Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

maciucha pokaz mi gdzie w Polsce kupie Premiuma za 500zl? Jest na Allegro w zestawie z ROD'em, moze po wakacjach stanieje. EDIT : Do tego ukradne jeszcze TV FULLHD i 10 gierek :)

Ja poprostu nie rozumiem utrudniania sobie życia... Kupisz x'a w USA - nie masz na niego gwary w PL, gry musisz stamtąd sprawadzać... To jest naprawde aż tak wygodne? Nie lepiej doplacic te 2 stówy (z ta jedna przesadzilem, zapomnialem ze dolar nisko stoi) i nie mieć żadnych problemów?

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza
Dzieki za linka, w przegladarce wpisywalem www.ebay.uk, a nie www.ebay.co.uk, widzialem tam Premiuma za 344zl PAL, wiec z przesylka doszlo by moze do 400zl, chyba ze kuzynka przywiezie. Pozdro

Eheheheh ale kombinujesz XD mówisz że za 344 premium Oo przeglądałem ebay.co.uk i ceny w granicach minium 150 do 200. a funt stoi po ok 4zł :D więc neiwiem jakim cudem ci wyszło 344 :P I licz sie z tym iż na naszym allegro też są super oferty :D

 

BTW:Sam tydzień temu bym sie na taką nacioł w dodatku pisze TYLKO WPŁATA NA KONTO :) Więc zalecam poprosić o ksero dokumentów potwierdzających adres allegro z tym z dokumentu :) bynajmniej na naszym allegro ja tak zrobiłem i to mnie uchroniło i Pani stwierdziła iż nie ma stałego zameldowania :) pozatym w "angli też są różne wałkaże" :D

Edytowane przez Ice Lolek
Odnośnik do komentarza
Bylem przed chwilka na www.ebay.co.uk i jest tam X0 Premium za ?64.00 czyli 275zl, Zostaly 3 minuty do konca aukcji. Mam pytanko czy do Core'a/Arcade'a moge 'podlaczyc' bezprzewodowego pada? Bo moze bym w Polsce kupil :) Wkoncu do Sierpnia moze troszke stanieje :)

No faktycznie są takie ale też pozostaje kwestia tego czy ktoś niezrezygnuje z sprzedaży. A co do pada jasne że można podłączyć bezprzewodowego do core :) konsole nie różnią się w budowie niczym :) tylko akcesoriami (nielicząc x0 wersji hdmi czy 65nm)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...