Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1306

  • ogqozo

    1217

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1119

Zaje.bisty mecz, już 4-2. Cieszy szczególnie gol Daviesa i asysta Mirallasa po rajdzie, dobrze że Kevin wraca do formy, bo jednak Barkley / Calvert-Lewin / Lookman na skrzydłach nie dają takiej jakości jak Mirallas w formie.

 

Lukaku strzela, szkoda że nie strzelił z Liverpoolem albo United ;/


Ciekawą rzeczą jest to, że Lukaku ma w tym sezonie Premier League więcej goli (23) niż całe Middlesbrough (22).

Odnośnik do komentarza

Chciałem coś powiedzieć, ale w połowie meczu dosłownie wysiadł mi prąd. Liczyłem na to, że jak zwykle będzie po 1-0 "hehe beka z Arsenalu", a potem wygrają i cisza w temacie, a tu taka niespodzianka. 

 

 

Ten mecz to chyba jakiś koniec ery. Arsenal jako jedyny przez całe 20 lat zawsze był w czołówce w Anglii, zawsze grał w LM. Teraz nie zagra, jestem teraz prawie pewien. Po części to efekt pecha i konkurencji, bo w innym sezonie taka gra przynajmniej na to 4. miejsce pewnie by czasem wystarczyła. Ale teraz nie wyobrażam sobie, żeby to odrobili.

 

 

Crystal Palace to ostatnio jakby dobra ekipa. To słabo brzmi po meczu z Palace pakować manatki, ale na dziś nie jest takie dziwne. Oczywiście osławione już oddalenie bocznych obrońców Arsenalu było wodą na młyn dla ich sprinterów-skrzydłowych. Plus... Mamadou Sakho chyba jest kapitalny w tym klubie. Kto wie, czy on sam nie uratuje Palace przed spadkiem, który przed jego przyjściem wydawał się mocno prawdopodobny.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Arsenal obecnie jest bliżej w tabeli (punktowo) do Crystal Palace niż do Chelsea, no jest to żenujące. Co do Sakho, to nigdy go nie ceniłem, może wpływ na to miał jego styl poruszania się i pokraczność, ogólnie wydawał się mocno elektryczny, ale trzeba mu oddać że teraz rzeczywiście wymiata. W dodatku przez długi czas nie grał (prawie rok), od sprzeczki z Kloppem, a tu z miejsca wbija do składu i staje się liderem.

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

Nominacje do POTY:

 

C9Rxn4JXsAE8rdn.jpg

 

Nominacje do YPOTY:

 

Lukaku, Kane, Pickford, Keane, Sane, Alli

 

Jakieś obiekcje? Nie wiem czy Alli nie zasłużył na nominację do zwykłego POTY, bo dziwnie to będzie wyglądało gdy wygra YPOTY, mimo że w tej samej kategorii nominowany jest Lukaku, jednocześnie nominowany właśnie ten stopień wyżej, do zwykłego POTY. Sam Alli jest w tym sezonie świetny i nie wiem czy nie dałbym go za Ibrę czy Kane'a. Mane też był świetny, ale powiedzmy że wyjazd na PNA i ostatnia kontuzja do końca sezonu go "usprawiedliwia".

 

Zawsze mało logiczne mi się te nagrody wydawały, tak jak dwa lata temu gdy Hazard w 2014/15 wygrał główną nagrodę, a dla młodego gracza wygrał Kane, mimo że Belg był nominowany do obu.

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

Jak co roku, uważam, że sens nagrody do 22 lat, na koniec sezonu, byłby niewielki, bo kandydaci by się sami wybierali, tak mała byłaby pula. Jak masz 10 piłkarzy w całej lidze w tym wieku, którzy faktycznie grają regularnie, z czego w dużych klubach jest czterech. A dwóch niespecjalnie by zebrało jakiekolwiek głosy, sorry Stones i Bellerin. Jak nagrody mają być za grę w Premier League, to średni byłby tego sens.

 

Alli pod nieobecność Kane'a pokazał się jako kluczowy gracz Spurs, ale dziś to już wygląda normalniej, czyli jest po prostu jedną z postaci, które każda robią swoją robotę. Bardziej bym się pytał, jakim cudem wśród nominowanych nie ma Christiana Eriksena. To nie jest taki strzelec, ale lider. 

 

W życiu bym dwa lata temu nie uwierzył, że to zdanie padnie, ale będę się chyba cieszył, jeśli jednak nie wygra N'Golo Kante. No ale niech sobie głosują na kogo chcą. Nominacje bez zaskoczeń, podejrzewam, że o ostatnie miejsce z Ibrą rywalizowali Diego Costa, Sadio Mane no i pewnie Alli.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...