Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1306

  • ogqozo

    1213

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1116

Gość ragus

A Batman kochany w gazie. Dojdzie w tym sezonie trochę meczów, więc mam nadzieję, że coś tam ustrzeli, jak już Morata znudzi się po strzeleniu 30 goli :cool:

 

I znowu strzelił. Ale rakieta :banderas:

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Ok, znowu zrobiłem ligę w Fantasy. W tym sezonie już na pewno was rozyebie. Kto w ogóle wygrał rok temu? malin?

 

Nagród nie ma. Jest tylko prestiż na forum poświęconym grom telewizyjnym video dla dzieci, PSX Extreme.

 

Tutaj bardzo krótko o zasadach dla nowych graczy:

https://angielskieespresso.pl/2017/07/17/jak-rozpoczac-swoja-przygode-z-fantasy-premier-league/

 

Póki co mam tak o: 

 

d30b23ba8a3163d2.jpg

 

Mocno przycebulone na ataku i obronie, ale za to doyebana pomoc, pewnie w listopadzie nie będę już miał o co grać, no ale...

Kod do forumkowej ligi:

127048-221681

Odnośnik do komentarza

Zacznę z doyebaną pomocą ponieważ wydaje mi się, że to najważniejsza formacja. Więcej punktów za gola, częstsze asysty, punkty za przechwyty, wślizgi, dużo stałych fragmentów mają, udane krosy, podania, jakieś drobne za czyste konto, blabla. Jak nikt się nie połamie, to powinno być cacy.

 

De Brujne król asyst rok temu, gole też będzie miał, na bank będzie rotowany, ale to najbezpieczniejsza opcja w City, które w nadchodzącym sezonie raczej na pewno naje.bie blisko 100 goli.

 

Ozil w 3-4-3 w końcówce sezonu trochę odżył, dostanie podwyżkę i Alexis odejdzie, poczuje się ważniejszy, może zacznie biegać zamiast stać, zresztą, nawet na stojąco punkty robił, gorsze niż w sezonie 15/16, ale ufam, że wróci do formy. Teraz będzie miał dobrego napastnika przed sobą.

 

Łiljan dzisiaj fajnie grał, jest szybki, a Eden jest połamany, więc 7.0 za Brazylijczyka to promocja. I stałe fragmenty ma. Hazard wróci, to się coś wymyśli.

 

Kutinio wiadomo chyba. Dośrodkowania, strzały, drybling, chce (!) zostać w cienkim Liwerpulu. Mane chyba jeszcze trochę poleży w szpitalu. Cou powinien orać najbardziej ze wszystkich w tym chu.jowym, acz ofensywnym klubie.

 

Alli w sumie ma tylko za zadanie podtrzymać formę z końcówki ubiegłego sezonu. Często grał wyżej od Kejna.

 

Kur.wa, czuję się jakbym się tłumaczył xD

 

 

Nie chce mi się już pisać...

Defoe - w chu.jowym Sunderlandzie ten dziad robił dobre liczby, to teraz w Borucach na bank zaora (to znaczy, chciałbym). Raczej będzie miał rzuty karne.

 

Morata - nie wiem, będzie miał podania od Hazarda, Williana, Pedro, Fabregasa, Alonso. Jego zadaniem jest dostawić nogę.

 

Trzeci napastnik u mnie nie gra, bo powątpiewam w ustawienie 3-4-3 w Fantasy. Inwestycja w pomoc bardziej mi leży. Mam niegrającego 3ciego napastnika, TAKKK. Może się zemścić. Nie chcę póki co Kejna. Początki ostatnich 2 sezonów miał słabe, nie będę kusił losu. Poza tym, grają na większym Wembley teraz. Niby parę metrów różnicy, ale jednak trzeba w skali całego spotkania trochę tych metrów więcej pobiegać. Karne ma, tego szkoda, ale je.bany jest najdroży w całej lidze. Laca strzelił gola, w pozostałych 2 spotkaniach Arsenalu niewidoczny. No ale pisałem wcześniej, że Ozil ma teraz dobrego napadziora przed sobą, zobaczymy. Aguero i Jesus to loteria za duża. City ma taką głębię składu, że pewnie zapomniany Gundogan naje.bie najwięcej punktów. Lukaku przy filozofii Murinio nie będzie już tak orał, moim zdaniem. Zlatan rok temu też nie powinien, ale on nie jest człowiekiem. Zobaczymy. Runejów, Gabiadinich i Wardich przemilczę.

 

Obronę mam chu.jową, fakt. Ale kompromisy, panie. Cedric jak zdrowy robi liczby. I tańszy od Bertranda i moim zdaniem lepszy. Ake w Bournemouth dobrze chodził, miał parcie na bramy i asysty, a później Czelsi go zabrało spowrotem. Chu.je. Mustafi tańszy od Kolasinaca, też kompromis. Nigdy nie zagra w pomocy, ale niekiedy mu zejdzie i strzeli gola głową i na CS można liczyć. Arsenal ma słabych defensywnych pomocników, ale obrona już jakoś wygląda - Balerin, Mustafi, Koscielny, Kolasinac. Ufam, że skała. Dunk to podstawowy gracz w defensywnym BHA. Rangel może niekiedy zobaczy murawę.

 

Czuję się wytłumaczony. Bierzcie podobny skład.

 

Nie będę wtedy ostatni ;/

Już za 3 tygodnie rusza najpotężniejsza liga piłkarska w Europie, Premier League.

 

A nie jakieś pedalskie Barcelony i Reale i Atletico dla homoseksualistów.

 

Kto nie skacze ten z policji.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Widziałem ;/ I do tego tani jak barszcz. Ale patrz jak on wygląda ;/

 

Ja biorę tylko przystojnych mężczyzn do mojego Fantasy.

 

Skąd masz info o tym pierwszym składzie? Mi się wydaje, że Runi to właściwie już teraz maskotka i motywacja w szatni. Spoko, strzelił se 2 gole, ale czy będzie częścią podstawowego składu? Ewerton takie transfery zrobił, że Roo to dla mnie dekoracja. Ale może nie mam racji.

Edytowane przez Royal
Odnośnik do komentarza

Zacznie sezon w pierwszym składzie na sto procent. Nie rozmawiałem z Koemanem, ale da się to wywnioskować... z wszystkiego. Nawet bez tych dwóch goli w sparingach grałby od początku. Nie ma sensu ściągać takiego piłkarza na ławę, Koeman by się nawet po niego nie schylił jakby nie miał wobec niego poważnych planów. Dzisiaj Rooneyowi asystował Sandro, liczę na dobrą współpracę pomiędzy nimi.

 

Poza tym wbrew pozorom nie ma zbyt wielkiej konkurencji z przodu. Lukaku odszedł, Barkley może odejdzie, zostaje Lennon, Mirallas, Sandro i tyle (jeszcze paru młodych). Sigurdssona jeszcze nie ma i możliwe że nie będzie ;/. Pierwszy skład na sto pro.

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...