Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1263

  • c0ŕ

    1202

  • ogqozo

    1197

  • Zwyrodnialec

    1112

1. Skąd jest ta statystyka? Ja jak nie liczę, to mi wychodzi, że Ederson obronił mniej strzałów, a więcej puścił, więc chyba na chłopski rozum ma mniejszy procent. Obaj nie mają wiele do roboty. Ale tak to już jest, że bramkarzom łatwiej robić karierę, jak nie mają wiele do roboty (co widać np. po reakcji na nagrodę dla Fabiańskiego, który broni bardzo dużo, ale oczywiście dużo też puszcza). Alisson gra dobrze... To nie Fabiański, ale dobrze.

 

 

2. Passa szczęścia do wygrywania wyrównanych meczów przez jakiś czas - nie równa się granie lepiej albo gorzej. Liverpool miał swój okres szczęścia, gdzie nie grali aż TAK dobrze, żeby wygrywać każdy mecz, ale wpadało. Potem to się zazwyczaj wyrównuje, kwestia statystyki. Z Solskjaerem pewnie też tak będzie, bo prawie zawsze tak jest. Z Mourinho tak było, czy z Ranierim, itd. 

 

 

3. United wygrywa spokojnie bez Rashforda, bo od czego są Pogba i Martial. Wystarczy im nie przeszkadzać... no i dogrywać, jak ZDOBYWCA ASYSTY PHIL JONES. Nie wiem, może warto mu było zapłacić choćby żeby sobie przypomnieć to wideo. A może Man United fatalnie zarządza kasą (poza tą płaconą Pogbie, Martialowi i Rashfordowi). 

 

 

 

 

 

Trochę beka, że kolejny wyrównany mecz United wygrywa, i to 3-0. Chelsea została wyprzedzona. A jutro gra na Etihad. Na miękkich barkach Higuaina spoczywa wielka odpowiedzialność. To mecz o srogim znaczeniu dla całej czołówki.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

 

 

Bo ja wiem? O ile pierwsza połowa wyrównana z naciskiem na fullham na początku (ale rozumiem ze takie założenia taktyczne, wpuścić głęboko i kontra) tak druga połowa pod kontrola United.

 

ciekawe czy United sprzeda Lukaku w lato. Czy jest sens trzymania tak drogiego rezerwowego napastnika gdy można by kogoś młodszego i lepszego ściągnąć? Na plus tez ta kombinacja Pogby i Msrtiala który szukają się wręcz na boisku. No ale przez to traci tez Lukaku który ma ograniczona liczbę podań. 

 

Teraz najciekawsza cześć terminarza - Pool, PSG x 2 i Chelsea. Będzie ciekawie ale budujące są wypowiedzi piłkarzy, szczególnie Pogby który po meczu stwierdził ze to właśnie meczami z najlepszymi udowadniasz ile jesteś wart. 

Odnośnik do komentarza

wyrównany mecz xd

 

ja wiem, ze patrzac w statystyki widzi sie taka sama ilosc oddanych strzalow i podobne posiadanie pilki, ale polecam jednak ogladac te mecze

 

fulham dobry to mial jedynie poczatek, po ktorym dostalo gola z kontry, po chwili drugiego, a united wszystko mialo pod kontrola

Edytowane przez Ludwes
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...