Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1306

  • ogqozo

    1213

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1116

COOOOOOOOOOOOOOOOOOOO SANCHEZ SCHODZI? COOOOOOOO?

 

 

 

XDDDDDDDDD

 

 

znaczy ja wiem, że dzisiaj szału nie robił, ale przed nim jest jeszcze tak ze czterech do ściągnięcia.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Podróbkę Barcelony z Londynucałkiem przyjemnie się ogląda ale ... w meczach z drugą połówką ligi gdy posiadają piłkę w 70 procentach . Wtedy te kołki po bokach obrony wyglądają jak obrońcy a i środek pola nie ma za bardzo co robić hehe . Muistafi i Sanchez spyerdolą i Wenger sam zrezygnuje . No  i Everton mnie ostatnio wpienia i tak Koemanowa trójka obrońców w środku pola , nie mogę na to patrzeć . Kilka meczyków w plecy i wróci stary dobry Everton już bez Holendra mam nadzieję .

Odnośnik do komentarza

Wśród metod ekspertów na ocenianie graczy metodę "na Wikipedii patrzyłem, Firmino mało goli w sezonie, słaby napastnik, beznadziejny transfer Liverpoolu co za idoci" zastąpiła zwykła fizjonomika - popatrzeć na twarz i widać, że Wenger out, wszystko wyjaśnione.

 

 

Ech, ale ten jeden pierwszy tydzień sezonu, gdy Wenger był nie do końca out, był miły.

 

 

 

Everton potwierdza mocarstwowe ambicje, na razie wyrównany mecz ze Stokeloną u siebie i dwa mecze z czołowką, w których generalnie nie istniał. Podjary brak. Na razie Huddersfield lepiej wygląda, ale jeszcze parę miesięcy zanim zagrają z kimś silniejszym.

 

 

 

Tottenham znowu miał sporą przewagę i nie wygrał. Harry Kane zmarnował tak ze 20-30 okazji już w tym sezonie. Davinson Sanchez miał wejść na zabicie czasu i dla celebracji wygranej, a kurde wszedł jak trzeba szybko rzucić się żeby wygrać mdr. Los nie jest po stronie Tottenhamu ostatnio.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Everton ma wyłumaczenie w postaci braku Sznederlę, Barkleja, Bolasie, Colemana, Funesa Mori, Klaassena, Mak Kartjego...

 

Dokładnie, i jeszcze w postaci braku napastnika który przyjdzie. Zobaczymy jak to będzie wyglądać jakoś w październiku jak już wszyscy będą dostępni (no, Bolasie w grudniu).

Odnośnik do komentarza

Ufff Chelsea z Liverpoolem pod koniec listopada, za to w połowie września przyjedzie Arsenal.

 

 

>martwienie się o rezultat Chelsea, gdy media zapowiadają wpier,dol

 

 

Błagam cię Ore, przecież nie od dzisiaj śledzisz poczynania niebieskich.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...