Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1306

  • ogqozo

    1213

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1117

West Ham United pokazał dlaczego w tygodniu olewa ligę zwaną europejską . Zero prestiżu , zero kasy , zmęczenie - po co Angole tam drużyny zgłaszają to ja nie wiem ;)

West Ham spowodował ,ze w tygodniu wypadł mi kupon na LE, a teraz w weekedn poprawił wy(pipi)aniem nastepnego zakładu.

 

W sumie West Ham spowodował u mnie "strate" 1300 zł + Chelsea 500 zł.

 

Na szczescie 700 udało sie z tego odzyskac na innych zdarzeniach

 

West Ham - gardze mocno

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

Zwyrol ale de gea chce odejsc, nie mowia tego tylko dlatego by nie niszczyc jego relacji z kibicami bo jest "ryzyko", ze jednak rok jeszcze zostanie. De gea chce odejsc, United tez ostatecznie zdecydowal sie go puscic, problemem jest tylko Real, ktory chce go za grosze i groszowe oferty oferuje, jak daja kwote satysfakcjonujaca United to go pozegnamy, jesli nie daja - gra De Gea z nami jeszcze rok i potem odchodzi za friko bo na 100% nowego konkratu nie podpisze (pomimo, ze oferuja mu podwyzke)

 

tak sytuacja wg mnie wyglada analizujac te wszystkie wypowiedzi w tym okienku

Odnośnik do komentarza

Tylko chodzi o to ,ze Perez chce pokazać, ze on tu rzadzi a trafił na Van Gaala który jest tak samo dumny co głupi. Nawet jesli nie przejdzie de Gea i Real wypłaci mu nie wiem 6m. To za rok ma go za darmo wiec oszczedza duzo kasy.

 

Wiec tu raczej MU jest na straconej pozycji i na ich miejscu zaakceptował bym ta oferte na 25m GBP czy ile ona teraz wynosi.

 

A De Gea nie zapomni w rok jak sie broni

Odnośnik do komentarza

cwany real bo mysli, ze za tanio go wyciagnie bo przeciez za rok mialby go za darmo, sam chce grac u nich

united cwane bo niby zgadza sie z wola de gei ale chce odpowiedni hajs za to, a nie jakies drobne

de gea cwany bo mysli, ze skoro jawnie juz u nich nie chce grac, chcial go real i chcialo oddac united to myslal, ze zalatwi w to w chwile

 

mamy impas - pilka po stronie realu, znajac van gaala to woli zniszczyc degee by razem z valdesem obgryzali slonecznik na trybunach niz oddac go za drobne, za ktore nawet nie wykupi swojego pupila z ajaxu

Odnośnik do komentarza

 

LvG predzej zesle De Gee na rok do rezerw, albo każde mu choinke rozbierać niż odda za grosze do Realu, akurat United do najbiedniejszych nie należy, żeby musieć go teraz sprzedać i np wzmocnić potencjalnego rywala w LM.

United jest rywalem Realu w LM? Serio?

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...