Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mial zamiar powiedziec tyle co komunikat na xboxie ,to mogl rownie dobrze nic nie mowic. Chyba napisalem ,ze zgrywalem gre i savy na memorke i dalej to samo. Czekam, na kogos kto mial takie cos lub wie jak to rozwiazac, a nie przetlumaczy mi wiadomosc z x'a...

a co niby miało ci dać zgranie save na memorce??

 

a miejsce jest na memorce?? (dużo miejsca??)

Odnośnik do komentarza
tak z nudow - microsoft planuje w koncu wejsc z live do nas? Nie to ze narzekam, na ps3 jakos dziala store chociazby ;f

microsoft ma nas w d.p.e - pewnie i tak wychodza z założenia ze wiekszosc polaków gdzies jest zarejestowana na kontach (GOLD) i microsoftowi i tak płaci tylko oddziałowi w innym kraju który już ma infrastrukture sieciową zrobioną

a u nas to by musieli wydać kaske na serwery itp itd

 

obecnie myślicie że ile by było polskich kont (GOLD) gdyby zrobiono wreszcie polski live?? 10tys??

Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu

Gdzie można kupić najtaniej oryginalny headset do x360?

Na allegro są za mniej, niż 30zł ale na aukcjach nie pisze nawet czy oryginalny a po zdjęciach nie rozpoznam bo nigdy tego nie widziałem z bliska.

A nie bede kupował z ultimy za 70zeta

Odnośnik do komentarza

Czy mogę jakoś do chu.jka odzyskać stracone achievy? Odblokowałem sobie offline 400 pkt w CoD'zie 4, próbowałem zalogować się do Live'a, wyskoczył jakiś błąd z moim profilem. Odzyskałem tag gracza, i achievementy zniknęły. Trochę w(pipi)iające, tym bardziej, że gra pożyczona i jutro oddaję, da się jakoś te achievy 'przywrócić'? Czy tylko przechodzenie gry jeszcze raz? : |

Odnośnik do komentarza
Czy mogę jakoś do chu.jka odzyskać stracone achievy? Odblokowałem sobie offline 400 pkt w CoD'zie 4, próbowałem zalogować się do Live'a, wyskoczył jakiś błąd z moim profilem. Odzyskałem tag gracza, i achievementy zniknęły. Trochę w(pipi)iające, tym bardziej, że gra pożyczona i jutro oddaję, da się jakoś te achievy 'przywrócić'? Czy tylko przechodzenie gry jeszcze raz? : |

 

Niestety nie bardzo, CoD4 zapisuje swoje dane do profilu, czyli jesli odzyskales profil, to najprawdopodobniej straciles swoj status z CoDa. Ten save, co CoD4 tworzy na HDD, zapisuje tylko info odnosnie checkpointa :mellow: Wiec, krotko mowiac, masz pecha. :o

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...