Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnia obniżka cen w Europie miała miejsce w marcu (USA dopiero teraz "równa" do nas), obecnie mamy lipiec, środek sezonu ogórkowego, więc jest to bardzo, bardzo wątpliwe.

 

Przegladajac forum b. dawno temu duzo ludzi pisalo zwlaszcza o lokalizacjach gier na 360 ze wystarczy ustawic jezyk dasha na ENG i gra odrazu bedzie w tym jezyku. Bullshit, odpalilem Crackdowna na englishu a gre mialem PL. To jakis wyjatek czy co?

 

Dasha możesz mieć i po koreańsku, to zależy od kraju wybranego w Ustawieniach Regionalnych.

Odnośnik do komentarza

CRT moze rownie dobrze byc i monitor i telewizor. Roznica jest taka, ze na monitorze zdolasz wyswietlic obraz w wysokiej rozdzielczosci, na telewizorze juz nie. Nie wiem czy te 100Hz cos ci pomoga. Byc moze bedzie calkiem do zniesienia, jednak jesli podlaczysz Xboxa pod monitor na pewno sie nie zawiedziesz.

Jaka przekatna maja ten TV i monitor?

Odnośnik do komentarza
Mam pytanko.Noszę się z zamiarem zakupu x360 wiec chcialem zapytac czy w tych nowych premiumach jest kabel do zwyklego TV?? Nie mam TV HD mam takowy zamiar kupic dopiero za rok a narazie chce kupic konsole bo GTA IV mi zyc nie daje:P.Wiem ze to zbyt ładnie wyglądać nie będzie ale grać jakoś się da??

napewno to nie bedzie era PSX czy PS2 tylko duzo wyzej podwzgledem graficznym

Odnośnik do komentarza

Gram na 17' Hyundai, wyjarany, na niektorych planszach w Armored Core prawie nic nie widzialem, ale jak posiedziec na ustawieniami to da sie grac (wszystkie gry pozwalaja podkrecic jasnosc). Obraz jest zdecydowanie ladniejszy niz na sd tv, ale i tak ktorej opcji bys nie wybral to nie bedzie zle. Do tej pory nie rozumiem ludzi, ktorzy odradzaja kupowanie X360 ze wzgledu na brak hdtv. MS ma przy jesiennej aktualizacji wprowadzic rozdzialki pod monitory 16:10 (konsola wypluwa obraz w 16:9), wiec imo wtedy bedzie dobry moment na rozejrzenie sie za panoramka. W moim przypadku to bedzie pewnie Samsung, ale do tego czasu sie mozna przemeczyc.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...