Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

Co za je.bane melepety, nosz kur.wa, rozwiązać ten klub, powiesić Wengera, pod prysznic po meczu dzisiaj cyklon B, niech się udławią własnymi rzygami, pier.doleni nieudacznicy, spalić Emirates. Jak tak można grać, no jak? Z Lester fuks i dwa wpier.dole na dzień dobry, co za pokaz indolencji i braku jąder, szmaty zaje.bane. Idę po więcej alkoholu, bo nie dam rady i od dzisiaj jestem za Realem, bo w sumie to kibicowałem im od dziecka c'nie. Zaraz koszulke na ebayu zamawiam. Wkur.wiłem się.

Cytuje bo pewnie przyda sie w tym sezonie nie raz xd

 

What now Wenga fangays?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 15,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1306

  • ogqozo

    1212

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1116

Oxlade-Chamberlain, who had entered the final year of his contract, rejected a £150,000-a-week offer to stay at the Emirates, pushing for £200,000.

 

And Starsport understands the England international has agreed a huge financial package with the Stamford Bridge side worth £220,000-a-week.

 

That means he will become Chelsea’s top earner, overtaking huge names like Eden Hazard, Alvaro Morata and Thibaut Courtois.

 

 

IKS (pipi)A DE

Odnośnik do komentarza

Smokowski i Twarowski odchodza z Canal+

Czyzby odpieli pasy i zasiada w nowym fotelu z Eleven?( ten projekt własny to raczej dodatek)

http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna,tomasz-smokowski-i-andrzej-twarowski-odchodza-z-canal-,artykul,810581,1,279.html

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

Nie balujcie dziś za długo, bo już jutro rano hiciorek Man City-Liverpool, dwie spośród dobrze wyglądających ekip w Anglii. Trochę mniej kontuzji w składach, chociaż Coutinho nadal nie zagra. I tak, Liverpool wygląda całkiem solidnie, ze sprawdzającymi się chyba na bokach Gomezem i Robertsonem, a zwłaszcza graczami ofensywnymi oraz Emre Czanem w doskonałej formie. Sadio Mane dostał nagrodę dla gracza miesiąca w lidze, za sierpień.

 

W City wypada Kompany, więc sami ulubieńcy kibiców w obronie. Ale też David Silva, na którego ścięcie włosów zadziałało chyba odwrotnie, niż na Samsona. Liverpool zazwyczaj gra najlepsze mecze z czołowymi ekipami z Anglii, i zazwyczaj je wygrywa, więc będzie to naprawdę dobry test dla zdolności obu ekip, na kilka dni przed rozpoczęciem występów w Europie - gdzie też sporo po nich oczekuję w tym sezonie.

 

 

 

O godz. 16 zapewne pierwszy mecz Krychowiaka w 2017 roku. No dobra, w marcu raz zagrał 45 minut. Trochę nie wierzę, żeby jutro był w stanie więcej. Jestem ciekaw formy.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

De Bruyne pierwsza liczba w tym sezonie, niesamowita asysta i opanowanie Aguero przy wykończeniu. Wcześniej to Liverpool kontrolował grę, Walker, Danilo i Mendy męczyli sie dość widocznie z Mane i Salahem, gdyby nie roztrzepanie tego ostatniego wynik mógłby być odwrotny, no ale City to przetrzymało, garda, jedno podanie KdB i tyle z cwaniakowania.

 

Salah znowu strzelił prosto w bramkarza przy 1vs1. Niesamowita sprawa mieć tak beznadziejne i przewidywalne wykończenie przy tak wielu innych zaletach. Ależ on będzie fanów LFC wkur.wiał, ale liczby jakieś zrobi.

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

100% czerwona, nawet z tym nie handlujcie. Nie ma takiego wjeżdżania z nogą na wysokości głowy w żadnej sytuacji.

 

Gabriel Jesus imponuje mi bardziej niż Mbappe, może dlatego że częściej go oglądam, ale i tak zdaje mi się że hype na niego jest nieproporcjonalnie mniejszy. Niesamowity talent. Pamiętam jak ogor się nim jarał przy transferze, podchodziłem z dystansem do tego ale miał rację je.baniutki że mega przyjemnie się go będzie oglądać.

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...