Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

W ostatnich sezonach tak nie było? W 2013 mistrzostwo w dużej mierze to zasługa duetu Carrick - RVP. Piękne zwycięstwo nad City na Etihad 2-3 tak naprawdę to jeden wielki fart, bo w drugiej połowie MU nie istniało, a i tak wyszarpało te 3 pkty. Takich meczy było więcej, nie wiem czy niektórzy inaczej je widzą przez nostalgię czy po prostu ich nie pamiętają...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 15,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1306

  • ogqozo

    1213

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1116

Zenujacy united to jest teraz, united fergusona to byla pazerna machina wojenna z mentalnoscia zwyciezcow. Meczy gdzie im nie szlo, gdzie nie porywali bylo pelno ale 3pkt wpadaly...na farcie? Nie do konca, to byla druzyna, ktora nigdy sie nie poddawala, walczyla do konca, ilosc bramek czy sutuacji stwarzanych w ostatnich minutach czy w fergie time to juz legenda. Tego sie samym fartem nie da tlumaczyc. Teraz jest united, ktorego nikt sie nie boi, ktory nie walczy, ktory nie ma wiary sam w siebie

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Bardzo ładnie napisane, poleciał plusik. Były mecze gdzie nie szło, ale mimo wszystko zawodnicy wierzyli w zwycięstwo i kreowali sytuacje bramkowe, za Van buraka tego nie ma, w ostatnich meczach było widać, że memfis coś zaczyna próbować grać to siedzi na ławce, na początku sezonu jak się wyjątkowo kopał po czole to grał w każdym meczu, gdzie tu logika. Mógłbym tak jeszcze dużo naględzić, ale temat zaczyna przypominać teatr jednego klubu :whistling:

Bramka Alliego wczorajsza to jest póki co gol sezonu, co on pyknął https://vine.co/v/iiBvKIep7xV

Odnośnik do komentarza

Biorąc pod uwagę cały sezon i rangę przeciwnika to to był naprawdę dobry mecz w ich wykonaniu :reggie: Dobre zawody Costy i Fabregasa, wy(pipi)ali trenera to i od razu schudnąć im się chciało, nie do poznania sylwetkami chłopaki.

 

 

edit. jeszcze taka ciekawostka

12552619_1536711319954933_10098720341775

Edytowane przez Bielik
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Komentatorzy, że bardzo dobry mecz Chelsea. Lekko skisłem, patrząc na to że Arsenal potrafił sobie stworzyć sytuacje przy graniu w 10 i Chelsea ustawioną prawie całą drużyną przed polem karnym.

 

Obi Mikel na DMC nie zapominaj.

Nie wymagajmy zbyt wiele.

 

Obejrzałem raz jeszcze i jak na 14 drużynę ligi to w defensywie zagrali rewelacyjnie.

Edytowane przez Ore
Odnośnik do komentarza

 

Komentatorzy, że bardzo dobry mecz Chelsea. Lekko skisłem, patrząc na to że Arsenal potrafił sobie stworzyć sytuacje przy graniu w 10 i Chelsea ustawioną prawie całą drużyną przed polem karnym.

 

Obi Mikel na DMC nie zapominaj.

Nie wymagajmy zbyt wiele.

 

Obejrzałem raz jeszcze i jak na 14 drużynę ligi to w defensywie zagrali rewelacyjnie.

 

 

Jak na mistrza sprzed zaledwie roku, bronienie sie caly mecz z przewaga jednego zawodnik a to wiesz   :yao:

Odnośnik do komentarza

Co masz na myśli bronienie się? W suchych statystykach Chelsea była lepsza.

Poza tym za Mou na 10000% byłby bezbramkowy remis (o ile) także jest progres.

 

Mam na mysli to, ze jak grasz z przewaga jednego zawodnika od 18 minuty meczu to w statystykach powinna byc PRZEPASC a nie lekka przewaga. Nie wiem czy ogladalismy ten sam mecz ale ogolnie nie dalo sie zauwazyc ze na boisku ktos dostal czerwona kartke. Juz nie mowiac o tym ze spokojnie bylby remis jesli zamiast Flaminiego na boisku zostal Giroud. Mam przeczucie ze wykorzystalby ta setke, gdzie Flamini popisal sie nowym kopnieciem karate.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...