Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1306

  • ogqozo

    1217

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1119

City tez mogło to wygrać gdyby Silva nie czekal aż ustawią mur w bramce ;)

 

Biorąc pod uwagę wszystkie dobre sytuacje skończyłoby się na jakimś 5-2 dla Liverpoolu.

 

Reina powinien wyleciec z boiska za ten swoj wslizg, po ktorym pilka trafila w reke. A druga zolta dla Mario to kpina... ogolnie dobry mecz

 

I bez kartki City było słabe.

Odnośnik do komentarza

Bo kilku zawodników jest przecież zaje.bistych :) Ale jak w składzie widzimy berbatova, gibsona, evansa, dioufa i machedę, to wynik może być tylko jeden. Ci zawodnicy, których wymieniłem przed chwilą, są wg. większości kibiców United ludźmi do odstrzału. Szkoda, że Ferguson myśli inaczej i wiąże jakieś plany z takim berbatovem czy evansem. Dla mnie to nieporozumienie, by takie patałachy grały w UNITED. Mam nadzieję, że coś z tym zrobią w niedalekiej przyszłości.

Co do młodych talentów - jest ich sporo przecież, choć większość nie jest ze szkółki. Cleverley, bracia Da Silva, Smalling, Jones, Welbeck, Morrison, Pogba, Lingard, Fryers, Cole. Mógłbym wymienić jeszcze kilku zawodników, ale i tak by to nikomu nic nie mówiło.

Młodzież jest utalentowana, ale Ferguson dziwnie postępuje, bo jakoś na początku sezonu, kiedy grali właśnie ci młodzi piłkarze, gra się wyjątkowo kleiła i była miła dla oka. Potem zaczęło się kombinowanie i mamy spadek formy, "bo berbatov też chce grać". Sir Alex też ma czasem odchyły, ale mam nadzieję, że przejdzie mu i wypier.doli wszystkich złamasów, których wymieniłem na początku tego posta.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No grał już tydzień temu z Wolves i wypadł bardzo dobrze, aczkolwiek... był to mecz z Wolves. Widać jego barcelońskie wyszkolenie, co ma zalety i wady, biorąc pod uwagę, że został przecież kupiony jako awaryjne zastępstwo Essiena i Mikela. Chelsea powoli przestaje być angielskim zespołem, w tradycyjnym znaczeniu słowa, a zaczyna podchodzić pod Arsenal swoim nastawieniem na technikę i otwartą grę. Nawet jeśli wywalą AVB, następny menedżer nie za bardzo będzie mógł wrócić do grania twardo i prosto, bo po prostu zupełnie nie będzie miał do tego piłkarzy.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...