Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

Juz jakis czas temu pisano, ze 30 mln to dlug za sam niezrealizowany projekt nowego stadionu przez brak zgody urzędasów. Drugie, ze LFC w ogole albo za grosze sprzedaje, a Carolle czy inne Downingi kosztowaly sporo... ale faktycznie mimo wszystko dlug na poziomie 90 mln to nie jest dlug jak u innych siega on nawet po 600 mln i wiecej

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 15,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1306

  • ogqozo

    1213

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1117

Gdzieś mi się obilo o takich długach chyba w Realu

Podobno Legia ma 260 mln w PLN. Tak podal jakis raport zadluzenia polskich klubow wiec nie zdziwiloby mnie jakby kwoty 600 mln € byly na porządku dziennym wsrod najwiekszych klubow na swiecie

 

 

http://www.eurofutbol.pl/news/693042-Ayre-twierdzi-ze-Liverpool-nie-bedzie-sprzedawal/

Edytowane przez astex
Odnośnik do komentarza

Aha, obiło o uszy i nie zdziwiłoby cię. No w Anglii tylko United ma naprawdę dużo większy, okolice 300 mln, tyle że ten dług będzie raczej malał z każdym rokiem, bo United ma ogromne dochody. Rok fiskalny większości klubów się nie zamknął, więc trudno porównywać na ten moment, ale jeśli przyjąć dane z końca zeszłego sezonu, to Liverpool już byłby gdzieś w czołówce, bo Arsenal i Chelsea miały właśnie tak ze 100 mln wtedy.

 

Te 600 mln Realu to jest zupełnie inna rzecz liczona, wszystkie zobowiązania. Według metody UEFA dług Realu wynosi jakieś 50-100 mln euro.

 

To owszem prawda, że zapewne Liverpool się nie ma czym przejmować, bo jest klubem o zbyt dużej tradycji. Jeszcze pewnie daleko musieliby upaść, żeby przestać mieć komplet na każdym meczu, niezależnie od poziomu sportowego. W Anglii jest dużo meczów, razy 45 tys. biletów, to daje pewną stabilność. No ale nie, prawie 100 mln funtów to nie są grosze w porównaniu z nikim.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Nie wiem tez jak liczony byl ten dlug 87 mln. Tak jak mowie. 30 mln £ Liverpool utopil w samym projekcie stadionu w tym zgody na budowe. Do tego transfery ktore nie maja sie prawa zwrocic. 22 mln ktore byly wczesniej to rowniez smieszny dlug jak na sam dochod od Standard Chartered to 25 mln £ na rok i 25 mln za sezon od Warriora. Poza tym temat rzeka, bo klubu bez dlugu nie ma bo tak funkcjonuje dzisiejszy biznes, ze mozesz miec ogromne dochody i miec dlugi.

Odnośnik do komentarza

Całkiem fajny mecz do oglądania, choć wynik rozczarowuje. W pierwszej połowie Manchester grał bardzo dobrze i szybko zdobyli 2 gole. Nie wiem co tam się działo w szatni, ale po przerwie wyszła drużyna patałachów, która nawet się bronić nie potrafiła.  De Gea wyjął trochę piłek pod koniec, ale przy pierwszym golu jak często mu się zdarza obserwował sobie piłkę zmierzającą w stronę bramki. Mało brakowało, a Chelsea by to wygrała. Na dodatek Nani chyba złapał jakąś poważną kontuzję. Rewanż na Stamford będzie bardzo  trudny.

Odnośnik do komentarza

Strzał Teveza , ewidentna ręka w polu karnym Fellainiego , sędzia widzi tylko rzut wolny a mogłoby być tak ... po strzale sędzia gwiżdże . Jakaś sierota co nie umie sędziować ale ma papiery na sędziego ogląda powtórkę i decyduje o rucie karnym . Proste ? Nie dl mafiozów z Fifa i Uefa . Oni wolą czujniki w piłce czy tam bramce :)

 

Ale Everton dał radę !!!

Odnośnik do komentarza

To nie tak, że sędzia widzi "tylko rzut wolny". Jeśli piłka odbiła się od ręki Osmana, to nie można gwizdnąć drugiej, "lepszej" ręki Fellainiego, która była w polu karnym, ale potem. Trudno mi powiedzieć, czy ręka Osmana była, bo nie widziałem powtórki z dobrego ujęcia, tylko z boku.

Odnośnik do komentarza

No ale o zasadę mi chodzi bardziej . Mogliby kogoś przed monitor posadzić i w minutę podejmować normalne decyzje . I nie chodzi o jakieś tam spalone czy faule a konkretne decyzje typu padł gol , jest gwizdek i sędzia przed tv sprawdza czy wszystko gra . podobnie z ręką w polu karnym . Grają dalej a za minutę sędzia dostaje sygnał i wraca do karnego . Prosta sprawa ale to chyba tylko dla mnie :)

Odnośnik do komentarza

Ciekawy dokument o wykupieniu QPR przez milionerow z F1. Pokazuje cala droge od koncowych miejsc Championship w 2007 roku do awansu do Premier League. Kazdy fan pilki noznej, a w szczegolnosci BPL powinien to zobaczyc. Jesli nie ma nigdzie w internecie to mysle, ze w przeciagu najblizszego miesiaca powinna byc powtorka na Canal+ Sport. Polecam jeszcze raz

 

 

Mozna obejrzec dzisiaj o 15:10, lub w niedziele 24 marca o 18:25 na C+ Sport

Edytowane przez Qvstra
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

United ma już w zasadzie skończony sezon, wiele mówi o obecnym poziomie ligi angielskiej, jeśli mają niezłe szanse na pobicie rekordu na najwięcej punktów w historii. Zacięta zostaje raczej tylko walka o czwarte miejsce. Chelsea wyszła na Southampton bez Maty i Hazarda i oczywiście przegrała, więc Arsenal goni. Po kilku zwycięstwach z rzędu jednak liczy się też Everton.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...