Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1263

  • c0ŕ

    1202

  • ogqozo

    1197

  • Zwyrodnialec

    1112

 

 

 

Ciekawi mnie na ile to sam geniusz OGS i sztabu (jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tym jak dużą rolę odgrywa Carrick! Często razem z Phelanem drygują przy linii) a na ile SAF się w to miesza. Ole nie ukrywa że SAF pojawił się na którymś treningu, i chyba nawet wspominał że Szkot coś tam podrzucał pomysły. 

 

Wczorajsze wejście Oezila to był gwoźdź do trumny Arsenalu. Niemcowi tak się nie chce że powinni go wy(pipi)ac jak najszybciej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, krzyhu923 napisał:

Na razie Tottenham odpadł z Carabao, ale jak widać FA Cup też im do szczęścia nie jest potrzebne.

No ale tak szczerze mówiąc to co zmieni ten puchar myszki miki skoro w perspektywie kolejnych tygodni mają bardzo cięzki kalendarz a ich trzech graczy z ataku (Alli, Kane, Son) wypadli z składu? Liczy się liga i LM a przy tak wąskiej ławce jestem ciekaw jak się obronią. 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Kalel napisał:

Korea odpadła więc Son zaraz wróci. Tyle pocieszenia że Poche sugeruje że Son może już w najbliższym meczu grać.

No tyle dobrego, ale atak Son-Llorente-Moura nadal nie wyglada jakoś przekonująco :ragus:

Odnośnik do komentarza

Raczej nie oglądałem wcześniej meczów ligowych United (poza tymi najważniejszymi), no ale dzisiaj chyba obejrzę, bo dla neutralnego obserwatora też jest całkiem ciekawe to, co się z tym klubem dzieje. Ta najdłuższa seria zwycięstw pod rząd nowego menadżera w całej historii United nie może nie robić wrażenia, a dzisiaj całkiem możliwe, że się przedłuży. Jeszcze bardziej ciekawi mnie reakcja drużyny po ewentualnej przegranej dzisiaj w kolejnym meczu .

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

pewnie tez, do tego wreszcie nie graja na zmiane trenera (pogba przypomnial sobie, ze mozna biegac) ale inny zamysl taktyczny solskiera tez widac - graja na wyzszym presingu, praktycznie skrzydlowi nie dosrodkowuja wysokich pilek (cierpi na tym ex-afro ktory zaraz pojdzie prawdopodobnie do chin), duzo gry w trojkacie z pierwszej pilki (za murarza zero), wiecej prob wyprowadzen pilki od obroncow, wiecej strzalow z dystansu - no przyjemniej sie na to patrzy

Odnośnik do komentarza

Efekt nowej miotły tyle nie trwa. United zaczęli grac fajniej dla oka, piłkarze tacy jak Matić czy Lindelof (cieniujący pod Mou) zaczynają wyglądać na poważnych piłkarzy i to nie tylko w meczach z Orkanem Sochaczewo. Dużo pewnie robi stara ekipa Fergusona i sam SAF, bo mecze układają się czasami jak za czasów szkota. Bombardowanie bramki United, a potem jakies szybkie ciosy pod bramkę przeciwnika i wyjście na prowadzenie (jak np. w meczu z Arsenalem).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...