Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

Przecież to ta sama ławka, co zawsze, plus minus jeden gracz z końca za kontuzje. Nikt z nich nie zagra w meczu o stawkę, czasem dostają z 10 minut, jak mecz przesądzony. W piątek w Birmingham Chelsea sobie zapewni mistrzostwo, to wtedy w ostatnich dwóch meczach zobaczymy Ake i inne Szalomy i Elizabeth Loftus-Policzek.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 15,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1306

  • ogqozo

    1213

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1117

Gość ragus

>rzucaj rublami w graczy, ale oni nie chcą przyjść, no bo jak to tak, do klubu który zajął 10 miejsce. nie będzie naingolanów i innych kulibalów

>kup byłego obrońcę Boltonu

>sprowadź króla memów Luiza

>rozpykaj ligę w drobny mak

 

 

 

 

 

 

 

 

J7YN1SU.png

Odnośnik do komentarza

Chelsea miało w tym roku ułatwiona sprawę przez brak pucharów. Zobaczymy w przyszłym sezonie jak teraz o top4 bije się 6 zespołów + Everton, a i z resztą wcale nie trudno stracić punkty.

 

Co Fabregas grał wczoraj to :banderas: Mam nadzieję że nie odejdzie chyba że w jego miejsce ma przyjść Veratti, a nie jakieś Bakajoki.

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

Włączam analny minus , szukam meczu Southampton - Arsenal i niespodzianka : kolejny raz pokazują mi środkowy palec :(

 

Też się zdziwiłem motzno... A w poniedziałek w przerwie meczu Chelsea-Boro reklamowali mecz na żywo 20:40... A tu retransmisja o 22 xDDDDDD Mam sentyment do PL w ich wydaniu, oglądam od dobrych 15 lat na Anal+, ale po tym co odwalaja w tym sezonie zycze im straty licencji

Odnośnik do komentarza

Przy sprawie z meczami popołudniowymi była przynajmniej informacja, co je grane; teraz publicznie o tym, czemu konkretnie nie leciał mecz, ani widu ani słychu przez 15 godzin, co w internecie jest wiecznością. Słabo ze strony stacji.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...