przez ogół znanej, ale jakiejś tam teorii, jest równoważne z ośmieszaniem się. Naprawdę, bardzo niedojrzałe stwierdzenie.

 

No ale, chyba nie powinienem oczekiwać dojrzałości od kogoś, kto wpada tu nie wiedząc tak do końca o co chodzi i kto obraża ludzi w ogóle ich nie znając.

 

Sneju jak chcesz to szukaj dowodów, na pewno nie będzie Ci łatwo no bo tak jak już mówiłem, w przeciwieństwie do chickena czy innych great'ów jest to nie wyraźne (i dlatego nikt wcześniej, przez tyle lat, na to nie zwracał uwagi) i po prostu tak będzie, że część będzie za czymkolwiek, część na perfectem a 90% będzie miała to w nosie bo to naprawdę popierdółka.

 

Dla mnie koniec tematu:P.

Edytowane przez CheeseOfTheDay
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mam pytanie, nie linczujcie mnie :(

Czy w tekkenie tym z PSS, jest jakis story mode? Czy tylko Arcade? No wiecie filmiki po zakonczeniu wątku etc. Pamietam w T2, kazda postac miala filmik + odblokowywała sie dodatkowa postac. Czemu tutaj tego nie ma? ;[

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Co za różnica? Podstawy każda postać ma takie same jak w 5.0 (no, są pewne wyjątki), reszte rzeczy, jak zastosowanie nowych ciosów czy lepsze juggle, można sobie doczytać w internecie ;) A w przypadku Hwo to prawie że nic się nie zmieniło. Poza tym skąd wiesz, że on pytał o DR'a? ;p

 

Poradnik do Hwoaranga był, z tego co pamietam to nawet taki nie najgorszy, w numerze 105 ;)

Edytowane przez Snake.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.