Skocz do zawartości

Dla poczatkujacych, nie wiesz czegos? Wejdz tu.


Di

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 165
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

dół+przód+kwadrat,trójkąt

 

 

W grze jest coś takiego jak PRACTICE MODE, a tam COMMAND LIST...

 

Dzięki, zaraz sprawdzę. Wiem że jest taka bardzo pomocna opcja, ale nie ma tam wszystkich ciosów podanych niestety (a może stety? ) :)

Odnośnik do komentarza

Dzięki.

Gram na Very Hardzie, pokonuje większość przeciwników w trybie Arcade, natomist ZAWSZE powtarzam walkę po kilka razy gdy walczę z postacią płci żeńskiej.

Te baby są takie potężne gdy gra nimi konsola czy tylko tak mi się wydaje ?

Odnośnik do komentarza

O Mishimach za długo się rozpisywać, bo mają zbyt wiele różnych cech.

Anna i Nina -> dwie zupełnie różne postaci (juggle, zgadywanki, okizeme etc.)

Kuma i Panda -> w poprzedniej części Kuma miała jednego juggle'a więcej, w T6 nie wiem, czy tak jest; no ale te postaci są w jednym slocie

Christie i Eddy -> różne animacje rzutów (Christie chyba dalej ma po niektórych gwaranty), inny zasięg (ponoć Eddy ma trochę lepszy)

 

 

Oczywiście powyższe postaci mają również różne przedmioty do ubrania.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Gram w Tekkena 5 DR na psp, zauważyłem, że niektórymi postaciami bardzo ciężko jest wykonać zwykły cios kwadratem.

Na przykład cios Julii 1,1,1 po prostu nie da się zrobić w normalny sposób, muszę nawalać w kwadrat jak najszybciej i dopiero po chwili wychodzi.

Coś nie tak z konsolą czy tak ma być? :blink:

Odnośnik do komentarza

Panowie, mam pytanie. Grywamy sobie u znajomego w T6 i jest pewien problem, a u siebie nie mam nawet jak sprawdzic bo mam 1 pada, a wiec : czy da sie przypisac L/R dla pada oznaczonego np. numerem 2? W konfiguracji jest tylko 1 pad i to ten z nr 1.

 

Jesli bylo to przepraszam, ale i prosilbym o odpowiedz bo jednak uzywa sie tych przyciskow - tak, wiem, "prawdziwi" nie uzywaja, hehe ;), prawdziwi tez nie graja na padach.

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

ok Moja siostra dorwala T6 i widze ze ma ogromne problemy, jako ze ja nie moge jej pomoc ( zatrzymalem sie na t3 :)

jak pokonac to cos w arcade mode stage 7? taki dziwny robot?

i jaka postacia najlatwiej pokonac tego dziwnego krysztalowego smoka w ostatniej rundzie?

zal mnie sie jej robi jak wchodze do pokoju widze na liczniku 25 minut i ostatnia runda. wracam za jakis czas a tam na liczniku 1h 25 minut i dalej ta runda:D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...