Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1257

  • c0ŕ

    1202

  • ogqozo

    1192

  • Zwyrodnialec

    1112

3-1 z City 
3-1 z Live 
3-0 Totkami 
2-2 z Arsenalem 
2-2 z Chelsea

 

2pkt na 15

 

Jak juz z kims wygraja to fartem, z lm z grupy wyszli fartem, najlepsze 45min w sezonie? O zgrozo chyba pierwsza połówka z totenhamem, gdzie caly mecz i tak skonczyl sie kleska

 

Wyyebac pajaca tu i teraz

Odnośnik do komentarza

Mourinho: “What is that? Play for me? Are you calling the players dishonest? I believe they are honest and you believe they are dishonest. The players on the pitch today gave everything.”

 

“If you want to speak about fortunate, then you speak about their second and third goal. Our goal was the result of a good action.“ 

 

#mufc [Sky]

 

Czyli jakby wygrał.

Edytowane przez Kalel
Odnośnik do komentarza

Połowa składu to jego zawodnicy,  w tym obrońcy,  których chce wymienić.  Kupił Flinstone'a za 50 baniek,  a ten siedzi na trybunach.  Każdy bez wyjątku gra gorzej niż w poprzednim klubie.  

 

Gdyby tym klubem rządził ktoś komu zależy na aspekcie sportowym,  to już dawno by poleciał.  Jak przyszedł Sanchez,  to Woodward przedłużył mu umowę na 4 sezon,  nie mając gwarancji na jakiekolwiek trofea.  

Odnośnik do komentarza

to nie jest sklad na mistrzostwo ale gadanie, ze to przecietny team to xdddd ladnie wam mourinho wode z mozgu robi

 

jeszcze za ibry gadal, ze to jedna z najlepszych pak jakie mial i bezwglednie najlepsza jesli chodzi o atmosfere, teraz jeszcze doszlo wiecej grajkow jakich chcial i na konfie takie gorzkie zale:

 

Cytat

Jeśli spojrzycie na statystyki w czasie, gdy pracował tu pan Van Gaal lub nawet wcześniej, to zobaczycie, że niektórzy zawodnicy są permanentnie kontuzjowani. Kiedy jesteś permanentnie kontuzjowany, bardzo trudno uzyskać jakąś fizyczność. Później są jeszcze umiejętności, które piłkarz ma lub ich nie ma. Nie da się tego poprawić czy sprawić, że nagle będzie je miał. Podam wam przykład. Robertson, Mané, Salah, Wijnaldum, Keïta, Fabinho... To fizyczni zawodnicy. Mają też dobre umiejętności techniczne. Ja również mam wielu dobrze wyszkolonych technicznie graczy. Nie mamy jednak wielu piłkarzy z taką intensywnością i fizycznością. Kiedy spotkanie wchodzi na wysoki poziom intensywności, jest nam trudno. Pierwszych 20 minut było dla nas trudnych. Kiedy mieliśmy piłkę, a intensywność opadła, było nam łatwiej pozostać w meczu. Udało nam się przetrzymać piłkę i zagrać w stylu, na jaki nas stać. To są nasze umiejętności. Czasem lubicie mówić, że to wszystko wybory menadżera. Możecie porównać prowadzone przeze mnie FC Porto do Liverpoolu. To był mój najlepszy zespół w transmisji defensywnej. Straciliśmy piłkę, gryźliśmy jak wściekłe psy i odzyskiwaliśmy ją po dwóch sekundach. W Realu Madryt miałem najlepszą ekipę pod względem bezpośrednich kontrataków. Miałem młodego Di Maríę, młodego Ronaldo, młodego Higuaína i młodego Benzemę. Zabijaliśmy każdego transmisją ofensywną. W Interze miałem najlepszy zespół pod kątem głęboko cofniętego bloku obronnego. Byli tam tacy piłkarze, jak Materazzi, Samuel, Lúcio czy Córdoba. Mogliśmy grać przez pięć godzin bez straty bramki. Piłkarze sprawiają, że drużyna gra w określony sposób. 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...